Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

5 gier przez 6 miesięcy, z czego nie każda przecież musi wszystkim podejść? Wypas. Co za czasy w których ludzie sikają pod siebie bo jakaś firma zapowiedziała 15 gier z czego ze 2 mają datę premiery w tym roku, a na najpopularniejszą przenośną konsolę wychodzi średnio prawie 1 gra na miesiąc :/

Odnośnik do komentarza

5 gier przez 6 miesięcy, z czego nie każda przecież musi wszystkim podejść? Wypas. Co za czasy w których ludzie sikają pod siebie bo jakaś firma zapowiedziała 15 gier z czego ze 2 mają datę premiery w tym roku, a na najpopularniejszą przenośną konsolę wychodzi średnio prawie 1 gra na miesiąc :/

 

Takie czasy proszę pana. Za to na AppStore co tydzień jest mnóstwo premier, bo i tam siedzi masowy odbiorca dzisiejszego przenośnego grania. 

Odnośnik do komentarza

Mnie wystarczą dwie petardy na które od dawna czekam - Doragon Kuesuto Sebun i Pokemony. Ale trzeba przyznać że jest bida i przydałby się jakiś nowy Mario lub Zelda. To wszystko wygląda jak koniec 3DSa, a przecież nikt nigdy nie mówił o nowej kieszonce. No chyba że mi coś umknęło.

Odnośnik do komentarza

Dobra zamówione :banderas: na razie wziąłem fire emblema tylko i tego ostatniego wziąłem jednak :pawel:

Do 1 lipca jeszcze tak długo :whyyy:

Nie napalaj się za wcześnie na dostawę 1 lipca. Zamówiłem ten zestaw w kwietniu dostawa miała być 10 czerwca przesuneli na lipiec z orientacyjna data pierwszego dnia miesiąca. Ostatecznie anulowalem preorder bo na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy te konsole będą dostępne.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra zamówione :banderas: na razie wziąłem fire emblema tylko i tego ostatniego wziąłem jednak :pawel:

Do 1 lipca jeszcze tak długo :whyyy:

Nie napalaj się za wcześnie na dostawę 1 lipca. Zamówiłem ten zestaw w kwietniu dostawa miała być 10 czerwca przesuneli na lipiec z orientacyjna data pierwszego dnia miesiąca. Ostatecznie anulowalem preorder bo na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy te konsole będą dostępne.

 

 

Dokładnie. Ja mam ten sam zestaw na oku i jak oglądałem go znów ostatnio w kilku sklepach, tak bodajże na konsoleigry jest już przesunięta data na 12-stego. No nieciekawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...