Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

Ciekawe jak dzikus z łukiem przyjmie brak Carol w ekipie.

Odcinek ok, ezon na razie bezpieczny, nic sie w sumie nie dzieje,  a cała ta choroba to smierdzi  2 sezonem. No ale pan pirat moze troche dodad akcji.

Dziwie sie ze majac tylu ludzi nie zrobili wzmocnien płota wczesniej, 1 co bym zrobil to zapewnil sobie bezpieczenstwo, taka siateczka to raczej na motyle jest.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Scenarzyści to niedorozwoje. Podczas oglądania już chciałem zakrzyknąć "nareszcie !" , ale nie. Wszyscy oczywiście, nagle szczęśliwie pomordowani a na końcu jeszcze ten kretyn. (pipi), mogli sobie z tym przychlastem już dać spokój w tym sezonie. Upośledzona kopia 3 sezonu. Dla mnie to jest już serialik klasy B który oglądam z przyzwyczajenia i z racji "miłości" do zombiaczków które i tak, to coraz banalniejsze tło. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

mialem pisac ze hershell mnie juz zaczyna denerwowac z tym swoim podejsciem dobrego wujka, i wiecznym usmiechem matki teresy, no ale faktem jest ze podtrzymuje serial.

Bardzo mi sie podobaja niektore momenty w ktorych np. rick jedzie, kamera sie bawi ujeciami, leci muzyczka, wyglada jakby ekipa szlifowałą swoje talenty.

Odnośnik do komentarza

bzdurnych motywów ciąg dalszy - statyści dogorywają w niedomkniętych celach i już mamy zalążek akcji w bloku, zombie od początku sezonu napierają na siatkę, a statyści zamiast choćby pełnić dyżury przy płocie i regularnie eliminować zombie, kiszą się na jednym bloku, w rezultacie wszyscy łapią tego samego bakcyla

 

bzdurny motyw z Carol pewnie będzie służył wprowadzeniu Abrahama, Rosity i Eugene'a na scenę, może nawet przyczynią się oni do rozwiązania kwestii jednookiego czubka

 

w ogóle giną tylko statyści, gdzie moc komiksu polegała na tym, że co jakiś czas dla ważniejszej postaci kończył się trud

 

przydałoby się więcej scen niemych, w których aktorzy eksponowaliby stan psychiczno-emocjonalny postaci mimiką czy gestykulacją albo sposobem poruszania, bo dialogi często smakują czerstwą bułą

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

całkiem spoko, ale wolałbym takie sceny jak rzucanie prosiaków na pożarcie przez Ricka, jego miny mówiły więcej niż tysiąc słów

 

dokładnie, ta scena była świetna, a że zauważyłem ostatnio ze takich scen jest więcej wiec chyba w serialu cos zaczyna sie poprawiac.

Odnośnik do komentarza

Spoilery z komiksów

 

Cały czas myślałem, że tych dwoje ludzi zamordowała ta lubiąca zombie dziewczynka (dziewczynki?), takie nawiązanie do bliźniaków z komiksu. Carol niby się przyznała, ale nie wydaje wam się, że kłamie w ochronie tego dziecka? Przecież zdaje sobie sprawę, że 10-letnie dziecko nie mogłoby zostać wygnane, a Tyrese jest tak wkur.wiony że zabiłby nawet małą dziewczynkę. Do tego BAAAARDZO było wyeksponowane jak powiedziała tej parze od owoców, że jej córka jest w więzieniu.

 

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

mate wszystko pokreciłes

Spoilery z komiksów

 

Cały czas myślałem, że tych dwoje ludzi zamordowała ta lubiąca zombie dziewczynka (dziewczynki?), takie nawiązanie do bliźniaków z komiksu. Carol niby się przyznała, ale nie wydaje wam się, że kłamie w ochronie tego dziecka? Przecież zdaje sobie sprawę, że 10-letnie dziecko nie mogłoby zostać wygnane, a Tyrese jest tak wkur.wiony że zabiłby nawet małą dziewczynkę. Do tego BAAAARDZO było wyeksponowane jak powiedziała tej parze od owoców, że jej córka jest w więzieniu.

 

 

 

1.tyresse by nie zabił dziecka

2. wziela je jak wlasne cory, ale ze mialy byc twarde i przyszykowane nawet na jej smierc to chciala je izolowac uczuciowo od siebie.

Odnośnik do komentarza

Spoilery z komiksów

 

Cały czas myślałem, że tych dwoje ludzi zamordowała ta lubiąca zombie dziewczynka (dziewczynki?), takie nawiązanie do bliźniaków z komiksu. Carol niby się przyznała, ale nie wydaje wam się, że kłamie w ochronie tego dziecka? Przecież zdaje sobie sprawę, że 10-letnie dziecko nie mogłoby zostać wygnane, a Tyrese jest tak wkur.wiony że zabiłby nawet małą dziewczynkę. Do tego BAAAARDZO było wyeksponowane jak powiedziała tej parze od owoców, że jej córka jest w więzieniu.

 

 

w poprzednim odcinku chyba była "scena przypominająca" zabicie tych 2 osób, kiedy rick o tym myślał to pojawił sie przebłysk pokazujący wbijanie noża w chorych, ale nie pamiętam czy było pokazane kto ten nóż wbija, jeśli nie to można by od biedy sprawdzić do kogo należał ten nóż porównując wcześniejszy odcinek gdy dziewczynka pokazywała swój

 

ale mi sie nie chce :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...