Skocz do zawartości

Vanquish


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie demo rewelacja, tak jak chyba Jakim pisał, transformacja broni wygląda przednio, podobnie jak ten boss. Walka jest bardzo dynamiczna, a QTE dopełniają spektakularności. Grę chyba jednak biorę w dniu premiery.

 

Bohater to taka parodia Snake'a. Też pali szlugi i gadki prowadzone są nieraz w takim śmiesznym okienku jak w MGS, tylko, że Snake starał się unikać bezpośredniej walki, a ten gość leci na żywioł.

Odnośnik do komentarza

demo jest świetne, jestem napalony na fulla

 

kilka ciekawostek z dema

 

---

sposoby odpalania slowmo :

Roll + hold aim button

Glide + hold aim button

Jump out of cover + hold aim button

Close to dying

glide towards ennemy + melee (=jumpkick) + aim.

 

jest snajperka po pierwszyh 4 wrogach gdzieś po prawej po schodach

---

 

umie ktoś jarac fajke w demie? wiem że można :D

Odnośnik do komentarza

No ja jestem od krok do zakochania się. Może nawet kupię. Nie spodziewałem się, że będzie to gra aż tak dobra.

 

Bardzo płynna, fajny klimacik, super muzyczka, animacje. Wszystko to łączy się w smaczną całość. Oby tylko gra nie była za monotonna, ale to Mikami więc raczej nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

demo jest świetne, jestem napalony na fulla

 

kilka ciekawostek z dema

 

---

sposoby odpalania slowmo :

Roll + hold aim button

Glide + hold aim button

Jump out of cover + hold aim button

Close to dying

glide towards ennemy + melee (=jumpkick) + aim.

 

jest snajperka po pierwszyh 4 wrogach gdzieś po prawej po schodach

---

 

umie ktoś jarac fajke w demie? wiem że można :D

 

Z tego co zauważyłem wystarczy L2 pacnąć.

Odnośnik do komentarza

Spoko gierka. Tylko ze feeling strzelania denny, nie czuc mocy broni, design taki sobie, calosc strasznie sterylna. Glowny bohater pali szluge za oslona po wcisnieciu jakiegos tam przycisku. Do tego podobny z twarzy do Chrisa z RE5 :sick: Ofkoz wszystko IMO.

Odnośnik do komentarza

Spoko gierka. Tylko ze feeling strzelania denny, nie czuc mocy broni, design taki sobie, calosc strasznie sterylna. Glowny bohater pali szluge za oslona po wcisnieciu jakiegos tam przycisku. Do tego podobny z twarzy do Chrisa z RE5 :sick: Ofkoz wszystko IMO.

 

No pod akurat się podpisuję tyle, że mi wymiana ognia podoba się ale true nie czuć w ogóle mocy broni tak jak w RE5, LP2 itd.

Brak mocy broni, sterylne otoczenie jak i całość, słaby design (choć "robot" boss daje radę) to jest właśnie to "zbyt japońsko jak dla mnie" co pisałem ;].

 

Ale i tak jest dobrze o dziwo, demo podoba mi się.

Tytuł za "do poniżej stówki" jak dla mnie, zobaczę jeszcze co tam w recenzjach piszą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Napiszę tak, ~770 mb demo, dobra ściągamy, instalacja i potem hmm.... widok miasta mocno wzorowanego na cytadeli z Mass Effect. Pierwszy minus, kolejna rzecz skafander naszego drogiego kolegi hmm.. też strasznie zalatywał mi mieszanką Mass Effect 2 + Halo Reach. Akcja, hmm ja cie kręcę, dzieje się tak dużo i tak szybko że nikt nie zwraca uwagi na tekstury itp. Są one średniej jakości. Ogólnie design jest zbyt sterylny. Gra jest strasznie arcadowa. Walka z olbrzymem jest też oklepana, znowu mi się przypomina Mass Effect 2 i ostatnia walka z human reaper. Może marudzę ale gra nie urywa głowy przy samej (pipi)e. Taka prosta wręcz nawalanka. Plus za płynność, brak spadków FPS, ogólnie jest dobry średniak. Fajny pomysł ale chyba zmarnowany. Zbyt wszystko przewidywalne, nie ma żadnego elementu zaskoczenia. Ot taka rzeźnia dla naszych szarych komórek. Na jeden wieczór. Potem na półkę albo allegro :)

Odnośnik do komentarza

Ja po ograniu stwierdzam, że ta gra jest świetna. Mi w dużej mierze przypomina ona Lost Planet (system celowania, bossowie), jednak jest od niego dużo, dużo lepsze. Za bardzo nie lubię klimatów fantasy (wiecie, roboty, blasterki, kosmici i kolesie z wielkimi klatam) ale gra się naprawdę świetnie. Ogólnie ten tytuł przypadł mi do gustu, jeśli pełna wersja będzie prezentować ten sam bądź wyższy poziom, to na pewno wyląduje na mojej półeczce ;)

Odnośnik do komentarza

No ma ten chropowaty styl mowienia :)...

 

Przed chwila sobie sciagnalem, i zagralem. Jesli ktos lubi swiat przedstawiony w grze (roboty, high-tech. itd.), to gra mu sie spodoba. Jesli chodzi o gameplay to ja tu nie widze nic ponad przecietna. Idziesz i napie%$alasz we wszystko co sie rusza, w stylu Raidena. I jak ktos wspomnial powyzej absolutnie nie czuc broni (dla mnie to nie dopuszczalne w erze Ps3. Ja mysle, ze to gra nizszowa, tylko fani arkadowych strzelanek w klimatach SF to kupia. Mi srednio sie to podoba. Wystawiam ocene: 7-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...