Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

w dodatku cena nie aż taka dobra.. 999? to nawet mnie wyjdzie taniej, bo litmika z animal crossing, + osobno oryginalna ładowarka + osobno poki = około 999zł  mnie wyniesie, a będę miał dodatkowo animal crossing w tej cenie

 

swoja droga sklep który sprzedawał to co kupiłem po sprzedaniu mi ostatniej sztuki wystawił odrazu kilka nowych sztuk więc można brać (ufo games - sklep)

edit tak patrze ze kolesie mają 50 negatywów i 50 neutralnych (chociaz pozystywów ponad 4000) , moglem zadzownić przed zakupem.. hm mam nadzieje że nie bedzie to jakas dziwna wersja

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Widzę że kolega nowy na Allegro :) W "kup teraz" zazwyczaj jest wiele sztuk i zawsze jest info ile zostało.

 

Rzuciłem okiem na eBay w celu zobaczeniu real fotek i w tym zestawie Pokemon nie ma gry, WTF?! Nie wiem jak to możliwe, po co robić specjalnego Pokebundla bez gry? Na pudełku nie widać żadnej informacji że gra jest "pre-installed" (jak to zwykle informują przy zestawach z Mario czy MH). Dziwne. No chyba że ktoś i tak chce mieć Pokemony w pudełkach do kolekcji i do tego ładnego 3DSa bez dodatków i większej ceny. Myślę że sporo osób może się nabrać na taki zestaw, sam byłem przekonany że tam jest gierka.

$%28KGrHqF,!rMFJCue9%280jBSQwyTgvyQ~~60_

Odnośnik do komentarza

Ma zepsuty suwak głośności.

 

@agst

 

Moim zdaniem zbędne. Górny ekran i tak ci się nie porysuje, no bo jak. Wiadomo, na dolnym z czasem pojawią się rysy, ale ja bym nie zakładał, bo tylko gorszy dotyk będzie. Zresztą dolny ekran i tak jest tylko w większości gier dodatkiem.

Odnośnik do komentarza

podobno ekrany potrafią sie porysować same z siebie przy zamkniętej konsoli

 

ja mimo to olewam folie

 

 

ciekawi mnie jedno - wiadomo że nieoficjalna słaba ładowarka może sie spalić, ale czy może w jakikowliek sposob uszkodzić samą konsole? bo jeśli tak to kupno orgyginalnej jest o wiele bardziej uzasadnione

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W wersji XL to wyeliminowano i nie rysują się. Znaczy mogą pojawić się 2 pionowe paski na górnym, jeżeli jest spory nacisk jak nosimy go np w kieszeni.

 

Czy da radę naprawić samemu, nie wiem. To używka? 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W wersji XL to wyeliminowano i nie rysują się. Znaczy mogą pojawić się 2 pionowe paski na górnym, jeżeli jest spory nacisk jak nosimy go np w kieszeni.

 

Czy da radę naprawić samemu, nie wiem. To używka? 

używka z tablicy. ogólnie to stan wizualny BDB+, zadbana, miała byc w 100% sprawna a tu taki psikus:( zaraz zadzwonię i powiem że chce jakiś zwrot na naprawę usterki.

 

Mam jeszcze jeden problem- nie mogę połączyć 3dsa z netem, błąd wyskakuje gdy konsola chce sie połączyc z acces pointem (router) a siec wyszukuje bez problemu. mieliscie cos podobnego  podłączyłem się :) pomogło usuniecie zabezpieczenia do routera

 

PS. są jakieś dema w sklepiku N?

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

dostałem maila ok 10 że 3ds został wysłany, jest szansa że jutro dojdzie :D

teraz jeszcze musze podjechać do jakiegos sklepu po pokemony (nadal nie wiem która wersja)

 

kurde już sie szykowałem żeby jechać na drugi koniec miasta po gre ale sprawdziłem allegro i wyłapałem sklep który mam 5 minut od pracy :D w dodatku złotówke taniej niż ten na drugim koncu miasta (164zł)

 

http://allegro.pl/pokemon-x-3ds-nowa-najtaniej-sklep-4console-i3616996425.html

 

 

kurde tylko nie wiem co z tą ładowarką, w redcoonie mimo ze najtansza to razem z dostawą i płatnością przy odbiorze wychodzi juz 62zł a nie 37...

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W wersji XL to wyeliminowano i nie rysują się. Znaczy mogą pojawić się 2 pionowe paski na górnym, jeżeli jest spory nacisk jak nosimy go np w kieszeni.

 

 

Nie wiem jak u Ciebie ale ja mam folie i sa niezbedne szczegolnie na gore!! Niby mieli wyleminowac, ale na folii mam straszne rysy od tej ramki na dole.

Odnośnik do komentarza

też czytałem że nadal rysuje, ale ja nie bede nosił w kieszeni, pewnie nigdzie nie bede nosil tylko grałw  domu wiec mam nadzieje że mi sie nie porysuje od leżenia w szafie

 

swoją drogą kolejne gratulacje dla ninendo, zaraz po braku ładowarki.. drugi ich sukces to konsola która sie sama rysuje...

 

a niektórzy tutaj próbują przedstawiać ninendo jako świetną niezawodną firme

 

 

kupiłem już tego 3dsa, ale zdania nie zmieniłem, ninendo w sprawach hardweru leci w kulki tak samo jak capcom w sprawie softweru

Odnośnik do komentarza

Rysy to pikus, ich sprzęt jest bardzo mało awaryjny. gdybym nie sprzedał swojego nesa lata świetlne temu , to pewnie nadal bym grał. Mam zwykłego 3dsa już rok . kupiłem uzywke w swietnym stanie i sprawuje się wszystko super . btw folie pozakladalem mimo ze też gram tylko w domu . Yano musimy powymieniac się fc z mysla o mh4 :P

Odnośnik do komentarza

też czytałem że nadal rysuje, ale ja nie bede nosił w kieszeni, pewnie nigdzie nie bede nosil tylko grałw  domu wiec mam nadzieje że mi sie nie porysuje od leżenia w szafie

 

swoją drogą kolejne gratulacje dla ninendo, zaraz po braku ładowarki.. drugi ich sukces to konsola która sie sama rysuje...

 

a niektórzy tutaj próbują przedstawiać ninendo jako świetną niezawodną firme

 

 

kupiłem już tego 3dsa, ale zdania nie zmieniłem, ninendo w sprawach hardweru leci w kulki tak samo jak capcom w sprawie softweru

Ja duzo z moja jezdze takze pewnie ekrany mocniej sie dociskaja niz w takiej konsolce co lezy tylko. Jak pisalem rysy mam mocne na folii.

Po za tym nie (pipi), bo wlasnie kupiles najlepsza konsolke jaka wyszla od paru lat. Dla mnie poziom GB, gier jest tyle ze nie da sie ich przerobic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...