Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

eeeeh wyczuwam paskudnego cliffhangera i miesiące czekania :confused:

No właśnie, za tydzień super extra odcinek z cliffhangerem, a potem czekaj miesiącami. Nie lubię tego. Z gierką i komiksem to samo. Ech.. jak żyć :)

 

W komiksie

 

młody odwalił piękną akcję z karabinem, szkoda że go dorwali. Ciekawe czy mu Negan zrobi jakieś kuku.

 

 

Odcinek bardzo fajny. Oklaski dla duetu Glenn&Maggie. Fajna parka. Miszon zaczyna mnie drażnić z tym swoim anty podejściem. Ale myślę że szybko się zaaklimatyzuje w grupie Ricka. Scena w domku dość zabawna. Na plus zachowanie Merla, który bardziej przypomina gubernatora z komiksu niż sam serialowy gubernator. Bardzo mnie ciekawi spotkanie dwóch braci. Wątek z Andreą i badaniami niby ciekawy, ale bez szału. Podsumowując - odcinek dobry, ale za tydzień będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza

boje sie ze za tydzien bedzie bezsensowna sieczka, i nie mam na mysli że sieczka sama w sobie jest bez sensu, tylko że po poprostu będzie słabo uargumentowana i słabo zrealizowana - tzn grupa 3 kolesi ma wpasc z karabinami i wymordowac otoczone strażnikami miasto? jakoś mi sie to nie wydaje logiczne, oni sie mieli tam zakradać a nie szturmować

 

 

 

no ale wczorajszy odcinek spoko, glen pokazał duże jaja, szczerze mowiac myślałem że padnie

 

ale jego laska troche z dupy

- gdzie nieszkacie1?!?

- nie powiem!

- zdejmuj bluzke

- już sie robi

 

no kurfa raz potrafi ztawiac opór a sekunde potem już nie, to czemu guber nie użył argumentu z zabiciem glena pytając właśnie o miejsce zamieszkania, tylko o cycki

 

scena w chatce pokazuje ze rick staje sie kutasem ktory najpiew zabija a potem sie zastanawia

 

 

mam tylko nadzieje że w nastpenym odcinku nie umrze nikt fajny

Odnośnik do komentarza

Ale bardzo szybko podjal decyzje o wyrzuceniu ciala. Mam wrazenie ze postac ricka staje sie bardziej "hardcorowa" i chyba mu coraz blizej do tej z kmx

 

Co ja czytam. Racja, w domu otoczonym zombiee lepiej plakac nad zmarlym randomem niz starac sie uratowac zycie wlasne i ekipy. Good point bro.

 

Jak to Rick powiedział "i tak już nie żył" : )

Odnośnik do komentarza

Macie problem. Gość goni jak najszybciej żeby uratować chinola i wiejską dziołchę. No dobra koreańca, ale oni wszyscy wyglądają tak samo. Typ w domku to był tylko epizod. IMO o wiele bardziej hardcoreowy był jak szybko załatwił tego hiszpana - gangstera z d.upy w więzieniu. A ja już się obawiałem, że daruje mu życie i będzie się z nim pieprzyć przez kilka epów, kiedy w końcu i tak będzie musieć go zabić.

Odnośnik do komentarza

O___O

 

chyba nikt nie ma już wątpliwości co do tego, że ten serial podniósł się z kolan i wzniósł się przez te 8 odcinków o kilka klas wyżej. to w jaki sposób scenarzyści żonglują wątkami z komiksu i wplątuję je umiejętnie w kolejne odcinki przewyższa moje najśmielsze oczekiwania. przeobraża się to powoli ze zwykłej marnej adaptacji w całkowicie autonomiczny twór, który przy utrzymaniu takiego wzrostu poziomu konsekwentnie przez kilka lat może przerosnąć oryginał.

 

10/10 za odcinek nie mam słów.

 

tak w ogóle to "written by: robert kirkman" - i wszystko jasne :P.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

przeobraża się to powoli ze zwykłej marnej adaptacji w całkowicie autonomiczny twór, który przy utrzymaniu takiego wzrostu poziomu konsekwentnie przez kilka lat może przerosnąć oryginał.

 

chyba Cię trochę poniosło

 

zabawne, że scenarzyści trzymają się zasady "jeden murzyn na raz"

Odnośnik do komentarza

Piękny odcinek, piękne zwroty akcji, relacje między bohaterami, awans TWD na podium moich ulubionych seriali. Marzy mi się gra TWD ale w konwencji sandboxa. Z niecierpliwością czekam na drugą połowę serii. Miałem dzisiaj oglądać ostatni odcinek Boardwalk Empire ale jednak muszę najpierw ochłonąć po tym pięknym widowisku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...