Skocz do zawartości

Nowy X360


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

w 32nm na pewno bedzie, bo ciac koszty beda jak sie da, a technologia wykoanania skutecznie obniza koszty ukladu

zapewne 2 lata i kolejna odslona plyty...

 

Ja strzelam:

 

- 3 razy USB

- jeden pad (bo z tego co rozumiem w nowym XO sa 2)

- 120 GB HDD

 

Moze brak WiFi, ale nie sadze. Sony w zadnej z PS3 nie wycielo lacznosci bezprzewodowej, wiec MS strzeliby sobie w stope takim ruchem.

pierwsze slysze zeby w standardowym packu w jakiejkolwiek wersji konsoli dawali 2 pady, wiec nie wiem o co Ci chodzi z 2 padami...

 

liczba USB sie nie zmieni, to nie Ps3, plyta glowna w kazdej wersji handlowej packa jest praktycznie ta sama

 

jesli w wersji SLIM HDD jest wyjmowalny to mozna sie spodziewac ze wyjdzie nastepca ARCADE, czyli bez hdd z memorka wbudowana, a HDD dadza jako akcesoria dodatkowe

 

tak jak ktos napisal, moga wyciac WIFI tez...

 

 

Przecież po roku, przy ustawieniu konsoli poziomo, w konsoli będzie kupa kurzu. :blink:

 

Najbardziej ciekawi mnie jedna rzecz: czy w końcu poprawili wyświetlanie obrazu poprzez HDMI, bo w "starych" X360 obraz wyświetlany w 1080p był gorszej jakości niż ten w PS3(1080p).

co to znaczy stary X0?

i o jakiej gorszej jakosc mowisz w tym 1080p? i kto tak twierdzi i na jakiej podstawie, w jakim porownaniu?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ta wersja za 199$ to brak HS, mniejszy dysk lub brak i może brak wifi. Innych opcji nie ma.

 

nagrywaj płyty z prędkością x12 na laptopie, PC, graj na ps3 z płyty...później pomachaj tymi sprzętami i zobacz co stało się z płytą...

Odnośnik do komentarza

system sie odpalil bo widac w tle

wiec nie jest to nawet nic podobnego do tzw 3RODa gdzie brak obrazu na TV bo system nie startuje w ogole z powodu awarii

 

to nawet nie jest zadna awaria, na moje oko to koles zrobil prosta rzecz, zastawil wlot-wylot powietrza i specjalnei przegrzal konsole, czyli standardowo sie wylaczyla i zasygnalizowala to czerwona dioda (w FATach to sygnalizuje 2 diodami czerwonymi), a po wznowieniu pracy dostal taki komunikat jak pokazuje...

 

na tej podstawie widac ze system oznajmiania o bledach jest jeszcze lepszy, teraz nawet laik bedzie wiedzial co sie stalo z jego konsola jak beda jakies anomalie bo dostaje komunikaty wyjasniajace...

 

Moze problem nie istnieje w konsoli, ale mysle, ze dalej jest wiele osob, ktore maja stara wersje konsoli. Moj Premium padl mi raz (kupiony w styczniu 2008), a teraz znow zaczyna szwankowac (gdy wylaczam konsole, dioda gasnie, ale wszystko w srodku dalej pracuje przez kilka sekund).

nic Ci nie szwankuje, masz najprawdopodobniej ustawione "sciaganie w tle", wylacz to a kosnola od razu bedzie sie wylaczac...

 

słyszę zachwyty nad nową wersją x360 a to te same g.owno w innym papierku

 

ja bym Ci radzil fizyki sie troche pouczył, bo podstawowych praw fizyki nie znasz i bzdury pokazujesz, jak ludzie nie maja pojecia o swiecie to brednie robia, nie dziwie sie hamburgerom gdzie poziom nauczania ogolnego jest masakrycznie niski, ale u Nas zeby ludzie na takie brednie sie nabierali, heh...

