Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 sezon ledwie zmęczyłem, 6 zapowiada się dobrze ale żeby czasem nie przekombinowali. muszą się bardziej postarać bo strasznie powielają schematy a i mam wrażenie że coraz mniej uwagi przykładali do efektów specjalnych. spin off zapowiada się spoko, trzeba ogarnąć przed s06.

Odnośnik do komentarza

ale co ma takiego nadrabiać jak to odizolowana historia nowych postaci tocząca się na drugim końcu kraju. wiadomo, że po jakimś czasie początkowa faza "epidemii" się zakończy i bohaterowie będą musieli sobie radzić z zalążkami nowego porządku, ale nie wyobrażam sobie jakiegoś wielkiego skoku czasowego bo niby po co?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nawet pilota? Pierwszy odcinek, pierwszego sezonu to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkała oryginalny serial. Nic mniej ani więcej niż się można było spodziewać po kimiksie, ale to i tak dobra sekwencja "ludzie-powracają-jako-głodne-stwory-muszę-ogarnąc-co-się-dzieje".

Odnośnik do komentarza

nie no z pilotem wd trudno konkurować bo to jedno z mocniejszych uderzeń w historii telewizji, ale moim zdaniem jest dobrze. nie wiem czego się spodziewałeś masorz. to dopiero pierwsze incydenty i ludzie prowadzą normalne życie. postacie są dość ciekawe, podoba mi się przedstawienie wszystkiego z perspektywy ćpuna który sam nie jest w stanie do końca ufać swoim zmysłom, reżyseria i dialogi też jakby lepsza niż to do czego przyzwyczaiło nas wd. no nie wiem, bardziej mnie ciekawi śledzenie rodzinnej dramy tej ekipy niż małżeńskie problemy ricka i lori. tak jak mówię - jestem dobrej myśli i kiedy już przysłowiowe (pipi) uderzy w wentylator powinno być spoczko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...