Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

No i kupiłem jednak tego BC2 w MM. I tak jak mówiliście jest wersja ang. na płycie do wyboru. Co za idiota robił tą okładkę, że nie podał informacji o tym, że jest i wersja ang. do wyboru...

A wracając do samej gry to na Acer Aspire 5820TG chodzi ten BC2 prawie na max detalach, obniżyłem tylko cienie, jakieś HBAO i od razu więcej fps'ów przybyło.

Tak z ciekawości to możecie polecić jakieś dobre serwery gdzie warto byłoby zagrać?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info.

Ja w ciągu mojej całej przygodzy z multi w różnych grach na polskich serwerach grałem dosłownie kilka razy i tyle mi wystarczy.

Tak z innej beczki, to czy problemy ze statystykami często występują. Bo dzisiaj tak z ciekawości chciałem sprawdzić czy działają i póki co mam 0 w każdej ramce. Tak samo z próbą zalogowania na konto by pograć. Próbowałem przed chwilką i pisze, że spróbuj za moment...

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasy coś jest nie tak z serwerami - pingi powyżej 300, zrywa połączenie, zeruje statystyki. Ostatnio nawet wyzerowało mi konto i usunęło SPECACT - wchodzę, w rogu widzę 50lvl, ładuję się na serwer a tam zero broni, zero punktów, zerowy poziom postaci. Nie pomogło ani wylogowywanie ani ponowne odpalenie gry.

 

Co do serwerów to osobiście polecam wszystko od Z-Gaming oraz AdA - jest autoadmin, są sensowne zasady (tzn. nie ma kar za zabicie gościa na Oazie kiedy on kampi we własnej bazie a ja ściągam go z wysokości B), nie ma limitów na klasy, nie ma głupich zakazów (tak jak te z serwera ako - zakaz używania F2000 i shotgunów ze slugami) i długość rozgrywki jest odpowiednia (tj. nie jest tak krótka jak klasyczny CQ i nie jest tak długa jak TDM do 300 punktów gdzie pod koniec rozgrywki na mapie nie ma nawet trawy, bo wyżarły ją granaty).

 

Jak nazywa się Twój żołnierz?

Odnośnik do komentarza

Jak nazywa się Twój żołnierz?

Rinuś, nie znamy się aż tak długo i aż tak dobrze, żeby się dzielić takimi informacjami *rumieni się*

No ale kurde, w sumie fajny facet z Ciebie - a niech stracę w razie czego - na swojego mówię Duży John. A TFFój, ma jakieś sŁitaŚne imiem ? ^^ Aaaaa, skont klikaSh Rinuś?! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...