Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dokładnie tak samo, choć fakt że ja swój zestaw New 3DS'a dorwałem za 700zł ale w zestawie miałem od razu oryg. ładowarkę, faceplate'a z AC z Japonii, Anmal Crossing x 2 + oryg. futerał(ale odliczając cały ten stuff od konsoli, zwłaszcza po cenie za jaką poszły gry to sama konsolka kosztowała mnie 350zł). Więc ogólnie jakbym nie dorwał takiego wydania do teraz to pewnie skusiłbym się na taką okazję w postaci Bialutkiego 3DS'a + Zelda bo sama konsola w tym przypadku kosztuje człowieka ok. 280zł. 

Odnośnik do komentarza

Może rozwiejecie i moje wątpliwości. Myślę nad zakupem 3DS-a, a poza DS-owymi grami mam zamiar kupić do niego: fire emblem awakening, fire emblem fates, bravely default 1&2 i donkey kong country returns + emu Donkey Kong Country 1/2/3 na Virtual Console. Czy z taką listą gier (nie ma tu np. Xenoblade czy Monster Huntera) nie warto w ogóle zastanawiać się nad przepłacaniem za New 3DS-a i polować na zwykłą wersję konsolki?

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz zagrać w trylogie dkc (w ogóle wyszła na przenośne?) z snesa to musisz mieć New 3dsa, bo tylko n3ds obsługuje VC snesa. Imo warto teraz kupić New, dla samego lepszego użytkowania i ergonomii. Lepsze 3d, lepsza bateria, lepiej system chodzi, emu snesa. Chyba że Ci na tym nie zależy jak mi, to kup klasycznego, ja nadal mam starego 3dsa i jestem zadowolony :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak się tłumacz Rayosku xD 

 

Ale tak jak Rayosik napisał jeżeli chcesz pograć w trylogię DKC ze SNESa (lub inne gry z tej platformy) to bez New 3DS'a ani rusz. Obecnie kilka naszych rodzimych sklepów sprzedaję New 3DS'a z dwoma grami (Yokai Watch + Hyrule Warriors Legends/Dragon Ball coś tam coś tam) za cenę 820zł bodajże i jeżeli byś opchał oby dwie gry całkowicie nowe to konsolkę byś miał za ok. 600zł (co też złą ceną nie jest).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem w końcu 3DS. Padło na używanego new 3DS XL. Od strzała poszła zelda (mam też wgranego monster huntera 4, ale to raczej nie dla mnie). Wracam tam gdzie zawsze lubiłem grać najbardziej (przynajmniej jeżeli chodzi o przenośne granie). Pierwsza uwaga, niby gałka analogowa, a zwłaszcza ten grzybek to jakaś porażka. Druga uwaga, ergonomia nie jest najmocniejszą stroną tej konsolki, choćby rozmieszczenie ZL i ZR czy spora waga, która po rozłożeniu powoduje, że sprzęt trzyma się dosyć niepewnie. Trzeba będzie podpakować. Trzecia uwaga, 3D działa bardzo dobrze (nie perfekcyjnie, bo jednak czasami obraz świruje, ale jest milion razy lepiej niż w zwykłym 3DS). Na plus też: stylus jest 50X lepszy niż macanie ekranu, krótkie loadingi gier.

Odnośnik do komentarza

 

Jakie nakładki na jakiego analoga? 

 

masz na myśli jakieś gumki ochronne na circle pada? 

No niech będzie circle pad (w psp nikt tego tak nie nazywał), tak jakieś gumki czy coś, żeby mi się palec po tym nie ślizgał.

 

 

to się oficjalnie nazywa circle pad. w PSP to był po prostu analog.

Nie ma nakładek, przecież on już jest z gumy i cięzko, żeby palec się po nim ślizgał :dog:

 

@Ficuś

 

Ja tych zlotów już nie prowadzę i rzadko kiedy się pojawiam

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Pajgi ale on jest z gumki.

No są, ale ta guma jest mega śliska. Konsola jest używana i pewnie z tego powodu. Dokładnie taka sama przypadłość dotknęła moje nakładki do pada od PS4, guma się wyślizgała i musiałem założyć nowe. 

 

Mogę wam dać pomacać, to się przekonacie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Potrzebuję porady, bo nie wiem ile sprzęt jest warty.

Czy ta oferta jest ok?

 

http://allegro.pl/nintendo-3ds-ladowarka-karta2gb-gry-stan-bdb-i6303139941.html

 

chociaż patrząc na takie coś, chyba nie jest:

 

http://allegro.pl/konsola-nintendo-3ds-zelda-biala-sklep-joystick-i6293572036.html

 

(problemem tutaj jest dostępność od 5.7 ale też Zelda - nie jestem fanem)

Odnośnik do komentarza

Oby dwie oferty są o kant dupy.

 

Jeżeli nie masz parcia na szkło to polecamtą ofertę. Poczekaj a zobaczysz że Ci się opłaci (chyba że wynajdzie po dobrej cenie New 3DS'a - w innym przypadku się nie opłaca). 

 

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-3ds/sprzet/konsole/nintendo-3ds-bialy-gra

Odnośnik do komentarza

Oby dwie oferty są o kant dupy.

 

Jeżeli nie masz parcia na szkło to polecamtą ofertę. Poczekaj a zobaczysz że Ci się opłaci (chyba że wynajdzie po dobrej cenie New 3DS'a - w innym przypadku się nie opłaca). 

 

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-3ds/sprzet/konsole/nintendo-3ds-bialy-gra

 

 

dzięki.

"Wysyłka od 01/07/2016"

 

Czyli od jutra? Lepiej chyba zadzwonić i się upewnić, hm?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...