Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

No trójka to też gameplayowy gigant nie jest :) Znaczy mechaniki itp. Te z Wiedźmina 2 mnie drażniły już jak grałem na premierę na X360, więc teraz to musi być niemały dramat bez wiadra nostalgii :) No i story wiadomo, top, mimo nieobecności sporej ilości kluczowych dla Sagi postaci

Odnośnik do komentarza

Dwójkę ogrywałem bodajże dwukrotnie i bawiłem się fajnie, choć rzeczywiście, teraz po trójce i tych latach, które upłynęły od premiery może mocno odstraszać. Na pewno jest lepsza niż jedynka :P W każdym razie zapamiętałem ją ze względu na ciekawą fabułę i dobre questy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też ostatnio ogrywałem dwójkę po raz pierwszy. No i było ciężko. Myślałem, że przesadzacie z tym drewnem, a to się okazało, że wręcz nie dopowiedzieliście jakie to jest koślawe. :notlikethis: No ale mimo wszystko dałem radę ukończyć, chociaż kilka razy musiałem zmieniać poziom trudności, bo ginąłem po jednym czy tam dwóch ciosach z jakimś bossem. Do pojedynku z Letho grałem na mrocznym, ale w tym momencie dałem sobie spokój i zmieniłem. Mimo tego całego drewna historia jest ciekawa i mnie wciągnęła, jest kilka kozackich questów, a także było czuć ten swojski klimat jak w trzeciej części. Także koniec końców, cieszę się, że w końcu zaliczyłem W2, bo przynajmniej skumałem te wszystkie nawiązania do dwójki w W3.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trzeci Wiesiek pod względem samouczków jest dużo lepszy, niż dwójka. Przynajmniej w wersji 4.04, bo na początku interfejs to też był lekki dramat. Teraz wszystko jest ok, ale nie perfekcyjnie. Brakuje np. informacji, że posiadamy dany element ekwipunku na sobie. Jest to bardzo przydatne przy ulepszaniu wiedźmińskich zbroi czy mieczy. Co do Zabójcy Królów to przeszedłem Flotsam i dalej to się odbiłem. Trójkę przechodzę trzeci raz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...