Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie doradzilibyście mi kupno 3dsa? I jaki model? Planuje zakupić w tym roku i nie wiem czy teraz czy poczekać w okolice gwiazdki. Niestety w polsce z zakupem 3ds'a jest tak sobie więc proszę o radę :) Zamiast nowej generacji sobie 3ds'a sprawie :)

Odnośnik do komentarza

Yano coś narzeka na 3DSa, może będzie chciał się tanio pozbyć :) Dobrze kombinujesz z kupnem 3DS, to świetna konsola z masą gier. Model polecam XL. Wersji kolorystycznych masz mnóstwo do wyboru. Od dzisiaj kilka osób ślini się do limitki z Zeldą. XL moim zdaniem jest najlepszym wyborem bo wielkość ma znaczenie, a 3D powinno Ci się spodobać, nawet jak nie lubisz. Jedyny minus XL to brak ładowarki, ale nie jest to wielki wydatek. Gdzie kupić konsolę? Temat rzeka. Najprościej na Allegro. Zawsze są tam jakieś 3DSy, tyle że trzeba dokładnie czytać aukcje gdyż jest sporo ofert "powystawowych". W dużych, zaufanych sklepach niestety nie ma 3DSów. Są za to w mniej znanych, wpisz sobie 3DS w Ceneo lub innej szukajce sklepów. Możesz też skorzystać z oferty zagranicznych sklepów typu Amazon, Game.co.uk i innych. Niedawno pojawił się oficjalny sklepik Nintendo UK, trzeba by sprawdzić czy wysyłają do Polski. Konsola niestety ma region locka więc odpada zakup z USA. Chyba że interesują Cię gry nie wydane w naszym regionie, ale to już sam sobie zrobisz rozeznanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzięki za info. Sam już robię research ale na spokojnie :) Myślę że po premierze ps4 i x one ceny jeszcze spadną i 3ds'a da radę kupić taniej lub nastąpi mały wysyp używek co ludzie będą sprzedawać 3ds'a aby konsole nowej generacji kupić :). znalazłem nówkę za 600 zł w jednym sklepie i to już fajna cena ale jak dodam ładowarkę i 1-2 gry to 1 000 zł pęka :) No nic zaczynam odkładać od najbliższej wypłaty pieniążki.

 

Jeszcze raz dzięki za wyczerpujące info i dobranoc lecę spać :D

Odnośnik do komentarza

ogolnie po 10h grania głównie w poki i z godiznke w AC, podtrzymuje słabą rozdzielczość, mało przydatne 3D, małe klawisze i duży ciężar :P

 

MIMO TO konsolka jest sympatyczna i fajnie sie gra, a dokladnie broni sie tymi kilkoma świetnymi grami, mimo wad technicznych konsoli i tak gry wciągają i nie pozwalją sie oderwac, wiec aż tak szybko jej nie sprzedam :P

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej bylo kupic zwyklego 3ds'a zamiast 2ds? Ekrany takiej samej wielkosci, a mozna wyrwac za smieszna kase ( ja rok temu kupilem chyba za 300 lub 350 zl - nie pamietam)

rok temu to tyle 3ds chodził teraz około 500zł , ja też mam 2ds (biało-czerwonego) i zdecydowanie lepiej lezy w dłoniach od zwykłego 3ds nie wiem jak z 3dsxl

Edytowane przez zte
Odnośnik do komentarza

Sam się zastanawiam nad 2DS, podobno mimo obciachowego wyglądu to jest naprawdę, naprawdę wygodna konsola. Ciekawe tylko jak rozmiarowo wypada w porównaniu do np. złożonego Lite'a, bo to maleństwo było. Tylko ten głośniczek mono, to powinno być karalne.

 

BTW, wiecie, że 2DS ma jeden ekran podzielony po prostu ramką? W całości jest dotykowy :D.

Odnośnik do komentarza

od poczatku ludzie o tym pisali, dlatego konsola sie nie sklada. Ja bym 2ds'a polecil tylko tym co w domu graja. 3ds sie sklada, zajmuje mniej miejsca no i ekrany sa bardziej zabezpieczone jak ktos nie toleruje folii jak ja. Nie mowiac juz o tym ze gorny ekran sobie moge ustawic jak chce wzgledem dolnego, nigdy nie gralem na otwartej do konca konsoli. Kwestia gustu z tym 2ds, roznica w cenie nie jest gigantyczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...