Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie niestety wielokrotnie w dziale ninetendo moja negatywne opinie o tej firmie i o ich konsolach spotykały się ze zmasowanym atakiem, atakiem który moge ocenić jedynie jako fanbojstwo

 

widziałeś mnie kiedyś żebym nadużywał argumentów "fanbojstwa"? może kiedyś w CW ale raczej sporadycznie. to nie jest tak że każdego kto ma inne zdanie nazywam fanbojem, w żadnym razie. poprostu pisze tutaj czasem kilka suchych opinii o realnych wadach konsoli, a spotykam się z ripostami typu "nieprawda! masz babskie ręce skoro cie bolą od 3dsa!" albo "nieprawda! gba wyszedł niedługo po gbc więc wszystko jest w porządku" - kurde to nie jest żaden argument, to zwykłe fanbojskie tłumaczenie żeby wybielić firmę. to że popełnia jakąś chamsą zagrywkę już 4 raz nie zmienia faktu że to chamska zagrywką.

 

nie czepiał bym się gdyby ktoś napisał "no tak, ale nintendo robi chamskie zagrywki już od 15 lat" - to spoko. ale ja widze tłumaczenie chamskiej zagrywki zdaniem że podobne były już kiedyś. dla mnie takie wybielanie brzmi jak fanbojstwo. przepraszam jeśłi kogoś uraziłem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://www.nintendo.co.jp/3ds/hardware/accessories/list_slidepad/index.html

 

"If you play Smash 3DS on a New 3DS, you get to use the full expanded control options, like using the C-stick to smash. But if you're playing it on the normal 3DS and hope to use the same control scheme on the Circle Pad Pro, you're out of luck. Nintendo has specifically stated on the support page for the CPP that Smash 3DS will not support the peripheral."

 

Beczunia.

Odnośnik do komentarza

jezus maria jakie skur.wysynstwo robi na naszych oczach nintendo - powoli sie zaczyna, a za chwile TGS gdzie pewnie dopiero doloza z grubej rury exami na ten swoj twor

 

najgorsze jest to, ze to sie na pewno genialnie sprzeda - design konsoli, pudelek - fenomenalny, jak jeszcze dadza z kilka exow z prawdziwego zdarzenia to pewnie swiat znowu zacznie sie zabijac o niego :/

 

no czujecie co by bylo jakby sobie np microsoft za 3 lata wypuscil rewizje xone i dodal do niego 4gb ramu wiecej i zaczal sypac exy na niego? - no swiat by ich pewnie zjadl, tutaj boje sie ze nintendo sie znowu upiecze

Odnośnik do komentarza

w swojej ojczyznie nie bedzie? rzuc linkiem bo az mi ciezko uwierzyc, no way, pewnie bedzie jakis 2h direct w okolicach targow, nie wierze, ze je oleja

 

http://www.japan-guide.com/e/e6461.html

 

No nie będzie. Oczywiście Direct nie jest wykluczony bo... nigdy nie jest wykluczony.

 

Ciekawe, czy Monster Hunter Tri/Resident Evil/MGS3D będą działały z tym nowym analogiem. Też może być beka.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Całe szczęście, że nie kupiłem 3ds/2ds tak jak planowałem, jeszcze parę tygodni temu, jesienią tego roku. W zasadzie to moje szczęście polega na tym, że Nintendo poinformowało o new3ds - hie hie hie nazewnictwo made in Nintendo - bo dzięki temu zaoszczędziłem 500 zł, które bym wydał, a potem chodził wkur...na myśl o lepszym modelu, niby tej samej konsoli. Teraz ze spokojem czytam te wszystkie niusy o nowym 3ds i oczekuję na europejską premierę, na której zakupię swoją pierwszą przenośną konsolę od N. Sorry posiadacze 3ds, ale ja mam nadzieję, że N do końca roku zaprezentuje multum gier na n3ds, a nie tylko xenoblade, bo skoro już czekam na nową konsolę, to liczę na nowe gry i teraz już mnie to nie obchodzi czy będą chodzić ze starymi 2/3 ds czy nie. Brutalne, ale prawdziwe. Dla mnie w tym wszystkim najważniejsze jest to, że konsola ma nadal BC z grami z DS i 3ds, a przy okazji liczę na to, że ładowarkę to jednak dodadzą do pudełka, bo to kolejny żałosny numer.

 

Jestem natomiast zażenowany tym jak n traktuje swoich fanów (opchnęło im w końcu 40 czy 45 mln 3ds), bo to jak dla mnie poziom abstrakcji większy od tej prezentowanej przez M$. Nie mogę też zrozumieć tego, że Nintendo wprowadza nową-starą konsolę, na której mają ukazywać się niby gry, których 3ds nie udźwignie, ale dalej brną w to swoje idiotyczne nazewnictwo (gb, gba, gbc, ds, dsi, 3ds, 2ds, n3ds) zamiast zapowiedzieć np. super ds. Niepojęte, ale nigdy nie byłem fanem tej korporacji, więc mogę spojrzeć na to ze sporym dystansem i ironią. Uprzedzając pytania: nie kupuję tej konsoli dla gier od Nintendo, ale firm, które tworzą na tę konsolę, jak choćby level-5 czy atlus, itd. W Zeldę jednak planuję zagrać. :)

Odnośnik do komentarza

No nie powiem, niegdys Nintendo DS byl u mnie uzywany 24/7, PSP sporadycznie. Potem 3DS duzo uzywany ale Vita ciut ciut. Odkad zaczely na vite wychodzic te wszystkie fajne pozycje (YS, dangany itp) Vita w ciaglym ruchu, 3DS nie za bardzo. Czekam na phoenix wright vs ace attorney z USA,ogram sobie zelde i w sumie nic innego mi sie nie chce:/

Odnośnik do komentarza

vita nigdy na stale zwyklego 3ds nie przegoni - musialy by regularniej wychodzic na niego mega tony - w KKW wsparcie vity jest swietne ale takich mega ton jak ma w rekawie ma nintendo prozno na niej szukac

Jak new nadal będzie rozwijany w kierunku lepszego 3dsa, z lepszymi rozwiązaniami, to zwykłego mało kto będzie kupować

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...