Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ale już widać, że Gabe powoli zaczyna ru,chać graczy, bo zniżki są dużo mniejsze niż w poprzednich wyprzedażach.

Z roku na rok wraz z umocnieniem się platformy te okazje są mniej interesujące. Może to ich stagnacja a może gracze przyzwyczaili się do super zniżek i teraz promo poniżej 70% off wypada kiepsko?

 

Przejrzałem ofertę i pewnie kupię kilka rzeczy ale nic nie wymusiło na mnie szybkiego wyskakiwania z kasy. Pewnie na koniec sale wrzucę kilka indyków do kolekcji i może jakiś starszy tytuł na pieca żeby nie bawić się w szukanie cedeków.

Odnośnik do komentarza

Może i mniej ciekawe ale prawie 200 zł poszło dzisiaj .  Stellaris , Punch Club, Day of the Tenacle i w końcu banner saga 2. to ostatnie byłem przekonany że kupiłem kilka tygodni temu ale coś chyba nie kliknąłem jak trzeba

 

Dla mnie koniec wyprzedaży. Stellaris to w sumie zamiast master of orion.. Napaliłem się na rts w kosmosie a master of orion to early access i stellaris ma dobre recenzje.  Day of the Tenacle bo nigdy tej przygodówki nie przeszedłem i będzie trzeba kiedyś spróbować. Punch Club zaintrygowało mnie a promocja zacna. Banner Saga 2 do przejścia w lato bo jedynka była goty.

Odnośnik do komentarza
U mnie do nadrobienia w koncu Yaiba Ninja Gaiden Z, gra o tron, Castle Crashers, Kymel namowil na SpeedRunner.

zastanawiam sie jeszcze nad Baner Saga, Portal 2 - moze Max The Curser Of Brotherhood , Punch Club choc w 2 ostatnie nie wiem czy w ogole bede gral ^^

 

Chcialem Aseto Corse - ale jak podliczyc DLC to poki co slaba promocja.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

z gierek mało znanych a wartych zagrania:
Speed Runners fajne kanapowe multi

Crypt of the necrodancer

Ftl

Lethal legue

Rouge legacy

Banner saga
Party hard-> to juz słyszałem ze dobre a nie grałem xd

 

wszystkie gierki maksymalni do 5euro

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Koleś od D4 zachorował w ogole i przestał robić gierki. 

 

Easye bierz Portala 2 wysmienita szpila (jedna z najlepszych ever a fanem pierwszego Portala nie jestem)  i Banner Sage tak jak mowi blant nie zawiedziesz się.

Odnośnik do komentarza

I (pipi), BREXIT i nagle euro i dolary w górę poszły. A miało być tak pięknie.

Mi wczoraj nie przeszła płatność i cykałem się dziś rano, że będzie więcej do zapłaty, niż te ~68 zł jakie miałem na paypalu. O dziwo przelicznik google, który wczoraj przeliczył mi 15 euro na 65.xx złotych, dziś pokazał 66,xx zł, dziwne, tym bardziej że rano płatność przeszła nawet z prowizją.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Ja nie kupiłem kiedys bundla z przygodówkami od Telltale, bo nie miałem tylko Borderlandsów. A nie bede brał bundla 20 zł dla jednej gry. Potem żałowałem :/ ale cieszyłem sie, ze juz nie kupuje wszystkich bundli.

No i wczoraj w sumie za 7 ojro kupiłem tą przygodówkę i Punch Club.

Na razie jest taki upał, ze mi sie nie chce włączać kompa. Ale Punch Club zapowiada sie niezle.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie jeszcze nad Baner Saga, Portal 2

:blink: Ja mam nadzieję, że chcesz po prostu mieć dodatkową kopię P2 na steam'ie, a nie, że jeszcze nie grałeś w jedną z najlepszy gier zeszłej generacji (ever?). Jeśli to drugie to szybko nadrabiaj swój błąd (przed dwójką oczywiście warto skończyć jedynkę, bo są powiązane fabularnie). 

 

Pamięta ktoś jeszcze to wystąpienie Gabe na E3:

 

:D

i ten trailer  :banderas:

W sumie z tej szumnie zapowiadanej współpracy PS3 ze steamem, skończyło się (i zaczęło) na Portalu (kupując edycję na PS3 dostawało się gratis wersję na steama  :) )

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...