Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję, że właśnie Carol będzie się obwiniała, że mogła "to" zrobić i wtedy

 

nie doszłoby do tragedii z dziadkiem

 

A jak myślicie, po co ta babka tak walczyła o Ricka i jego grupę? Tak bardzo chciała osiedlić ich u siebie.

 

Pewnie mają problem z 'W'ilkołakami. A jak to jest w komiksie? Tylko dwóch ich jest i sieją taki zamęt i spustoszenie?

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@grzybiarz. trudno powiedzieć. to albo jakiś dziwny miks kilku grup z komiksu, albo orginalny twór albo przystawka przed savioursami. czytałem wywiad jaki gale ann hurd dała dla deadline po finale i nie chciała wiele zdradzać, ale łatwo było wyczytać,że zombiaki z tirów napsują bohaterom krwi w pierwszej połowie 6 sezonu.

Odnośnik do komentarza

hehe na negana będą musieli się wykosztować w FCA, mam nadzieje, że założyli już jakiś fundusz specjalnie do tego przeznaczony. swego czasu za jedną "f-bombę" w "breaking bad" poszło chyba pół budżetu na sezon. szkoda żeby rzucał "motherdickami" i "son-of-a-bitchami" jak wykastrowany serialowy Abraham.

Odnośnik do komentarza

Ostatnim odcinkiem The Talking Dead który obejrzałem był finał sezonu 3 (już nawet nie pamiętam co tam było). Wracać czy nie wracać. Marnować na to życie czy nie marnować. Trochę mi wstyd za siebie że w ogóle myślę o powrocie do tak mainstreamowego programu, który ogląda trzech na dwóch gimbusów, ale... chyba odpalę dzisiaj czwarty sezon i może się wkręcę. 

 

EDIT - kuźwa, jeden zminusuje to zaraz banda leci za samcem alfa :obama:

Edytowane przez c0r
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Ostatnim odcinkiem The Talking Dead który obejrzałem był finał sezonu 3 (już nawet nie pamiętam co tam było). Wracać czy nie wracać. Marnować na to życie czy nie marnować. Trochę mi wstyd za siebie że w ogóle myślę o powrocie do tak mainstreamowego programu, który ogląda trzech na dwóch gimbusów, ale... chyba odpalę dzisiaj czwarty sezon i może się wkręcę. 

 

EDIT - kuźwa, jeden zminusuje to zaraz banda leci za samcem alfa :obama:

 

Bo chcesz być alternatywnym hipsterem i nie oglądać.

Nie podążaj tą drogą.

Odnośnik do komentarza

Poczytałbym komiks znowu bo skończyłem na Neganie (coś około setnego zeszytu chyba), ale jakoś nie czuję tego, żeby zaczynać od środka (czytałem to ze dwa lata temu), więc chyba zacznę od nowa.

 

 

Finał piątego sezonu bardzo, bardzo dobry. Szczególnie podobało mi się to, że

Morgan przemierzał prawdopodobnie pół stanów żeby spotkać Ricka,

pokazał dziesiątkom ludzi mapę z widocznym jak sku.rwysyn imieniem i nazwiskiem Ricka (mimo że oczywiście nie potrzebował się pytać o miejsce na mapie) , starał się na ile to możliwe nikogo nie zamordować i teraz, jak w końcu Ricka znalazł to zobaczył go w momencie jak bez litości zabija człowieka.

 

 

 

No, dla tych co nie czytali komiksu - dopiero teraz zaczął się ten serial, dotychczasowe było prologiem.

Odnośnik do komentarza

 

Mi się finał nawet podobał tylko rozśmieszyło mnie postępowanie Glena - chciał wcześniej zayebać tamtego typka ale w końcu się ulitował. Widać już jaki będzie 6. sezon.

 

 

 

 

Eh, jeśli cokolwiek widać na temat 6 sezonu, to to, że w finale piątego powiększyli zakres "my" w konfrontacji "my - oni". Dalej będzie tak samo, tylko teraz kolesie z W na czołach będą "oni", a wszyscy (a przynajmniej większość) w Alexandrii będą "my".

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...