Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Charakteryzacja daje rade ale oparcie odcinka o walke z

portorykańczykami opiekującymi się staruszkami

troche wydało mi się żałosne. Albo ucieczka skina z dachu 2 wyjściem którego wcześniej nie raczyli pokazać. Serial moim zdaniem nie trzyma poziomu pilota któremu można przypiąć plakietke - genialny.

Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze rozwala motyw jak droga z miasta zapier.dolona samochodami a do miasta pusta, nikt w czasie apokalipsy nie chce łamać przepisów i jechać pod prąd?

 

-dziwne że w grupie rozbitków znaleźli się akurat żona syn i najlepszy kumpel, w ogóle za dużo braci, sióstr, małżeństw i innych pokrewieństw jak dla mnie w randomowej grupie która przetrwała.

-wszyscy amerykańscy żołnierze poginęli bo to sisyboje, no ja je.bie

-ze szpitala do domu zapierdaczał na bosaka i na piechotę

itp itd

 

..ale oglądam i podoba mi się.

Odnośnik do komentarza

Zawsze rozwalają mnie na lopatki tzw. specjaliści

 

 

Dzizas. Widocznie tworcy mieli inną koncepcję. Jak masz swoją to nakręć swoj serial. Na razie nie było powiedziane, co się stało, jak sie stało, po co sie stało i trzeba ogladac dalej.

 

Mozna sie czepiać, że serial jest zle krecony (a nie jest), mozna sie czepiać, że jest miejscami nudno (czasami jest), można sie czepiać wielu rzeczy, ale tego, że zombie biega, albo, że bohater wrocił do domu bez butów? Prosze

 

 

Sam nie tego sie spodziewałem po tym serialu i faktycznie pilot był dużo lepszy. Nie czytałem komiksu i liczyłem na cos w stylu mad maxa, a tu jakiś camping i dylematy rodzinne, no ale mimo wszystko ogladam dalej i nie czepiam się głupot

Edytowane przez gekon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czytam sobie 1sze strony tematu i własnym oczom nie wierzę, jak to możliwe, że wszyscy widzą geniusz tego serialu, a tylko ja dostrzegam to, że król jest nagi. Na szczęście z biegiem stron okazuje się, że nie wszyscy sceptycy zdażyli się jeszcze wypowiedzieć.

 

Pilot - noszjapierwmorde, ale nuda. Jedynym fajnym momentem były zmagania bambusa z zabiciem żony, przeplatane ze sceną parkową gliny, ktoremu towarzyszył miły motyw muzyczny. To wszystko, geniuszu nie ma.

Epizod 2 - jezusmaria, co to za ludzie? co to za mordy? czemu ich tak bardzo nie lubie, choc niewiele o nich wiem? czemu tak bardzo chce ich wytłuc jak zombie? dlaczego do chuja główny bohater jest tak pałossący?

dlaczego ja to w ogóle nadal oglądam?

Epizod 3 - nuda, nuda, nuda, nuda, Shane bije morde grubasowi <ok>, nuda, nuda.Geniuszu nie ma.

Epizod 4 - o, coś się zaczyna dziać.komuś zaczyna odbijac w obozie, nawet niezły motyw. ej! ten odcinek nie jest wcale taki zły, powiem więcej- nawet mi się podob... co kurwa?! gang meksyków opiekujący się staruszkami? co to ma być? o, jucha w obozie. ujdzie, może dotrwam do końca sezonu.

 

I tak to było. Ogólnie jest bardzo średnio. Akcji jest bardzo mało jak na serial o zombie, główny bohater sam przypomina zombie, dialogi są sztywne jak zombie.Na plus czołówka (szkoda, że cały serial nei ma takiego klimatu jak ona) i blondyna z Silent Hilla, choć tą mimiką z ostatniego epa wzbudziła we mnie niesmak (dzięki bogu, ze nie było sexy cry.)

 

Bardzo bym się cieszył gdyby tym razem, ktoś ostatecznie odrąbał głowę Sary jakiejśtam Cullies.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...