Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O___O

 

chyba nikt nie ma już wątpliwości co do tego, że ten serial podniósł się z kolan i wzniósł się przez te 8 odcinków o kilka klas wyżej. to w jaki sposób scenarzyści żonglują wątkami z komiksu i wplątuję je umiejętnie w kolejne odcinki przewyższa moje najśmielsze oczekiwania. przeobraża się to powoli ze zwykłej marnej adaptacji w całkowicie autonomiczny twór, który przy utrzymaniu takiego wzrostu poziomu konsekwentnie przez kilka lat może przerosnąć oryginał.

 

10/10 za odcinek nie mam słów.

 

tak w ogóle to "written by: robert kirkman" - i wszystko jasne :P.

 

 

g**no prawda, ten serial nigdy na kolanach nie był. Każdy sezon niesie ze sobą inne spojrzenie na ten postapokaliptyczny świat i to jest w tym właśnie najlepsze, to dlatego ten sezon ogląda się tak dobrze, bo wynika z poprzedniego. Gdyby siali sieczke non stop, to ten sezon byłby już zapewne inaczej odbierany

 

 

ps SPOILEROWY - te wymiany czarnoskórych w ekipie są z lekkim podtekstem rasistowskim czy mi się wydaje. Bo wymieniają ich 1 do 1 i każdy następny nic nie wnosi

Edytowane przez ścierpła mi noga
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To co się dzieje w tym sezonie, to jest coś niesamowitego. Nigdy nie przypuszczałem, że ten serial będzie aż tak za(pipi)isty. Owszem miał wcześniej swoje momenty, ale to co się dzieje od początku 3sezonu, to mistrzostwo. Coraz lepiej i lepiej, i lepiej. Nie mogę się doczekać następnego odcinka.

 

Btw. Zdziwienie Merle'a na arenie było mistrzowsko ukazane - pewnie teraz widzi jakim s(pipi)ielem jest gubernator. Swoją drogą to (spoiler z trailera)

ekipa cofnie się po Deryla i on raczej przeżyje, bo widać go w innych ujęciach, ale po Merle'u w trailerze nie ma ani śladu. Ciekawe czy on przeżyje.

 

Odnośnik do komentarza

Mam rozumieć, że Daryl został żeby pogadać z bratem? Ok. Ale czemu Gov chce zabić Merla? Przecież to jego silny sprzymierzeniec. Przy Gubernatorze nie ma już praktycznie żadnej istotnej postaci. Nawet Andrea powoli widzi jego prawdziwą naturę. Został mu tylko jajogłowy i paru pomniejszych przydupasów w tym ten nonejm z kuszą.

Odnośnik do komentarza

To co się dzieje w tym sezonie, to jest coś niesamowitego. Nigdy nie przypuszczałem, że ten serial będzie aż tak za(pipi)isty. Owszem miał wcześniej swoje momenty, ale to co się dzieje od początku 3sezonu, to mistrzostwo. Coraz lepiej i lepiej, i lepiej. Nie mogę się doczekać następnego odcinka.

 

Btw. Zdziwienie Merle'a na arenie było mistrzowsko ukazane - pewnie teraz widzi jakim s(pipi)ielem jest gubernator. Swoją drogą to (spoiler z trailera)

ekipa cofnie się po Deryla i on raczej przeżyje, bo widać go w innych ujęciach, ale po Merle'u w trailerze nie ma ani śladu. Ciekawe czy on przeżyje.

 

sęk w tym, że merle nie jest dużo lepszy od niego. ale mógł by przeżyć, przechodząc na jasną stronę mocy (ekipa ricka), pojednać się z darylem, ale zachowując przy tym swój znak rozpoznawczy, czyli skur.wysyństwo. ten tyrese wygląda mi na połączenie dale'a z tdogiem, jego grupa pewnie szybko pójdzie do piachu. wiadomo już, czy ten sezon zakończy wydarzenia w więzieniu i miasteczku ? czy ekipa zgodnie z tradycją wyemigruje ? Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

podejrzewam, że zanim dojdą do tego co jest teraz w komiksie to numerów będzie tak ze 150. teraz jesteśmy na 104, a w serialu koło 30 o ile się nie mylę. komiks trwa od przeszło dekady. z tym, że teraz to już zombiaki odgrywają na prawdę trzeciorzędną rolę, na pierwszy plan wysuwa się problem organizacji świata po apokalipsie.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...