Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Osobiscie zawsze uzywalem tylko oryginalnych ladowarek wiec porownania nie mam, ale jesli chodzi o takie rzeczy jak ladowarki to przewaznie wole doplacic troche i miec pewny oryginał. Widzialem wpisy na zagranicznych forach ludzi ktorzy narzekali na dlugie ladowanie a uzywali chinczyków z ebaya.

 

 

-__-

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem używaną ładowareczkę, oryginalną od jakiegoś typka na allegro razem z Pokemonami Y w komplecie. 130zł mnie ta przyjemność kosztowała i co najważniejsze wszystko jest faktycznie oryginalne i mało co śmigane, niezły 'dil' mi wyszedł :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś szuka dobrej folii na 3DSa to polecam firmę atFoliX. Kupiłem od Hori ale nie byłem zadowolony z jakości, łatwo kurz zbiera, matowa i trudno potem odkleić żeby wyczyścić. Zmieniłem na atFoliX i mega, krystalicznie czysta, łatwa w montażu, naprawdę super. Sprzedają na allegro, wysyłka z Niemiec, koszt ok 40 zł za 3 szt / komplety.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mam pytanko o grę Puzzle and Dragon. Premiera niedługo i akurat dla mnie idealnie. Szukam czegoś na tygodniowy pobyt w szpitalu. Coś co wciągnie. Czy ktoś z tą serią miał już kiedyś styczność? Ja lubię gry logiczne a taki puzzle quest zeżarł mi kiedyś ponad 30 h czasu. Tutaj dodatkowo dochodzi pack z puzzle and dragons w świecie mario. Cena też dobra jak na nowość.  Czy warto waszym zdaniem czy to raczej popierdółka ? Jeżeli macie lepsze propozycje z ostatnich miesięcy do dajcie znać (monster i zelda mnie nie interesują a SMT4 już przeszedłem)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To prawda, przynajmniej pierwsza seria New 3DS'ów ma dwa różne rodzaje ekranów. Zwykły N3DS ma dosyć często ekran TN (taki jak miał zwykły 3DS) więcej możesz znaleźć modeli XL z ekranami IPS. Tylko tutaj leży pies pogrzebany - nie wiadomo czy taka losówka dalej pozostanie czy Nintendo zdecyduje się na jeden z nich. Wina głównie leży w tym iż dwie kompletnie różne fabryki zajmują się montażem obu modeli. jeżeli miałeś w łapach zwykłego 3DS'a i jakość Cię zadowalała to nie masz co się zastanawiać, ale jeżeli chcesz mieć ekran IPS to będziesz musiał polować na używkę i wziąć od kogoś kto choć trochę w tym temacie siedzi aby mógł rozróżnić którą wersje posiada.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nie miałem jeszcze styczności z 3DSem, planuje po cichu zakup dlatego zaczynam orientować się w temacie. Ta różnica jest duża? 

 

Tak naprawdę to kwestia gustu, ekran TN do 3DS'a jest moim zdaniem dobry, (w zwykłych modelach na niego nie narzekałem). Ekran IPS ma wyższy kontrast, przez co masz ogólnie żywsze kolory i mniejsze zakłamanie obrazu przy dużych kątach wychylenia (ale szczerze kto gra z konsolą ustawioną o kilkadziesiąt stopni względem własnych oczu?) za to czerń jest zbyt mocna i trochę nienaturalna przez co tam gdzie powinieneś widzieć choć trochę zarys lokacji ujrzysz kompletny czarny wręcz ekran. Poszukaj sobie na yt porównania i jak chcesz to poczytaj sobie na forum temat o N3DS'ie. Różnice tak naprawdę zauważysz głównie w momencie gdy będziesz miał oba modele obok siebie. W innym przypadku wątpię abyś się kapnął który to ekran zwłaszcza jeżeli nie miałeś styczności ze zwykłym 3DS'em.

Odnośnik do komentarza

No dobra, jak się już pochwaliłem w odpowiednim temacie, w domciu mam 3DSa XL (bez New) z Zeldunią MM i AC.

 

Co warto zakupić?

 

No więc:

 

- Mam chrapkę na sprawdzenie o co to całe halo z Monster Hunter. Którą warto ograć? 

- Czy Paper Mario Sticker jest takie złe? Mam okazję zgarnąć za 8 dyszek z pudełkiem.

- Kto mi sprzeda Mario 3D Land? :) 

- Co jeszcze warto ograć? Który Layton? Jakieś perełki?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...