Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam mega parcie na 3DS :D.Wczoraj miałem okazje przetestować obie wersje i XL to jedyny słuszny wybór, układa się idealnie w łapach ( ROZMIAR) do tego efekt 3D zdecydowanie wypada lepiej od pierwowzoru tylko cena 170 euro :confused: .Też na dniach miałem brać na allegro i mam teraz obawy. XL white pojawiło się chyba niedawno ? Sprzedawca zapewnia że oryginalnie zapakowane nietknięte.

Wiem, łudze się ale czy jest możliwość oprócz zarysowań  itp. sprawdzić autentyczny jej "przebieg" ;) ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ja tam jeszcze o podróbkach 3DS'ów nie słyszałem (no chyba że mówimy tu o tych wszystkich badziewiach, które wyglądem nawiązują do popularnych konsol) tak samo regenerowanych (można prosić o linki do wybadania tematu?), natomiast co do powystawowych to fakt mogą się trafić. Szczególnie, że to znana praktyka części sprzedawców, którzy potrafią sprzedawać sprzęt na zasadzie, że został tylko rozpakowany by sprawdzić czy działa, ale jest nowy :P.

Osobiście polecam jesli jest taka możliwość, to kupowanie 3DS'ów od sprzedawców ze swojego miasta. Ja tak zrobiłem i udało mi się swego czasu tanio kupić nówke 3DS'a XL'a. Zanim jednak zapłaciłem, to miałem okazje zobaczyć go na żywca, i plomby na pudełku konsoli były nie naruszone, a sama konsolka, nie miała żadnej ryski (do dzisiaj nie ma). Jedynie cena nie daje mi czasami spokoju, i zastanawiam się przez to czy konsolka nie pochodziła z jakiejś kradzieży z Niemiec (pudełko miało też jakąś naklejkę w języku niemieckim), ale tutaj do większości rzeczy sprzedawanych na allego mozna mieć takie zastrzeżenia...

 

@Bushisan:

Jesli nie masz pewności jakie wersje kolorystyczne konsol Nintendo są/były dostępne w danym regionie to polecam tego linka:

 

http://www.consolecolors.com/nintendo.html#dslite

 

Choć nie wiem jak wygląda kwestia aktualizacji, bo wydaje mi się że pewne rzeczy się rozmijają z faktami...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Jest blokada regionalna.

 

Hity marianowe i nie marianowe, rzecz gustu oczywiscie ale dla mnie must have/hity to:

 

Fire Emblem

Etrian Odyssey IV (w EU chyba tylko e-shop)

Harvest Moon a New beginning (tylko USA)

Tales of the abyss

Monster Hunter 3 ultimate

new super mario bros 2

super mario land 3d

mario kart 7

luigis mansion 2

Castlevania (rzecz gustu,jedni lubia,inni nie)

Shin Megami Tensei Devil Summoner: Soul Hackers (tylko USA jak narazie)

Kid Icarus

Crimson Shroud (tylko e-shop)

Legend of Zelda: Ocarina of time 3D

Paper Mario: Sticker Star

Zero Escape: Virtue's Last Reward

Professor Layton

Rhythm Thief

Shin Megami Tensei Devil Survivor Overclocked

 

Gry ktore niedlugo wyjda a must have moim zdaniem:

 

Rune Factory 4

Project x Zone

Shin Megami tensei IV

Pokemon X/Y

Mario and Luigi Dream Team

Odnośnik do komentarza

Panowie jak wygląda sprawa z e-shopem i aktualizacjami softu w przypadku kupienia 3DS'a z USA? Da się zrobić update systemu i wgrywać ewentualne patche? Dostęp do e-shopu jest możliwy czy też będę musiał się obejść bez tego ?

I jeszcze jedna sprawa, mianowicie jaką byście polecili przejściówkę napięcia z USA na nasze?

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele, jeżeli plotka Silliconery o lokalizacji Bravely Deafult się potwierdzi ... no po prostu pięknie. Mam do nadrobienia Luigi's Mansion i Castlevanię, zaraz wychodzi Fire Emblem, a po nim kolejna fala must have'ów.

 

No masakra. 3DS ma najlepszy lineup w tym roku, dziękuję i dobranoc.

 

Je3llSv.png

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Panowie jak wygląda sprawa z e-shopem i aktualizacjami softu w przypadku kupienia 3DS'a z USA? Da się zrobić update systemu i wgrywać ewentualne patche? Dostęp do e-shopu jest możliwy czy też będę musiał się obejść bez tego ?

I jeszcze jedna sprawa, mianowicie jaką byście polecili przejściówkę napięcia z USA na nasze?

 

E-shop dziala bez problemu, mozna aktualizowac i grac online z kazdym regionem (wiec mozesz na konsolce usa grac z kolegami z eu). Kupowac tez mozna ALE tylko za pomoca kart pre-paid bo jest region lock na karty kredytowe wiec mozna placic tylko amerykanskimi. Problem jak juz wspomnialem obchodzi sie kartami pre-paid,doladujesz sobie 20$ lub wiecej i kupujesz.

 

Ja do 3DS z USA uzywam europejskiej ladowarki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem :D

 

LzfL9qj.jpg

 

Zaryzykowałem ! Kupiłem na allegro i nie żałuje. Funkiel white nówka w pudełku, plomby, bezpiecznie zapakowana, szybka wysyłka w cenie ~600 zeta, paragon fk na zyczenie i co ważne gwarancja 24 miechy :) Jak coś to chętnie służe danymi tego użytkownika i po szczegóły odsyłam na PW.


Dzisiaj śpię Zeldą :) Po 13 latach separacji...

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...