Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

na razie kupiłem parę klasyków, które od zawsze chciałem mieć na steamie, żeby się już nie pier'dolić z płytkami - pierwszy Wiedźmin, Gothic 2 + Noc Kruka, F.E.A.R. z dodatkami i Vice City.

 

Jeszcze mam 3 euro, nie wiem czy brać System Shocka 2 czy bundle dwóch pierwszych Max Payne'ów :D

Odnośnik do komentarza

własnie starocia chciałem pouzupełniać w pierwszej kolejności, bo do tych gier najczęściej wracam i chcę je mieć w jednym miejscu.

 

Zresztą dobra, System Shock 2 jeszcze poczeka, wziąłem Hotline Miami. Wreszcie ogram, na ps3 zje'bali sprawę w plusie i przez patch nie działało :frog:

Odnośnik do komentarza

Byś wziął tego Stardew Valley, a nie sknerzył o każdą złotówkę. ;>

 

Miałem kupować od razu jak się zaczęła wyprzedaż, ale stwierdziłem, że zrobię to jak wrócę z wyjazdu. Jestem nad morzem i mam komputer ze sobą, jeszcze by kusiło żeby nerdzić zamiast grać :teehee:

 

c0r jakbys zaczynal grac w MP1 to daj znac podesle Ci patcha naprawiajacego dzwiek. Cala trylogie spokojnie mozna ograc na dzisiejszym sprzecie, sztosy jak ch,uj swoja droga

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ma ale nie wszystkie gry. Po co komu osiągnięcia to ja nie wiem. :yao: W sumie niedawno dodali ale meh.

Dla mnie jeden z lepszych pomyslow ostatnich lat, znacznie przedluzajacy zabawe w niektorych pozycjach. Poza tym lubie miec swoj GamerCard z lista gier, ktore ogrywam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Ma ale nie wszystkie gry. Po co komu osiągnięcia to ja nie wiem. :yao: W sumie niedawno dodali ale meh.

Dla mnie jeden z lepszych pomyslow ostatnich lat, znacznie przedluzajacy zabawe w niektorych pozycjach. Poza tym lubie miec swoj GamerCard z lista gier, ktore ogrywam.
Ano nie zaprzeczam że jest to fajne przedłużenie żywotności gier, ale kiedyś nie było i grało się tak samo dobrze, a nawet i lepiej. Nie chciałbym tylko żeby klasyki zaczęły to dostawać, a GOG to głównie klasyki mimo wszystko. Nowe gry ok, starsze nie. I tak jest na gog z tego co zauważyłem.
Odnośnik do komentarza

Panowie jak wygląda sprawa z Bulletstormem ? Da się normalnie grać mimo GFWL ? Kupiłem sobie teraz GTAIV, loguję się na GFWL, grać się da, sejwować również, wpadają też achievementy "lajwowe". Czy z Bulletstormem również nie ma żadnego problemu z odpaleniem na W10 ?

Odnośnik do komentarza

Strasznie slaby ten summer sale,nawet flash sale na ps store us jest lepszy niz to co  :newell:  daje.

 

Batman Arkham Knight na steam 14.99$ na ps store 11.49$

Mad max na steam 20.39$ na ps store 15.99$

Game of Thrones A Telltale Games Series 7.49$ vs 5.99$
The Walking Dead Michonne 7.49$ vs 5.99$
Tales from the Borderlands 8.49$ vs 4.49$
Assassin's Creed III 9.99$ vs 7.99$
Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Gaben zrobił się chciwy i bierze spory % od sprzedaży gier na steam. Nie ma co się dziwić, że duzi wydawcy leją ciepłym moczem na grubego.

 

Przecież procent jest niezmienny od lat. Chyba, że masz jakieś inne info to poproszę linka ze źródłem.

 

Powodów jest pewnie dosć sporo i chociażby jednym z nich jest odejście od gwałtownych, mocnych wyprzedaży które szkodzi sprzedaży na premierę ("aaa bo kupie za 3 dulary na sejlu"). Usunięcie flashów to wyrównanie szans dla nie-czarodziejów klikających F5 na Stemie bo oni już i tak (prawie-)wszystko mają.

 

Osobiście żałuję że nie są prowadzone tak przyjemne około-wyprzedażowe akcje jak kiedyś. Węgielki, specjalne acziwmenty... Przyjemne czasy.

Odnośnik do komentarza

 

Osobiście żałuję że nie są prowadzone tak przyjemne około-wyprzedażowe akcje jak kiedyś. Węgielki, specjalne acziwmenty... Przyjemne czasy.

Też mi tego strasznie brakuje. Ja się nawet bardziej cieszyłem z tej całej otoczki wokół wyprzedaży niż samych zakupów. Były jakieś fanty za określone aktywności czy okolicznościowe trofea do odblokowania itd. Teraz Valve rzuci karty do zebrania odznak i niech się plebs cieszy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...