Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zresztą pół facebooka jest chooyowe.

 

cały jest do dupy

 

 

 

własnie oglądałem odcinek... [spoier dla tych co oglądali]

 

kurwa mać :/

no jak tak można? co za chamstwo! bawią sie w georga RR martina :/

bezsensowna sytuacja, zrozumiał bym wiele żeczy ale taki bezsens to naprawde dupa

 

spodziewałem sie chamskiego cliffhangera a dostałem coś znacznie gorszego

 

niech jeszcze daryla zabiją i można kończyć oglądanie

Dr.-Who.gif

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobry odcinek, cały ten sezon póki co trzyma wysoki poziom. No i widoczki są extra, jak pokazywali miasto to miałem mokro.

 

 

Oczywiście śmierć tej ślicznej dziewczyny zaskoczyła mnie i jestem wściekły. To nie fair! Niech Ricka zabiją albo murz... inną postać. Będę musiał strugać patyka do tej od Azjaty.

 

Odnośnik do komentarza

screen zrobiony z teasera danego powyżej, czy mi sie wydaje

 

 

czy ta scena mocno sugeruje że zostanie ugryziony w ręke i pewnie mu ją obetną?

33nkeit.jpg

 

oczywiście scen gdzie ktoś prawie został ugryziony było setki, ale tu jakoś tak wyraźnie w ręke celuje.. hm

[spoiler z komiksu]

 

 

być może to nawiązanie do komiksu gdzie chybra rick stracił ręke o ile sie nie myle?

 

 

tak czy siak dzisiejszy odcinek dobry ale wkurzający

 

Odnośnik do komentarza

screen zrobiony z teasera danego powyżej, czy mi sie wydaje

 

 

czy ta scena mocno sugeruje że zostanie ugryziony w ręke i pewnie mu ją obetną?

33nkeit.jpg

 

oczywiście scen gdzie ktoś prawie został ugryziony było setki, ale tu jakoś tak wyraźnie w ręke celuje.. hm

[spoiler z komiksu]

 

 

być może to nawiązanie do komiksu gdzie chybra rick stracił ręke o ile sie nie myle?

 

 

tak czy siak dzisiejszy odcinek dobry ale wkurzający

 

 

Ricki martin ręki nie straci w serialu,bo sam autor komiksu uznał,że była to błędna decyzja

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

czy tylko mnie rozbawiła scena

w kościele gdy Michonne szarpała się z siekierą i dzwiami, gdy tobołek z dzieckiem na plecach tak bezwiednie obijał się o wszytsko xddddd

a tak to spoko imo zakończenie ok czyli takie jakiego nikt sie nie spodziewał na połowie sezonu, bardzo dobrze że serial nie jest przewidywalny.

Odnośnik do komentarza

 

no wkurzyli mnie i to bardzo z blondi, akurat jej wątek mnie nie wkurzał, wolałem żeby już Carol odwalili, a tu taki peszek. Zostały same samuraje, ninja, rambo, misiowata bambo pierdoła, katolicka pierdoła i pierdoła kłamczuszek pinokio. No to teraz trza czekać co to wymyślą aż do lutego ech. Miałem wrażenie w tym odcinku że powinien on trwać koło 60 min, bo parę przeskoków jakoś za szybkich było. Jeden plus, że nie zakończyli tego jadką z policmanami, bo by się powtarzali jak z Gubernatorem piratką agatką, ogólnie pół sezonu dobre 8/10

 


widzieliście scenę po napisach?

 

:D

już po jednych napisach w tym sezonie też była jedna scena, więc wiemy

Odnośnik do komentarza

 

no wkurzyli mnie i to bardzo z blondi, akurat jej wątek mnie nie wkurzał, wolałem żeby już Carol odwalili, a tu taki peszek. Zostały same samuraje, ninja, rambo, misiowata bambo pierdoła, katolicka pierdoła i pierdoła kłamczuszek pinokio. No to teraz trza czekać co to wymyślą aż do lutego ech. Miałem wrażenie w tym odcinku że powinien on trwać koło 60 min, bo parę przeskoków jakoś za szybkich było. Jeden plus, że nie zakończyli tego jadką z policmanami, bo by się powtarzali jak z Gubernatorem piratką agatką, ogólnie pół sezonu dobre 8/10

 

widzieliście scenę po napisach?

 

:D

już po jednych napisach w tym sezonie też była jedna scena, więc wiemy

 

wszysktko w spoilerze dla tych co oglądali finał sezonu

 

 

kurde też mnie wkurza i to bardzo akcja z beth, kompletny bezsens..

w ogole mimo że odcinek był ok, to kilka akcji w nim było strasznie do bani - samo to że do wymiany ludzi doszło w szpitalu - to oznacza że grupa ricka weszła na luzie na terytorium wroga.

oczywiście nagła śmierć dziewczyny też kompletnie z dupy. po co to było? na co to komu?

 

dodam też że na końcu gdy padł headshot bałem się że wszyscy zaczną do siebie strzelać na oślep i odcinek zakończy się jadką albo zapowiedzią jadki.. wiec w sumie dobrze że druga policjantka zatrzymała rozlew krwi. ale zarazem przez to wyjście grupy ricka ze szpitala było cholernie smutne

 

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 

 

 

moja prywatna lista ludzi których bym nie chciał żeby zgineli w serialu:

1 daryl

2 carol/beth (na równi)

.

