Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

i jeszcze z innej beczki - czy ktoś kto czytał komiks mógłby w spoilerze napisać coś o tym nerdzie?

 

 

czy on serio zna rozwiązanie zagadki zombie? czy przeżyje żeby cokolwiek w tym kierunku zrobić? czy to kolejny ślepy zaułek jak finał 1 sezonu, i gość jest zwykłym randomem który padnie przy byle pierwszej okazji?

 

 

Uwaga duży spoiler na temat postaci  Eugena Koleś jest nauczycielem i wali taką ścieme żeby Abraham go chronił. Jeszcze się przyda ze swoją wiedzą na temat produkcji amunicji

 

 

WOW serio mocny spoiler!!

każdy kto nie lubi spoilerów niech tego nie czyta

 

ja sie sam prosiłem więc dostałem, i dzięki za odpowiedź, ale przyznam że nie spodziewałem sie aż takiego spoilera

 

w nawiązaniu do mega spoilera powyżej, więc nie czytajcie jeśli nie znacie komiksu

 

 

kurde jeśli eugene serio jest zwykłym ściemniaczem to niezłe z niego ziółko, troche szkoda, liczyłem że jednak bedzie jakiś wątek wyjaśnienia zombiaków, oczywiście nie liczyłem na rozwiązanie problemów z trupami, ale przynajmniej na jakiejś wyjaśnienie pojawienia się ich... ale jeśli to serio zwykła śmiema to troche szkoda

 

 

 

mimo wszystko druga połowa tego sezonu mi sie podobała bardziej niż kiszenie się na farmie i kiszenie się w więzieniu

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przewidywalny był ten odcinek

 

ekipa dotarła na miejsce, Deryl powoli odnajduje się w nowej grupie, Rick dalej wygląda jak menel a Azyl nie wydaje mi się czymś spokojnym i bezpiecznym - nie czytałem komiksów więc to będzie pewnie jakaś zasadzka lub hmm...kanibalizm? Nie, to byłoby zbyt głupie.
 
A Ricka, Karla i murzynki dalej mogli nie pokazywać bo ich rola w tym odcinku niczego nie wniosła. Przynajmniej wiadomo, że idą po torach i w sumie wszystko. 
 

 

Czekam na finał. Ostatni odcinek już w niedzielę na AMC czyli u nas za tydzień. Takie info było na oficjalnej stronie na fejsie.

Odnośnik do komentarza

Yano ale co do tego spoilera z komiksu, który chciałeś dostać i dostałeś - wcale nie musi tak się wydarzyć w serialu.

Chociaż w sumie patrząc na IDEALNE odwzorowanie tej trójki, to wcale bym się nie zdziwił gdyby poszli drogą wersji papierowej.

 

Orzeszek mam pytanie, bo przeczytałem tego spoilera -

 

 

Beth będzie już zabita i gotowa do spożycia czy po tym obrazku jest szansa, że przeżyje?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Yano ale co do tego spoilera z komiksu, który chciałeś dostać i dostałeś - wcale nie musi tak się wydarzyć w serialu.

Chociaż w sumie patrząc na IDEALNE odwzorowanie tej trójki, to wcale bym się nie zdziwił gdyby poszli drogą wersji papierowej.

 

Orzeszek mam pytanie, bo przeczytałem tego spoilera -

 

 

Beth będzie już zabita i gotowa do spożycia czy po tym obrazku jest szansa, że przeżyje?

 

 

kadłubek raczej, ale znajac mozłiwości ludzi fotoshopa to nie daje single fuck, teraz nie mogę tego nigdzie namierzyc więc plota/fake

 

Odnośnik do komentarza

Yano ale co do tego spoilera z komiksu, który chciałeś dostać i dostałeś - wcale nie musi tak się wydarzyć w serialu.

no domyślam się, ale w sumie to by był całkiem niezły zwrot akcji, jedynie co do szkoda że znowu sobie poczekamy długo na kolejny sezon (niezależnie od zwrotu akcji)

 

troche bardziej mnie ruszył spoiler z nerdem (nie czytajcie) , też nie wiadomo czy sie potwierdzi w serialu ale pewnie tak, no cóż

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

i jeszcze z innej beczki - czy ktoś kto czytał komiks mógłby w spoilerze napisać coś o tym nerdzie?

 

 

czy on serio zna rozwiązanie zagadki zombie? czy przeżyje żeby cokolwiek w tym kierunku zrobić? czy to kolejny ślepy zaułek jak finał 1 sezonu, i gość jest zwykłym randomem który padnie przy byle pierwszej okazji?

