Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ch,uj  z nimi.

 

odcinek naprawdę dobry, ciary miałem cały czas, im dalej  w las tym robiło się mniej komfortowo.

No ale...

 

 

nie dość że nei pokazali kogo zatłukł to:
- ani podczas uderzenia ani podczas rozgladania sie ofiara nawet nie spojrzała na cokolwiek co mogłoby nam podpowiedziec gdzie siedzi, lub koło kogo/czego
- po wybraniu ofiary jest cisza, ze niby jak wybrali chinczyka to Maggie nie krzyknelaby?
- krzyki w trakcie nie do odgadnięcia raczej

 

biorąc to wszystko pod uwagę sądzę ze zrobią dramę i zatłuka Eugene, bedzie mozna poopowiadac jaki to on byl dzielny i jak sie zmienil, blablabla

troche s(pipi)ysynstwo

 

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

1/10

 

 

strasznie przekombinowana końcówka, postać Negana również aż za dużo chcieli pokazać, ta jego gadka była strasznie słaba. Mooooże by to było dobre jakby to kręcili w latach 80'. Straaasznie byłem ciekaw jak to rozwiążą, czekałem tylko aż się zacznie zabijanie po kolei ludzi Ricka a tu Negan wyskakuje z samochodu i mówi, że ich nie zabije i że będą dla niego pracować xddd beka taki straszny madafaka z niego jak z koziej dupy trąbka

 

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Morgana to do osady doszedł w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu.

 

 

A co do końcówki.... Jak można to tak zyebać. Czytam sobie na fb komentarze i nie znalazłem tam żadnego który mówiłby coś pozytywnego o tym odcinku. Podobno było 45 minut reklam także spoko, prawie jak u nas ;)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

E za bardzo się napaliliście na to

kto zginie

i oceniacie przez pryzmat rozczarowania, że nie wiadomo. Odcinek za(pipi)isty, nerwówka na końcu masakryczna.

 

1/10

 

 

strasznie przekombinowana końcówka, postać Negana również aż za dużo chcieli pokazać, ta jego gadka była strasznie słaba. Mooooże by to było dobre jakby to kręcili w latach 80'. Straaasznie byłem ciekaw jak to rozwiążą, czekałem tylko aż się zacznie zabijanie po kolei ludzi Ricka a tu Negan wyskakuje z samochodu i mówi, że ich nie zabije i że będą dla niego pracować xddd beka taki straszny madafaka z niego jak z koziej dupy trąbka

 

 

Ale wiesz, że właśnie w ten sposób funkcjonuje grupa Negana? Wykorzystując innych, nie było zatem mowy o masowej masakrze tylko o pokazie siły.

 

Odnośnik do komentarza

Odcinek był bardzo dobry aż do cliffhangera. Tytuł odcinka sugeruje, że jest to "ostatni dzień na ziemii" Gimpla xd.

Aktor grający Negana był niezły, podobał mi się również "Trevor", czyli Steven Ogg.

Jest jeden malutki plus tego cliffhangera:

 

Widz może poczuć się jak ofiara Negana.

 

ale i tak można to sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Edytowane przez Solderowy123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...