Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Co do serwerów to osobiście polecam wszystko od Z-Gaming oraz AdA - jest autoadmin, są sensowne zasady (tzn. nie ma kar za zabicie gościa na Oazie kiedy on kampi we własnej bazie a ja ściągam go z wysokości B), nie ma limitów na klasy, nie ma głupich zakazów (tak jak te z serwera ako - zakaz używania F2000 i shotgunów ze slugami) i długość rozgrywki jest odpowiednia (tj. nie jest tak krótka jak klasyczny CQ i nie jest tak długa jak TDM do 300 punktów gdzie pod koniec rozgrywki na mapie nie ma nawet trawy, bo wyżarły ją granaty).

Spoczko loczko, wbiłem co chciałem, Isla 300 SQDM już nie tykam w najbliższym czasie :D

 

300 tiketów? Phi, co powiesz na 1000? XD Ako to lubi, c'nie Ako?

Jeszcze nie grałem, ale jak masz takie CQ to chętnie ;> na SFW HM czasami nie podnieśli do 1000 teraz?

Odnośnik do komentarza

Pograłem na jednym serwerze od SFW i muszę przyznać, że całkiem fajny jest. Tryb CQ,500 ticketów jeśli nie zapomniałem, mapka Atacama Desert. Imo 500 ticketów to dla mnie w sam raz, grałem wczoraj na serwie gdzie było chyba 1500-2000 i po czasie już zaczynało mnie to nużyć i się odłączyłem.

Ogólnie pomału przyzwyczajam się do mechaniki rozgrywki w BC, bo dotychczas nigdy nie grałem na multi w gry z tej serii na PC. Póki co K/D poniżej 1.0 ale myślę, że z czasem będzie coraz lepiej.

Teraz jeszcze zostały mi tylko do obadania serwery od Z-gaming i AdA, ale to następnym razem.

Jedno tylko mnie troszkę irytuje, mianowicie snajperzy, imo powinien być jakiś limit na tą klasę bo czasem czułem się choćby 3/4 drużyny przeciwnika grała tą klasą. Respawn, parę sekund i dead. Nawet zbytnio się nie zdąrzyło dolecieć do celu.

Jakby co mój nick w BC2 to Paliodor, tak jak w każdej grze na multi w jakie grywam.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Jedno tylko mnie troszkę irytuje, mianowicie snajperzy, imo powinien być jakiś limit na tą klasę bo czasem czułem się choćby 3/4 drużyny przeciwnika grała tą klasą. Respawn, parę sekund i dead. Nawet zbytnio się nie zdąrzyło dolecieć do celu.

Wszystko zależy od składu. Ja na ten przykład jak widzę, że serwer mi zabrania wybrania recona to zwyczajnie wychodzę, bo jak admin nie potrafi sobie poradzić z kamperami i wysługuje się skryptami to można założyć, że serwer jest z gatunku tych gorszych.

Limit nie ma sensu z dwóch powodów - grasz w drużynie z chomikami, które biegają i nic nie robią. Nie reagują na Twoje dymne, nie wiedzą co robić, nie znają camp spotów snajperów z drużyny przeciwnej. Wtedy wybierasz recona i czyścisz miejscówki za nich. Drugi powód to to, że nie każdy kampi ze snajperką. Ja gram albo Vintorezem albo SV98 - oba z red dotem i w obu przypadkch close combat. Dlaczego serwer miałby mi narzucać niemożność wybrania takiej właśnie klasy, która jest znacznie bardziej przydatna niż kampiący za rogiem assault z M14, bo mu zabronili wybrać snajpera a on boi się wskoczyć w ogień?

 

 

Tak na marginesie - SV98 z RD podłapalem z jakiegoś klipu na YT. Sądziłem, że to jakieś udziwnienie i komuś chyba się nudziło ale wystarczyło wypróbować aby zmienić zdanie. Ta broń w bardziej opanowanych rękach to prawdziwy railgun. Pozostałe się nie nadają z racji czasy przeładowania ale tutaj wszystko działa tak szybko, że nawet ustrzelenie 3 przeciwników w CC nie stanowi większego problemu. Mecz kończy się z ratio 2.5 i wyzwiskami pokroju "cheater noob".

Odnośnik do komentarza

Tak Edku, to ta.

 

Mówicie że jest szybsza od GOLa? Aż muszę wybróbować, z red dotem tym bardziej, bo ostatnio się jakoś we wszystkim na x4 przestawiłem...

Szkoda że M95 to jedna z najgorszych snajper w grze, bo pieprznięcie (dźwięk) ma najlepsze, ostatnio sobie z nią biegałem z celowniczkiem, tyle że faktycznie reload to koszmar a na daleki dystans ma dropa jak rpg :(

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Chwile dzisiaj pograłem i widziałem największy przekręt w tej grze jak do tej pory. Po prostu, (pipi), tracę wiarę w ludzi którzy w to grają, (pipi)ana dzieciarnia.

 

SFW Atacama, weszło 4 gości, 2 do przeciwników, 2 do nas. Dwaj od nas biorą quada/autko i jadą na umówione miejsce, 2 przeciwnicy plantują na tym c4, a tamci tylko podjezdżają pod nasze czołgi + voice chat po ich stronie = wy(pipi)isty sabotaż. I najgorsze jest to, że nic takim nie można zrobić.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was grał w to kiedyś na joypadzie? Można rzec, że praktycznie nigdy grałem na PC i nie wiem czy w ogóle warto. Swoje już pograłem na PS3 ale fajnie by było wrócić do Bad Company i pograć od przypadku do przypadku.

 

Z tego co widzę jest jeszcze jakiś problem z serwerami. Na konsoli się włącza i gra a tu jakichś serwerów trzeba szukać.

 

Realizm pierwsza klasa, nie ma co... Na konsoli takich akcji nie da się odstawić. Właściwie to sam sobie odpowiedziałem na pierwsze pytanie.

Odnośnik do komentarza

Jakichś serwerów TRZEBA szukać. No panie! Jeszcze broń trzeba wybrać!!! I klasę! Łolaboga, za dużo jak na moją kĄsolową głowę. Ja to włączam i gram! Panie, wybory? Wybory to są raz na 5 lat!

 

Granie na padzie na PC w FPS = ruchanie gumowej lalki kiedy obok leży napalona, chętna i pikna koleżanka.

Jednym słowem - debilizm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...