.

.

. dalej długonic..

10 micichone

11 carl

12 rick

13 glenn

.

.

.

dalej nic

każdy mógłby umrzeć oprócz pierwszej trójki i bym miał to gdzieś

dlatego dzisiejszy odcinek był dla mnie chamskim ciosem w jaja

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę już patrzeć na Tyreesa, koleś pomimo powszechnego niedostatku pożywienia z sezonu na sezon jest bardziej spasiony. Do tego nieustannie chodzi posrany. Ilość czarnuchów obecnie osiągnęła rekordową ilość i liczę na małe czystki.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

The Walking Dead: Cobalt taką nazwę roboczą nosi spin off twd. Opis głównych postaci w spoiler tagu.

 

 

SEAN CABRERA | A Latino male in his early 40s, Sean is a good man trying to do right by everyone in his life.

CODY CABRERA | Sean’s whip-smart and rebellious teenage son. Known as the angriest kid in town.

NANCY TOMPKINS | A thirtysomething single mom to two kids, Nancy looks like the girl next door, but there’s an edge to her.

NICK TOMPKINS | Nancy’s screwed up teenage son. He’s too old to stay home, too scared to flee.

ASHLEY TOMPKINS | Nancy’s mostly level-headed teenage daughter. Her ambition is in direct proportion to her older brother’s failures. She loves her mom but it’s time to get out of Dodge.

ANDREA CHAPMAN | A somewhat wilted flower child, fortysomething Andrea — yep, another Andrea! — has retreated to the outskirts of the city to recover after a horrible marriage.

 

Odnośnik do komentarza

postacie brzmią dosyć ciekawie, w sumie rzeczywiście brakuje troche wkurzonych i narwanych nastolatków w serialu, tylko po co spinoff, mogli by poprostu taką grupe wprowadzić do grupy ricka

 

lekkie spoilery dla wrażliwców

no bo w sumie jakieś niedawno nabytki doszły?

- zestrachany ksiądz który nic nie wnosi i dawno powinien umrzeć

- rudy wojak który miał misje i byłby ok ale wiadomo

- nerd który .. wiadomo..

- 2 randomowe laski które też nic nie wnoszą

- dzieciak murzyn który póki co tylko sie pałęta pod nogami i nie zapowiada się żeby coś z niego było

 

no słaba ekipa, nie twierdze że ich nie lubie ale oprócz rudego to traktuje ich jak statystów

 

a jak by znaleźli jakąś rodzine z 16-18 letnim synem który byłby troche jak młody deryl, niegrzeczny i narwany to by mogło coś ciekawego sie zadziać

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

NO Tyreese się marnuje.  Jego obsrana mina mnie od samego początku denerwuje.

Jeśli chodzi o księdza, to liczę, że przejdzie jakąś przemianę i stanie się twardym motherfuckerem w przyszłości. Wiecie- podrze rękawy od koszuli, napręży mięśnie i spocony będzie nawalał z dwóch karabinów na oślep.

Reszta ekipy jest niestety też słaba. U Daryla cały czas mi czegoś brakuje. Jest zbyt grzeczny. MIchonne to też raczej już teraz pionek. Liczę, że rudy komandos nabierze charakteru. 

Po akcji z początku ostatniego odcinka bardzo zyskał u mnie Rick. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o księdza, to liczę, że przejdzie jakąś przemianę

 

ja też liczę na przemiane - przemiane w zombi po tym jak zdechnie na gangrene od gwoździa xD

serio wkurzający jest, zwłaszcza to że przez niego stracili mieszkanie kompletnie bez sensu

 

w ogole ta akcja z kościołem

 

 

już wiele razy drużyna radziła sobie bez problemu w kilkunastoma zombiakami pakując im headshoty, miecze i noże w łeb, a teraz nagle musieli uciekać, zabolał mnie brak spójności i konsekwencji w tej scenie. spokojnie bym to zrozumiał na początku serialu, ale ostatnio to zabijanie zombi było jak zbranie dziecku lizaka, kazdy to robił na luzie, a teraz nie poradzili sobie z grupką zablokowaną w drzwiach

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

całe te uniwersum jest niekonsekwentne. w jednej scenie nie mogą ominąć 5 zombiaków, gdy 2 sezony wczesniej na łańcuchach mieli zombiaki i byli nietykalni xd.
juz pomijam "jump over the shark" w serialu, to intrygujące jest brak procesu rozkładu zombiaków i w takie jedno lato zombie apocalypsa powinna się zakończyć na dużą sklalę. już o zimie nie wspomnę xd. taki setting co tu pisac, albo sie to akceptuje albo nie.

Odnośnik do komentarza

w sumie racja która by zabiła każdy film a zwłaszcza serial o zombi - powinny się z czasem rozkładać doszczętnie, a tymczasem od początku mineły 2 lata i zarówno w 1 odcinku jak i w najnowszym spotyka się zombiaki w różnym losowym stopniu rozkładu, a nie widać żeby na początku były "świeże" a obecne już ledwo chodzące

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...