Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamietam to juz raz w tym sezonie scenarzysci oszczedzili Glenna( wtedy gdy skitral sie pod smietnikiem) wiec watpie, zeby to na niego padlo. Ale z drugiej strony o ile w pierwszych kilku sezonach usmiercano kazdego jak leci, tak teraz juz od dawna nie padl nikt konkretny wiec moze juz czas?

Tak sobie tez mysle, ze powinno pasc na Deryla. Jest swietna postacia ale to on jest najbardziej msciwy( zaraz po Ricku) i chyba najtrudniej byloby go okielznac. No i te emocje gdyby to padlo na prawde na niego.

Ale pewnie macie racje i to bedzie pedalek...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

 

 

In regards to the dream sequence

reportedly being filmed at the Gin property

today -

Nothing is confirmed at this point. Rocket

Dog reported that it is supposed to be a

dream sequence from Rick's point of view

that is a "what could have been" moment in

the future for everyone in the Lucille line up

- meaning, everyone from the line up will be

present except for Rick because it's his POV.

It is supposed to show Glenn and Maggie's

toddler, but again, it's Rick's POV and he

was trying to comfort Maggie by telling her

that everything would be fine and her baby

would be okay in the finale so that fits.

Rocket Dog later updated this report and

hinted that we may see Sasha pregnant in

this dream as well - again, Rick's POV and he

was in the RV when Abraham was talking to

Sasha about starting a family. He also said

that there may be other characters in the

dream - i.e. Carol and other Alexandrians. It's

supposed to be a dream about a dinner

party where everyone is gathered around

the table - a happy snapshot of the future

they could have had if Negan hadn't killed

one of them. Rick's going to be blaming

himself for everyone in the line up being put

into that position so it fits that his dream

would be about everyone in his family.

 

 

Jeżeli jest to prawda, to podoba mi się taki pomysł.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Czytając najnowsze informacje z planu, jestem pewny, że ofiarą Negana jest...

 

Ta sama osoba, co w komiksie. Na planie są już wszyscy, co zostali złapani przez Negana, z wyjątkiem aktora grającego Glenna, który jak na razie pojawił się tylko podczas kręcenia pierwszego odcinka.

Dobra wiadomość dla antyfanów Daryla: pojawiły się plotki, że Dixon zginie w ten sam sposób, co Holly w komiksie (ale nie będzie zgwałcony xd).

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie (i Panie) powróciłem do oglądania tego serialu po mega długim czasie. Jako, że obecnie mam posuche serialową (został tylko 11 sezon supernatural do obejrzenia) ściągnałem 2gi sezon serialu i szukałem odcinka na którym zakończylem przygode z serialem. Po dłuższym namyśle był to epizod 6. Serial odstawiłem po 5tym odcinku w 2011 roku gdyż za bardzo się rozjechał z komiksem i komiks mi bardziej podszedł. No ale ... w męczarniach przeżyłem ten 6 odcinek i teraz pytanie bo bardzo chce nadrobić ten serial bo zombie i blablabla.... ale czy będzie tu wkońcu jakaś gruba akcja czy głównie serial opiera sie na dramach postaci ? Obecnie temat nr 1 to ciąża Lori. Toż tego nie da się oglądać. Ta postać tak mnie wku.rwia na równi chyba z postacią Juliette/Eve w serialu Grimm. Beda jakieś grubsze akcje dla ktorych warto sie katować czy lepiej odpuścić ?

Odnośnik do komentarza

Ta czekaja super akcje, jak dziadek z autoaimem i infinity ammo.

 

Pier.dolisz? Serio ? Good God. Narazie i tak kisze na farmie....  ale milan ma racje ... prasowanie sprawia wiekszą przyjemnośc przy tym serialu :) Kończe 2gi sezon w 3ce jest więzienie może tam coś lepszego mnie czeka (Modle się o 3ci sezon Z Nation).

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam, że jednak Glenn.

Ponieważ widać, że robią Maggie na przywódczynię Hilltop oraz ścięła włosy (teraz wygląda jak jej komiksowy odpowiednik) co może też sugerować, że jest wreszcie silną i niezależną kobietą.

Taką, która poradzi sobie po stracie męża.

 

Takie moje dywagacje, bo nie znam tych przecieków, kto tam ponoć niby dostał w twarz Lucillą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...