Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy jarają się nowym Pes-em a ............ niektórzy nie ;].

 

http://www.gametrailers.com/video/gc-10-pro-evolution/703264 GC10: Go Goal Or Go Home Gameplay (Cam)

ech, jak oglądam ten filmik to przypomina mi się pierwszy pes z ps2...oh, to było coś...i to "coś" wydaje się tu właśnie byc, ale to na razie takie przeczucie bardziej, nie ogram dema, nie powiem nic na pewno

sprawdzcie co pisze kali

rozwala fragment, gdzie twierdzi, że drybling 360 jest lepszy niż w fifie. Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że kali zawsze wolał pesa...

Ja jestem strasznie ciekaw zdnia Kosa. Mial na dniach napisac cos o PESie. FIFE w skrocie zjechal. Ktos wie, czy w nowym PSXie bedzie mozna przeczytac relacje z obydwu gier ?

 

 

chyba będą, tzn o pesie będzie (kali zapowiada na ppe) , o fifie też raczej tak (zresztą koso robił nkietę w temacie o fifie 10- pytał czy gramy na manualu czy z asystą- to na potrzeby jakiegoś textu, na banko fifce przecież)

Odnośnik do komentarza

Dupa, a nie powrót niestety. Swój werdykt oceniam po rozegraniu kilkudziesięciu meczy online. Mam nadzieję, że ta BETA to build gotowy gdzieś tak w 40%, bo inaczej zamiast KING RETURN będzie King failure ;/. Po tych wszystkich filmikach byłem mocno najarany na nowego PES'a bo na yt wygląda to mega zacnie. Pierwszy mecz, kilka pierwszych podań i czar prysł. Rzeczą wartą odnotowania jest to, że wreszcie DA się pograć online. Nie ma tych mega opóźnień czy lagów. Inna kwestia, że gameplay jest tak zmaszczony, że aż szkoda gadać. KONAMI reklamuje nowego pes'a hasłem TOTTALY FREEDOM. Hmm. nie wiem gdzie się to wyraża w ich grze. Brak dryblingu 360stopni, nie da się przeciąć podania, które leci pół metra od nas !!, masa piłek przechodzi obok zawodników. Grający ma minimalną kontrolę nad zawodnikiem. Podania to random. Niby jest pasek siły, ale chyba tylko dla picu. Nacisne A lekko pilka leci w kosmos, nacisne mocno, piłka ledwo się toczy. Zawodnik o statsach 66 nie umie zagrać górą na dobieg, kopie gdzieś w pizdu w kosmos. Widzę potencjał w tym systemie, ale mam nadzieje, ze w finalnym produkcie WIELE się zmieni na LEPSZE. Jeśli chodzi o grafikę to wydaje się ona ciut gorsza niż w zeszłym roku, powtórki za to są kozackie. Blur wypada fantastycznie, akcje są dynamiczne. Animacja zawodnikow to ten sam piach co zawsze. Rwana, szarpana. Dodali parę ruchów i tyle. Nie ma mowy i jakichś gruntownych zmianach. Przenikanie jest dramatyczne, zero jakiejś detekcji kolizji, fizyki. Biegne za typem, mój się przewraca i faul. O co tu chodzi? Nie wiem czemu Konami oddało graczom do testów wersję PRE ALPHA nazywając ją BETA, ale to ich sprawa. mam nadzieję, że na Gamescom ludzie grają w produkt o wiele lepszy, bo ta Beta to porażka. Gra się w to gorzej od Pesa 10. Jak ktoś chcę BETE, niech pisze do easyego. Udostępni on konto na 1 dzien, niech kazdy zobaczy na własne oczy, co się tu dzieje.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Grafika wydaje ci się gorsza niz rok temu? Lol, no to w kwesti grafiki mamy jasność: nie znasz sie lub jestes slepy heh

 

o podaniach ludzie piszą, ze sa trudne w wykonaniu, to ten pro -passing jaki zapowiada ea, widocznie nie umiesz podawac

