Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep w hameryce/kanadzie z grami na 3dsa? Szukam ogólnie Harvest Moona: a new beginning, w play-asia i video games plus wyprzedane, a na ebayu drogo. 

Dalej się zastanawiam czemu tej gry u nas nie wydali, miałem fajna okacje na ebayu, ale 19 sztuk poszło w niecały dzien, inna aukcja z 6 sztukami to samo, podejrzewam, że u nas byłoby z tym podobnie. 

Odnośnik do komentarza

Sklep w hameryce/kanadzie z grami na 3dsa? Szukam ogólnie Harvest Moona: a new beginning, w play-asia i video games plus wyprzedane, a na ebayu drogo. 

Dalej się zastanawiam czemu tej gry u nas nie wydali, miałem fajna okacje na ebayu, ale 19 sztuk poszło w niecały dzien, inna aukcja z 6 sztukami to samo, podejrzewam, że u nas byłoby z tym podobnie. 

Tutaj znalazłem: http://www.gamestop.com/nintendo-3ds/games/harvest-moon-a-new-beginning/103039, ale nie wiem czy aktualne, i nie mam pewności czy wysyłają po za Stany (jeszcze w tym sklepie nie robiłem zakupów).

 

To  że u nas nie wydali, nie znaczy że nie wydadzą, po prostu Rising Star Games nie podał jeszcze planów wydawniczych na ten rok, i ogólnie nie za bardzo wiadomo co chcą u nas wydać...

 

Co do samego 3DS'a to ja swojego wyłączam, bardzo rzadko korzystam z opcji "uśpienia" konsolki...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Właśnie zakończył się Nintendo Direct. A więc tak:

 

-Mario and Luigi RPG 2 - data premiery to 12 czerwca

 

-Mario Golf - lato 2013

 

-Mario Party - 2013

 

-Donkey Kong Country 3D - 24 maja (dodano nowy świat z 9 poziomami)

 

-Powstaje 3cia częsć Yoshi's Island na 3DS'a

 

-Mario and Donkey Kong: Minis on the move - 9 maja

 

-Animal Crossing - 14 czerwca

 

-Zelda Oracle of anges & Season wyjdzie na Virtual Console 30 maja

 

-Shin Megami Tensei IV zostało potwierdzone w Europie

 

-Layton 5 jeszcze w tym roku

 

-EUROPA DOSTANIE BRAVELY DEFAULT JESZCZE W TYM ROKUUUUUUUUU

 

-Nowa Zelda, sequel do Link to The Past, zostanie wydana pod koniec tego roku (widok z góry)

 

 

 

 

 

 

 

ja pier.dole, jak można nie mieć 3DS'a xDDDDD?

Odnośnik do komentarza

Heh, a pamiętam, jakie były początki tej konsoli. Wróżono jej już nawet śmierć. Dzisiaj natomiast siedzę przed laptopem, i właśnie uświadomiłem sobię, że do końca tego roku chcę kupić:

 

 

Luigi's Mansion 2
Castlevania
Fire Emblem
Mario & Luigi RPG 4
Donkey Kong
Yoshi's Island 3DS
SMT IV
Bravely Default
ALTTP2
Pokemon X/Y

 

 

10 zapowiadających się co najmniej bardzo dobrze tytułów. Cudownie :).

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem Skyward Sword i stęskniłem się za grami Nintendo.Spodziewałem się jakimi konsekwencjami będzie to grozić ....Kupiłem 3ds :D Od kiedy pojawiło się białe maleństwo, stacjonarki całkowicie olałem a Okaryna okazała się tylko motorem napędowym na nadchodzące hiciory.

Tak, ten rok należy do Kyoto ! ^_^

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

@Bushisan:

Nie Ty jeden, ja od dłuższego czasu olałem swoje wszystkie stacjonarki, i gram na 3DSie, i po tych zapowiedziach wszystko wskazuje na to, że jeszcze bardzo długo do nich nie wróce.

 

A to, że takie Bravely Default będzie najpierw w Europie, tylko pokazuje, że jednak posiadanie europejskiego 3DS'a, ma swoje plusy ^_^ ...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...