Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już oficjalna cena na Europę.

170E za zwykłą edycję, xl ceny brak. Daty premiery brak, więc zakładam, że spuścili nas na 3/4 kwartał - co jest komiczne. Blisko 750 zł? W Polsce pewnie machną 850, bo przecież nie ma oficjalnej dystrybucji.

Sorry, ale za taką cenę, to nie wiem czy nie będę wolał dołożyć 100 zł i mieć Wii U z Bayo 2. Chyba że dostanę ładowarkę + grę w jakimś bundle'u.

 

P.S.

Wygląda na to, że trzeba będzie jeszcze doliczyć 10E na...ładowarkę. Viva Nintendo. LOL.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak ludzi wybierali do tego ambasadora. Od za(pipi)ania gier mam w klubie nintendo zarejestrowane i nic.

 

podobnie jak ja, nigdy nie dostałem nic od Ninny, nawet tych kodów na darmowy motyw halloweenowy :(

 

Mówie o nintendo.co.uk oczywiście, bo od rodzimego dystrybutora się dostawało fanty

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak ludzi wybierali do tego ambasadora. Od za(pipi)ania gier mam w klubie nintendo zarejestrowane i nic.

Musisz byc ambasadorem, czyli kupienie 3dsa oryginalnego na premiere za ponad 1000 zl.

W celu podbicia nędznej sprzedaży obniżyli krótko po premierze cenę konsoli, a tym co kupili wcześniej dali kilka gierek z GBA i Snesa chyba.

 

na arhn.eu już jest unboxing.

Jestem ambasadorem a maila nie dostałem :(

Odnośnik do komentarza

Ja nie uzywam zadnej folii. Kiedys sporo uzywalem na PSP i NDS ale z biegiem lat zrobilem sie leniwy. Nie mam tez nerwow do babelkow i przyklejania tego równo (chociaz podobno te nowsze folie juz nie maja takich problemow z babelkami jak te stare).

 

Zalezy pewnie kto jak uzywa, w jakie gry gra i jak sie z tym piesci. Ponizej zalaczam dolny ekranik mojego 3ds'a Zelda edition kupionego bodajze 3 lata temu (a moze nawet 4, nie pamietam). Rysować nie zuawazylem zeby sie rysowal, ale napewno lapie kurz i sie troche brudzi przez co trzeba go czesciej czyscic (chyba ze komus to nie przeszkadza) wiec tutaj folia moglaby miec zastosowanie. Nie sa one drogie wiec jak Ci sie chce w to bawic to mozesz dla swietego spokoju sobie kupic.

 

Tak wyglada moj ekran bez folii po 3 latach:

 

bdodop.jpg

 

Tutaj 3ds XL z drugiej reki kupowany i mocno eksploatowany, ale nie mialem sposobnosci zrobienia zdjecia czarnemu ekranowi wiec jest podczas gry, tez nic nie ma mimo ze ten byl uzywany przez dwie rozne osoby i to ostro:

 

2m4ht.jpg

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja używam po doświadczeniach z DS'em, którego ekran niestety wyglądał dosyć kiepsko po kilkuletnim użyciu. Jestem mocno pedantyczny i staram się, aby sprzęt jak najdłużej pozostał w jak najlepszym stanie. Różnicy użytkowej nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza

Wiele razy bylo odpowiadane, gry na Nintendo DS nie maja blokady regionalne poza malymi wyjatkami gier na DSi z dopiskami "DSi enhanced" ( i tez nie wszystkie). Przewaznie jakies duperele z fotografowaniem i inne badziewia.

 

Ja kupuje tylko w VGP, mozesz tez sprobowac play-asia i e-starland.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...