 

 

nie, nie grałem jeszcze, może i podziele twój osąd (oby nie) ale wydaje mi sie, ze piszesz niedorzeczności

Odnośnik do komentarza

Grafika wydaje ci się gorsza niz rok temu? Lol, no to w kwesti grafiki mamy jasność: nie znasz sie lub jestes slepy heh

 

o podaniach ludzie piszą, ze sa trudne w wykonaniu, to ten pro -passing jaki zapowiada ea, widocznie nie umiesz podawac

 

 

nie, nie grałem jeszcze, może i podziele twój osąd (oby nie) ale wydaje mi sie, ze piszesz niedorzeczności

Ostatnio Orion napisał, że Mafia 2 wygląda o 2 oczka gorzej niż GTAIV więc ... ;]

Odnośnik do komentarza

Zawodnik o statsach 66 nie umie zagrać górą na dobieg, kopie gdzieś w pizdu w kosmos.

 

Poprawię cię, zawodnik o takich statach nie potrafi NIC, kup kogoś porządnego to zobaczysz co to znaczy lepsza kontrola z 360, drewnami miałem problemy robić kółka z piłką, teraz kupiłem sobie całą pomoc (Yaya Toure, Beckham, Nasri) i jest o niebo lepiej :potter:

 

Tak btw, to co widzę na filmikach z gamescom wygląda dużo lepiej niż build z bety, lepsza grafika, płynniejsze animacje, ładniejsze stadiony itp np tu poniżej

 

http://www.youtube.com/watch?v=Jo6NPMbs3R0

Odnośnik do komentarza

Grafika wydaje ci się gorsza niz rok temu? Lol, no to w kwesti grafiki mamy jasność: nie znasz sie lub jestes slepy heh

 

o podaniach ludzie piszą, ze sa trudne w wykonaniu, to ten pro -passing jaki zapowiada ea, widocznie nie umiesz podawac

 

 

nie, nie grałem jeszcze, może i podziele twój osąd (oby nie) ale wydaje mi sie, ze piszesz niedorzeczności

 

Nie grałeś, to nie ubliżaj. A co do Mafii to podtrzymuje. Miasto gorzej niż w GTA, aczkolwiek podczas misji ładniej. Koniec kropka.Pozatym co mnie (pipi) obchodzi co ludzie piszą. Grałem, wiem. Proste. Jak piszą to tacy ortodoksi jak np. Lons , to nie dziwne, że PES co roku jest samozwańczym Królem. Mi na filmikach też się podobało.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

amen. I o to wlasnie mi chodzilo - filmy z bety i wczesnych wersji na mnie tez robily wrazenie, zagralem i caly czar prysl. Dlatego, widzac tez roznice na filmach z GS boje sie, ze moze byc podobnie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Są osoby co grali w betę online i teraz grają na Gamescom. Twierdzą,że gra na gamescom jest dużo,dużo lepsza. Wystarczy obejrzec filmiki z beta online i te z targów by widziec róznice. To jest cos niepojętego jak więkoszosc widzi olbrzymie zmiany a kilku typków mówi,że to jest nieprawda. Co ciekawe te typki jarają się fifa od kilku lat. Cos tutaj mi śmierdzi.

Odnośnik do komentarza

Są osoby co grali w betę online i teraz grają na Gamescom. Twierdzą,że gra na gamescom jest dużo,dużo lepsza. Wystarczy obejrzec filmiki z beta online i te z targów by widziec róznice. To jest cos niepojętego jak więkoszosc widzi olbrzymie zmiany a kilku typków mówi,że to jest nieprawda. Co ciekawe te typki jarają się fifa *od 2 lat. Cos tutaj mi śmierdzi.

