Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się przychylę do strony Rinka.

Wczorajsze pierwsze dwie rundy to była psychiczna mordęga, i po pierwszej juz autentycznie miałem dość. Z tego samego powodu. Srać wygraną/przegraną. Ale właśnie ta niemoc. U nas nikt nie był w stanie przeżyć w heli dłużej niż minutę. To z miejsca sprawiało że mieliście air-superiority. Fakt, że nawet nie mogłem ze snajpą się zaczaić i wykampić was jak lądowaliście żeby się naprawić tylko pogłębiał frustrację.

 

To właśnie z tego typu względów (pojazdy: heli, czołgi itp) preferuję inf only w BFach ;)

Ile nerwów człowiek zaoszczędził w BF2 gdy nie był kampiony przez jeden czołg i APC na Karkandzie przy Hotelu.

 

 

 

 

 

Urban Wariorzz for life! xD

Odnośnik do komentarza

No a na SQDM jakoś żadnego noża nie zebrałem :D :D :D :D :D

Co się odwlecze, to nie uciecze :D

 

btw

ako jest dobrym pilotem i to dzięki niemu wygraliście - strzelać z działka to potrafię nawet ja :P

Co do tego , że strzelać każdy potrafi, to chyba jednak nie latałeś za często jako gunner. Jako pilot wiem, że ogarnięty gunner, a jakikolwiek gunner to OGROMNA różnica.

Dzięki Rinek, ale muszę się też zgodzić ze Stoną, bo przy okazji walki z AA i helką, to głównie jego zasługa że ciągle się trzymaliśmy w powietrzu, TYM BARDZIEJ że ja jako pilot HINDa nie mogę strzelać w ogóle a tylko oglądać krajobrazy.

Dobre porównanie miałeś w drugiej rundzie - zamieniliśmy się ze Stoną miejscami w krowie i już tak dobrze nie szło, ja jako gunner wypadam raczej przeciętnie.

 

Battlefield Bad Company 2™ Vietnam

 

DOSTĘPNE DO POBRANIA

49,00 zł z VAT

29,40 zł z VAT

 

Promocja do końca tygodnia.

...

Kupiłem. Kurde, ze mną to jak z dzieckiem ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

HC w wietnamie jest zaj.e(pipi)iste, jak nie lubię go w podstawce, bo lubie te bajerki, miny zbliżeniowe itp, czuję się jak nowoczesny żołnierz (iksde) to w namie no, poezja, kampie w krzakach snajpem przez całą rozgrywkę, pomału staję się trochę takim wasilim zajcewem :D Nie no fajnie się gra. Tylko ile ja nie grałem i znowu lama w ch.uj mi się włączyła (K/D ogólne to ja chyba mam z 0.05 :D).

Odnośnik do komentarza

No pograliśmy trochę ze Stonką i powiem że nawet się przekonałem, chociaż wielu wad nie mogę wybaczyć (czołgi z kartonu, helki kamikadze i tego, że te krzaki i lasy może ładnie wyglądają, ale zasrańców snajperów to tam no ni chuchu nie widać z daleka).

HC w podstawce przy HC z Vietnamu to jest walk in the park, masakracja. Ale gra się fajnie (M60 i heja).

Odnośnik do komentarza

Dziś ofkoz gramy? Pogoda jest tak (pipi)asta że nigdzie się z chaty nie ruszam.

Psze Stony, ależ oczywiście! Sir, yes, Sir!

 

Ja będę koło 21:00, ako podobnie. Kubicz mówił wczoraj, że żeby mu szło tak dobrze jak wczoraj to musi jakieś dopalacze kupić w pobliskiej piwniczce - będzie koło 22:00.

Słuchy o Szakirze - brak. Podobnie z Rinkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...