 

 

Uwaga duży spoiler na temat postaci  Eugena Koleś jest nauczycielem i wali taką ścieme żeby Abraham go chronił. Jeszcze się przyda ze swoją wiedzą na temat produkcji amunicji

 

 

 

Heh, akurat jak ogladalem dzisiaj odcinek mialem dokladnie taka mysl nt tej postaci :D.

Odnośnik do komentarza

Ja będę rozczarowany jeśli powyższe spoilery nie okażą się prawdą. Zacząłem niedawno czytać komiks i prawdę mówiąc teraz widzę jak ugrzeczniony ten cały serial jest, z wątkiem gubernatora na czele. Normalnie aż się prosi o coś bardziej szokującego (chociażby na wzór odcinka z zeszłego tygodnia), a nie kolejne smuty i romanse.

 

Czwarty sezon o tyle na plus póki co, że wreszcie coś się dzieje względnie innego z odcinka na odcinek, a nie ciągłe przesiadywanie w miejscu, czy to na farmie, czy w więzieniu. Także te subtelne powiązania między odcinkami nieco napawają lekkim optymizmem jeśli chodzi o ogólną uwagę co do scenariusza jako całości.

Odnośnik do komentarza

 

Beth poza faktem że ładnie wygląda* do serialu nie wniosła prawie nic. IMO gdyby została zjedzona przez resztę ekipy na wzór drugiego epizodu gry (w komiksie jeszcze do Hunters nie doszedłem, więc się nie wypowiem), to efekt byłby bardziej solidny, niż gdyby ofiarą kanibali okazał się kolejny random wprowadzony do serialu na dwa odcinki. A patrząc jak ugrzeczniony ten serial jest względem oryginału, to obawiam się, że tak właśnie będzie, szczególnie widząc randomy z ekipy Daryla...

 

* - ładnie wygląda w serialu. Wszelkie zdjęcia z wiki to zbroja zaszpachlowana makijażem. Kobita wygląda tak odrażająco, że aż przykro patrzeć.

 

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

ponieważ kolejny sezon dobiega końca to pokusze się o krótką ocene serialu (piszę to bo sporo osób marudzi strasznie na drugą połowe obecnego sezonu)

 

1 sezon - podobał mi sie, napewno też dlatego że był nowością, był świeży (pierwszy serial o zombi jaki oglądałem albo wręcz w ogole jedyny jaki jest poważny) , był spełnieniem wielu marzeń których nie mogą spełnić filmy przez to że są krótkie i wszystko upychają w 1.5 godziny, a serial mógł to pokazać i całkiem nieźle pokazywał, w dodatku podobały mi sie akcje z wyskokami do miasta i ogolnie z podróżą

8/10

 

2 sezon - miał kilka dobrych momentów ale niestety utoneły one w morzu nudy i totalnego kiszenia sie na (pipi)e na farmie, ogolnie najsłabiej oceniam ten sezon

5/10

 

3 sezon:

1 połowa - podobała mi się podobnie jak 1 sezon, sporo się działo, więzienie było nowością i fajną odskoczną po farmie, pojawiło sie troche ciekawych wątków (7+/10)

2 połowa - do dupy prawie jak 2 sezon, straszne spowolnienie akcji i kiszenie się na (pipi)e jak wcześniej, a w dodatku wątek gubernatora był strasznie rozwleczony i trzeba było czekać mase odcinków na konfrontacje która okazała się bardzo kiepska (głównie przez absurd zerowej celności podczas strzelaniany, mimo że przez cały serial nawet dzieci miały prawie 100% celność sadząc headshoty zombiakom) (5/10)

 

4 sezon -

1 połowa - dalsza część kiszonki, a w sumie chyba nawert większa niż na farmie, kompletne zamulenie, nawet prawie nie pamiętam co sie tam działo. a koncowa konfrontacja też nie zachwyciła

4/10

 

2 połowa - miejscami spore rpzestoje ale mimo to caly czas coś nowego sie działo, powróciło kino drogi, powróciła tułaczka po świecie, wiele postaci zostało lepiej ukazanych dzięki temu że byli rozdzieleni na małe grupy.... wiadomo jak ktoś chciał jedynie akcji to raczej jej nie dostał, ale ja tą połowe uważam za bardzo dobrą względem farmy i więzienia (w obu przypadkach nie było wiele "akcji" ale tutaj jednak były różne nowe wątki i zmagania bohaterów, a nie jedynie siedzenie na (pipi)e i wyskoczenie do sklepu po fajki raz na 2 odcinki)

8-/10

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Może Carl umrze,to by było najlepsiejsze zakończenie sezonu w historii <3

 

Miałem na myśli komiks, w którym Carl jest o wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeele lepszy od serialowego odpowiednika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...