Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Orion - jedziemy dalej

1:19,171

http://i47.tinypic.com/11gofnc.jpg

http://i50.tinypic.com/ojpe6v.jpg

 

Ogólnie w dalszym ciągu bardzo trudno gra mi się na padzie... mam straszne problemy z płynnym przechodzeniem w zakręty, bo albo zmieniam kierunek zbyt szybko i wjeżdżam za bardzo na wewnętrzną tralkę, albo wynosi mnie do zewnętrznej. Wiele kółek muszę zmarnować, by wreszcie trafić z idealną linią przejazdu :sweat:

 

No i tor też jest dla mnie cholernie trudny, bo mało na nim grałem i dopiero uczę się na nim tak szybko jeździć :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Moment obrotowy jest w tej szlifierce kosmiczny... z pełną mocą ciągnie już gdzieś tak od 2,5 - 3 tys. obr/min, no i kręci się do ponad 8 tysi :wacko:

 

Edit: poprawił ktoś jeszcze czasy ?

Ja zmarnowałem świetne kółko - przypadkowo bardzo opóźniłem do hamowanie do pierwszego nawrotu, dzięki czemu zyskałem 0,4s. na pierwszym sektorze... niestety później przybrałem chyba o centymetr za dużo tralki i czas poszedł się (pipi) :P . Ale przynajmniej jest ciekawie i trzeba ze zdwojoną koncentracją śmigać, by utrzymać całe auto na torze ;)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Nie no tez walnalem ponad 50 kolek :) Po prostu skosilem te znaki przed zakretami i zrobilem restart bo pomagaja mi one w ocenie punktu hamowania.

Mniej wiecej to jezdzimy pewnie tak samo (sadzac po malych roznicach w czasie).

Ten czas zrobilem na manualu...pierwszy zakret na dwojce potem praktycznie pol okrazenia na czwartym biegu (zakret za mostem ok 170km/h) do slynnej "wstążki" gdzie schodze do trojki..dalej ogien...i znowu na czworce do ostatniego wolnego zakretu gdzie schodze do dwojki i rura. Skrzynie mam ustawione na 3.86.

Ale w sumie nie ma to wiekszego znaczenia bo fura ma taki moment obrotowy ze i na automacie ciagnie niemilosiernie (z automatyczna skrzynia zrobilem 1.18,7).

Odnośnik do komentarza

Nie no tez walnalem ponad 50 kolek :) Po prostu skosilem te znaki przed zakretami i zrobilem restart bo pomagaja mi one w ocenie punktu hamowania.

Mniej wiecej to jezdzimy pewnie tak samo (sadzac po malych roznicach w czasie).

Ten czas zrobilem na manualu...pierwszy zakret na dwojce potem praktycznie pol okrazenia na czwartym biegu (zakret za mostem ok 170km/h) do slynnej "wstążki" gdzie schodze do trojki..dalej ogien...i znowu na czworce do ostatniego wolnego zakretu gdzie schodze do dwojki i rura. Skrzynie mam ustawione na 3.86.

Ale w sumie nie ma to wiekszego znaczenia bo fura ma taki moment obrotowy ze i na automacie ciagnie niemilosiernie (z automatyczna skrzynia zrobilem 1.18,7).

 

zakręty 1,2 trójka. do ''wstążki'' czwórka, dalej 3,4 i nawrót na trójce. tak wygląda u mnie sprawa z manualną skrzynią. dziś nie jeżdżę - brak czasu

Odnośnik do komentarza

zakręty 1,2 trójka. do ''wstążki'' czwórka, dalej 3,4 i nawrót na trójce. tak wygląda u mnie sprawa z manualną skrzynią. dziś nie jeżdżę - brak czasu

Ale pewnie mamy inaczej ustawione przelozenia...przy moim ustawieniu (3.86- czyli bardziej w strone "predkosc" wzgledem standardowego setupu) podany przeze mnie sposob wydaje sie byc najbardziej efektywny.

Michal, Orion...a jak jest u was? :)

 

PS. Troche denerwujacy jest fakt ze fura posiada kiere z prawej strony...do tego akurat nie jestem w stanie sie przyzwyczaic...klatka bezpieczenstwa ktora lubi zaslaniac prawe zakrety rowniez nie pomaga wiec trza jezdzic z kamery "na masce" na ktorej po prostu nie czyje fury.

Odnośnik do komentarza

No, ale zanim wjedziesz w tą szykanę to zwalniasz chyba do drugiego biegu ? (na trójce też można wyhamować, ale hamowanie silnikiem nie będzie już tak skuteczne).

 

Ja jeszcze spróbuję dziada pokręcić prawie do odcięcia paliwa, zobaczymy co to da.

Ale wydaje mi się, że przy 8 tys. obr/min sprężarka dostaje już zadyszki i kręcenie go więcej na nie wiele się zda. Tu by się właśnie przydał wskaźnik ciśnienia doładowania, bo na słuch nie w każdym aucie idzie to wyłapać.

 

Edit: jest drobna poprawa

1:19,033

http://i48.tinypic.com/2dbqna1.jpg

http://i46.tinypic.com/29yi1yt.jpg

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

No fajnie Orion, walczymy na ułamki sekund :D . Dziś walniemy kolejne 50 okrążeń, by zejść do 1:19,001 :lol:

Póki co Magik tylko śmiga w innej lidze :P

 

Genialna runda (mimo, że ścigamy się tylko we czwórkę) :thumbsup:

 

PS. przez ten turniej nie dajecie mi pograć w inne gry, a świetne Metro 2033 czeka :diablo:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...