* - fixed up :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Są osoby co grali w betę online i teraz grają na Gamescom. Twierdzą,że gra na gamescom jest dużo,dużo lepsza. Wystarczy obejrzec filmiki z beta online i te z targów by widziec róznice. To jest cos niepojętego jak więkoszosc widzi olbrzymie zmiany a kilku typków mówi,że to jest nieprawda. Co ciekawe te typki jarają się fifa *od 2 lat. Cos tutaj mi śmierdzi.

* - fixed up :thumbsup:

 

Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o serii Pro Evolution Soccer w życiu byś nie wypisywał takich rzeczy. Nie ma znaczenia ile grasz w fife, znaczenie ma jak podchodzisz w ocenie tych gier. Nie widzisz w tym czegoś dziwnego? Piszesz z jednej strony jaka fifa jest najlepsza, z drugiej strony nie widzisz tego co większosc w nowym Pesie. Zachowujesz się jak Jarosław Kaczyński, który wszystkim uświadamia jak oni się mylą "bo przecież ja wiem i widzę lepiej" Jesteś w olbrzymiej mniejszości ze swoimi teoriami a dalej próbujesz wszystkim wmawiac cos co jest po prostu nieprawdą. Mało tego ty nawet nie wyrażasz swojej opinii ty robisz "krucjatę" przeciwko wszystkiego co ma w nazwie Pro evolution oraz Konami.

Edytowane przez klulu
Odnośnik do komentarza

Mozna grac na swoim koncie, dlatego sciagnij i wykasuj.

 

Kulu - a nie bylo tak, ze wersja beta wielu graczom przypadla do gustu ? (na tym forum co prawda tylko jednemu), ale przeciez na innych sporo bylo gadek, ze PES wraca na dobry tor i ma w tym roku naprawde wielkie szanse stanac do walki z konkurencja ? Nie bylo tak ?

Nie bylo tak, ze przez 3 strony sie jaraliscie filmiami z bety, a uzytkownic Codename juz wydawal werdykt, ze w tym roku PES gora ?

 

WIEC ZROZUM JEDNO czlowieku - mialem podobnie, wydawalo mi sie, ze Konami naprawde wraca na dobry tor i te wszystkie filmy mnie zaskakiwaly.

Zagralem wiec w BETE i zmienilem zdanie o 180 stopni. Rozumiesz juz - film z bety "Mati - gameplay naprawde niezle wyglada", pozniej gra i wielki ZAL.

 

Nie neguje tego, ze na filmach z GS graficznie jest lepiej, plynniej, nie mowie, ze jest to ta sama wersja i w tylu % ukonczona, co BETA, probuje Ci przetlumaczyc, jak osobie, ktora nie potrafi czytac, ze podchodze do tego z dystansem, bo moze byc podobnie, bo jezeli filmy BETA mi sie podobaly, a funu z gry nie bylo, to w moim przypadku - moze tez Ficusia, widac moze tez Oriona (ktory mial IDENTYCZNIE) moze byc podobnie. KWESTIA GUSTU, a nie tego, czy ktos jest fanboyem czy nie ! EOT once for all.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie nie nie. Mogę grać na swoim koncie jeśli na drugim koncie mam zalogowane konto Easyego. Tylko na swoim nie mogę. A Was panowie, proszę o nie hejtowanie naszych wypowiedzi. My mówimy tylko naszą opinię na temat BETY. Nie ferujemy wyroków o finalnym produkcie czy o wersji dostępnej na Gamescom, ktora pewnie jest o wiele bardziej dopracowana. Jednak tak jak mówię. Po filmikach z bety byłem zadowolony, ale jeśli chodzi o granie to nie ma tak fajnie. Podkreślam, że mówię tu o Becie, a nie o Build'zie z GC. Pozatym klulu trochę szacunku, bo wpadłeś niewiadomo skąd i siejesz zamęt. Recenzenci mówią o NAJNOWSZYM buildzie, a nie o BECIE, w którą my graliśmy.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Black mamba najbardziej się jarał rozgrywką i możliwościami Master League Online(wreszcie jest o co grać w sieci,nie tylko o rank), dla mnie te filmiki z bety wyglądały średnio a przy tych flimikach z GC wyglądają słabo.