 

Konsola do gier to nie przenośny odtwarzacz, także nie rozumiem zdziwienia, że się płyta porysowała. Tak jak koledzy wyżej napisali - stacjonarnymi sprzętami się nie wyma(pipi)e podczas ich pracy.

przenosnym tez sie nie wyma(pipi)e, ktore maja elementy ruchome czyt, wirujace, czyli np. laptopy czy to z napedami optycznymi czy nawet z hdd talerzowymi,

konsoli nie tylko przez naped DVD nie mozna tak naprawde ruszac, ale i przez sam HDD, hdd wiecej wytrzyma ale przy bardzo silnych i szybkich przekręceniach tez mozna go wykończyć

Odnośnik do komentarza

przypomnij sobie co do tej pory robili, wycofali premium 60GB, a zostawili arcade i elite, jakby tak bylo jak oczekujesz to by arcade wycofali, a zostawili premium i elite, czyli szybicej powtorza to co do tej pory, ale nigdy nic nie wiadomo...

 

dla nich zapewne wazna jest cena, czyli minimalistyczna konsola dla niedzielnego gracza aby cena byla jak najmniejsza...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W USA X360 "Slim" schodzą na pniu, pierwsza dostawa została wyprzedana w ciągu jednego dnia, następna dostawa została już wyprzedana w preorderach więc te konsole nawet półek sklepowych nie dotkną. Jeszcze się okaże, że w USA będzie miał lepszy strat niż PS3 Slim. Ciekawe jak wielu to obecni posiadacze X360.

 

Podobno jest też już bardzo dużo preorderów na Kinect.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

No niby tak, ale ostatnio dysk zyskuje duzo do wartosci nawet dla niedzielnego gracza. Nie wiem, nie znam sie na ich taktykach :P;)

wymien konkrety w czym dysk ostatnio zyskal aby niedzielny gracz bez tego nie mogl sie obejsc i ktoremu np. stworzona memorka pod USB do 16GB by nie wystarczyla....

 

PS.

dysk dadza osobno jako akcesoria dodatkowe, tak jak teraz, liczac ze z czasem dokupia CI, ktorzy stwierdza ze jednak dysk im niezbedny....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Wersja bez dysku mogłaby być przydatna, aby kontynuować praktykę zakupu najlepszej wersji na początek, a później przekładania dysku na nowe gołe egzemplarze (bo stary się zepsuł, kończy mu się gwara, albo w przypadku przeróbki został zbanowany). Nie wiem ile konsol sprzedało się na takiej zasadzie, ale pewnie niemało.

Odnośnik do komentarza
przenosnym tez sie nie wyma(pipi)e, ktore maja elementy ruchome czyt, wirujace, czyli np. laptopy czy to z napedami optycznymi czy nawet z hdd talerzowymi,

konsoli nie tylko przez naped DVD nie mozna tak naprawde ruszac, ale i przez sam HDD, hdd wiecej wytrzyma ale przy bardzo silnych i szybkich przekręceniach tez mozna go wykończyć

 

Miałem tu na myśli wszelkiego rodzaju "diskmeny" i inne tego typu rzeczy, które mają napędy przystosowane do wibracji, wstrząsów itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

W USA X360 "Slim" schodzą na pniu, pierwsza dostawa została wyprzedana w ciągu jednego dnia, następna dostawa została już wyprzedana w preorderach więc te konsole nawet półek sklepowych nie dotkną. Jeszcze się okaże, że w USA będzie miał lepszy strat niż PS3 Slim. Ciekawe jak wielu to obecni posiadacze X360.

 

Podobno jest też już bardzo dużo preorderów na Kinect.

 

MS właśnie uciekł powoli zbliżającej się ps3.

 

a rzeźnia będzie na jesień jak wystartuje mix: slim za 199$, Halo R i Kinect.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że E3 to impreza w Stanach, ale wydaje mi się, że Microsoft zobaczył, że po raz kolejny najwięcej może zyskać na własnym podwórku i dlatego wszystkie usługi (typu EPSN, Kinect HUB), gry (głównie Halo Reach i popierdółki na Kinecta) i właśnie sam Kinect to wszystko bo zrobić swoisty re-launch konsoli w USA (i w ten sposób przedłużyć życie konsoli o kilka lat), W Europie chyba lepiej będzie sobie poczynało Sony, stawiając na nieco dojrzalszego klienta.

 

 

Obstawiam, że gdyby trendy na rynku pozostały takie jak 5 lat temu to na E3 dostalibyśmy również zapowiedź nowego Xboxa, ale byłaby to już konsola nowej generacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...