Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Elite na 95% wypadnie z obiegu. Pozostaje tylko pytanie czy będzie druga konsola taka sama jak nowy X tylko bez dysku i w niższej cenie w miejsce Arcade. Na pewno nie zostawią Arcade w obecnej formie skoro mają już tańszą w produkcji wersję podzespołów.

 

Moim zdaniem powinni zostawić tylko jedną wersję konsoli. Tego nowego X'a w cenie 240$. Drugiego bundla z Kinect w odpowiedniej cenie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

ja mysle, ze z obiegu wypadna wszystkie stare modele i zostanie sam 'nowy dizajn' tak jak to mialo miejsce chociazby z ps1/ps2/ps3 no i nie wierze, ze bedzie tylko jedna wersja i to jeszcze w sumie bez zadnej obnizki bo to bedzie troche strzal w kolano moim zdaniem, jesli zrobili by obnizke tych 50$ to maja gruby szmal, bo wtedy na pewno kolejne miliony rzuca sie na tansza nowa wersje z slina na pysku

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

cena na 99% to przedział 250-300$ Nie będzie wyższa niż ps3 i raczej nie będzie tańsza od elite skoro wsadzili wi-fi + bonusy, chociaż koszta produkcji pewnie będą tańsze od elite (1 wentylator, 1 radiator, mniej materiałów, itd.)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Sony przy nowej rewizji Slima wychodzi na zero więc nowy X360 gdzie nie ma BR i CPU/GPU są na jednym chipie musi być dużo tańszy w produkcji. Większy dysk twardy i moduł WiFi to tylko zamydlanie oczu bo dysk kosztuje grosze, moduł tak samo. Wydaje mi się, że ten upgrade to będzie zasłona dymna do pozostawienia ceny na obecnym poziomie czyli 300$. A z drugiej strony jeśli nie wprowadza odświeżonego Arcade to nie widzę opcji by nowy X kosztował więcej niż 250$.

 

Reasumując: jak wywalą Arcade i nie zejdą z ceną o co najmniej 50$ to w Europie po wstępnej euforii sprzedaż może jeszcze spaść.

Odnośnik do komentarza

Ja stawiam, że będą dwie wersje tej nowej konsoli. Obydwie będą miały dyski, jeden bedzie mial 250GB, a drugi pewnie ze 120GB. No i pewnie jeden będzie biały, a drugi czarny. Stare wersje nie będą już produkowane.

 

Co do BR, to wiadomo, ze nie moze go byc, skoro nowy xbox to ciągle 360. BR(a może jeszcze coś innego pojemności BR lub większe?) będzie pewnie wprowadzony w nowej generacji xboxa, bo wiadomo, ze DVD jest za mało pojemny na dzisiejsze gry.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dziwi bo myślałem, że chcą dostać kopa w sprzedaży konsol, a tak to go nie dostaną. Mało tego, jak wycofają Arcade to sprzedaż pewnie jeszcze spadnie.

 

Jest też opcja, że teraz sprzedaż ich usatysfakcjonuje bo taniej opchną sporą ilość starych konsol no i sprzedaż jeszcze trochę podskoczy na famie redesignu, a cenę o 50$ obetną w pierwszej połowie 2010.

 

Nowy X ma 5 wejść USB.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Szkoda, że błyszczący plastik. Wygląda to tak samo badziewnie jak pierwsze PS3. Jak Grenberg to w łapach trzymał to pełno odcisków już było widać pod światłem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No podejrzewam, że pewno wrzucili taki napęd, że bedzie podobny problem jak niegdyś z lite-onem.

 

EDIT: Widzę na tych zdjeciach ze wreszcie wejscie optyczne zrobili oddzielne i wygodne - w końcu ktos pomyslał.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

wygląd tego kloca jest za(pipi)isty, jak z kosmosu...no i wifi, 250gb, wymienny dysk, nowe wejścia, więcej usb...nawet pad doczekał się lekkiego szlifu. Kto chce kupić jaspera ? :D

 

@don - co do ceny to może teraz na starcie 299$ bo trochę ludzi rzuci się na niego, zaś na jesień może obniżą 50$ (zwłaszcza że nintendo może też nową wersję wii wypluć)

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

a ja jestem ciekawy jaką popularność miałoby playstation 1,2,psp oraz grupę fanów ps3 w PL gdyby nie tanie gry :)

 

Ten slim ma wejście na hdd jak w ps3, czyli będzie można dać własny dysk co może = droższa wersja 250GB 299$ i tańsza bez dysku za 250$

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie. W Slim masz taką klapkę, otwierasz i wyciągasz dysk w takiej specjalnej obudowie, nie wsadzisz swojego :D

 

Teraz ma to już marginalne znaczenie bo każda konsola będzie miała 250Gb mało ludzi potrzebuje więcej (chyba).

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

jak bedzie kinetic w zestawie to nie bedzie potrzebny headset. (pewnie z takiego założenia wyszli) widzieliśmy "telekonferencje" wiec headset odejdzie do lamusa, chyba ze zobaczymy czy na padzie jest "wejscie" na headset.

btw musze kupic nowego xboxa stary niedomaga juz a to dobry moment bedzie by sie przerzucić i akurat na jesien polski live :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...