Pewnie,że może się ta beta nie podobać,ale ona nie była rozdawana by się podobać ,tylko do testów co powtarzałem już 100 razy.

A co do wrażeń Koso - ma się pojawić filmik z gamescom(na gamezilli) z wrażeniami z gry w PES2011.

Jedyne co na razie powiedział, to to co każdy - że to zupełnie inna gra, przy czym dodał,że nie wie jeszcze czy to dobrze.

Nie ma co się spinać,wiadomix,że gra i tak każdemu nie przypasi :)

A co do Bety ulubieniec easye(Adam z wenb) pisze :

Hate to ruin ML online beta for you guys, but after a quick sample, I'm not touching it.

 

Compared to preview, animations are missing, graphics are shocking, and there's too many little glitches here and there.

 

It's obvious its early code, but happy it's to a decent standard. But when you guys play the demo, you're literally going to be blown away.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Black mamba najbardziej się jarał rozgrywką i możliwościami Master League Online(wreszcie jest o co grać w sieci,nie tylko o rank), dla mnie te filmiki z bety wyglądały średnio a przy tych flimikach z GC wyglądają słabo.

Pewnie,że może się ta beta nie podobać,ale ona nie była rozdawana by się podobać ,tylko do testów co powtarzałem już 100 razy.

A co do wrażeń Koso - ma się pojawić filmik z gamescom(na gamezilli) z wrażeniami z gry w PES2011.

Jedyne co na razie powiedział, to to co każdy - że to zupełnie inna gra, przy czym dodał,że nie wie jeszcze czy to dobrze.

Nie ma co się spinać,wiadomix,że gra i tak każdemu nie przypasi :)

 

Koso jak to Koso jeszcze przed zagraniem w obie piłki stwierdził która "poprawi tylko koronę" ;].

Odnośnik do komentarza

no ale zrobil to na podstawie informacji od EA i jakiegos tam wczesnego gameplayu. Grajac zas w nowa FIFE o wszystkich nowosciach napisal, ze sa "ledwo zauwazalne", zas PES skolei sie zmienil nie do poznania, dlatego ciekaw jestem relacji w PSXie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No Koso jest zakochany w FIFe,ale i tak jego opinia mnie intryguje.

 

asim of god is a geek tweeted ! 'Good god almighty,

the PES 2011 code I

just played is sexual. I

want it now! Thanks.'

 

adam than asked.. '@AsimTanvir tell me

then, compared to

preview code at mine,

whats the difference?

I presume you played

final?'

 

he replied..

 

@Adam_Bhatti Yeah,

had a quick go on final

code. Big step up from

preview and show

floor code. Looks

fantastic and smooth

gameplay. :)'

Adam :

I should get back some of the guys hating on me after my misguidance over the last few years. I hope this year, after promising you I wouldn't hype unless PES was really back, all is forgiven and we can move forward together.
Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ja dokładnie to samo, jestem ciekaw tylko jak już przeczytałem to co Ader wkleił "Jedyne co na razie powiedział, to to co każdy - że to zupełnie inna gra, przy czym dodał,że nie wie jeszcze czy to dobrze."

 

To od razu śmiać mi się zachciało ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Panie Easye to co piszesz to jest po prostu nieprawda! Po obejrzeniu filmików w cale nie byłeś zajarany jak twierdzisz tylko napisałeś takie cos " za.(pipi)iste menusy i poprawione animacje, nie wiem czym się tutaj podniecac.Konkurencja ma to od 3 lat" Nie stawiaj sie teraz w roli tego co rzekomo dużo oczekiwał od nowego Pesa i wierzyl bardzo mocno a teraz sie zawiódł po becie. Nie nie mój drogi tak nie było.

Edytowane przez klulu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...