Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda strzepic ryja. Przeciez negan sam wyjasnil dlaczego im bierze

wiem że szkoda strzępić ryja ale mimo to ci odpisze

 

 

 

negan "wyjaśnił" na przykładzie carla że zabiera broń żeby nie kozaczyli. jednak chwile wcześniej wjechał do ich bazy gdy jeszcze mieli pełne uzbrojenie i miał w (pipi)e to uzbrojenie ponieważ jego pierwotna taktyka polegała na tak dużym zastraszeniu i stłamszeniu żeby nawet z bronią byli "bezbronni" i mając to na uwadze wpadł w odwiedziny do całkowicie uzbrojonej wioski.

 

aż tu nagle carl strzela i "ojoj teraz to zabierzemy wam każdy pistolecik, co do jednego" no jak dla mnie to nie logiczne

mogli przejąć większość broni dla własnego użytku ale zostawić im coś do normalnego funkcjonowania w świecie apokalipsy, a nie nagle z jakiegoś powodu nawet pistolet na wode im zabrał

 

z innej beczki - noże wystarczą na zombie? może na kilka tak, ale jak by była wieksza grupa albo jakiś fakap to wiele razy było pokazane że broń palna jest niezbędna.

czyżby scenariusz zakładał że od tej pory grupa (nene)o-ricka będzie walczyć tylko z małymi grupkami zombie i rozwalać je nożami ? czy może pojawi sie wieksza grupa i nagle posypią sie kolejne trupy

 

zresztą potwierdzając to od czego zacząłem - rick miał 100 okazji do za(pipi)ania negana, nie zrobił tego ze strachu o innych. carl też mógł zastrzelić negana gdy ten mu wszedł pod lufe praktycznie. ale tego nie zrobili bo byli zastraszeni i wiedzieli że jak coś odwalą to całe miesteczko bedzie wymordowane. dlatego właśnie zostawienie im troche broni do własnego użytku było by całkowicie zgodne z założeniami negana

 

 

btw w końcu grupa króla ezekiela ma broń a też jest pod kontrolą, hilltop też ma broń a są pod kontrolą negana. a tu nagle "co do ostatniego pistolecika zabieramy"

 

dlatego mi sie nie podoba cała akcja

 

 

możesz sie milan z tym nie zgadzac a możesz napisać po raz setny jakiś pogardliwy tekst, ale ja ci wyjasniłem merytorycznie co mam na mysli

pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza

yano co tu nie rozumiec i co jest nielogiczne?

 

 

 

 

specjalnie tak postapil by ich upokorzyc jak najbardziej jak moze i przy okazji maksymalnie uzaleznic od niego, oczywiscie ze mogl zostawic z dwie bronie czy tam kilka ale ponownie chcial ich upokorzyc i przy okazji sprawic by nikt nie mial gnata w momencie jak komus zylka peknie ze zlosci i chcialby go zabic (nie tyle tu i teraz bo jedna wizyte mozna strawic ale np za jakis czas gdy ktos juz bedzie miec dosc tej co tygodniowej tortury psychicznej przy odwiedzinach)

 

beda mniej wydajni bez broni palnej na polowaniach? oczywiscie, ale przyklad spalonych materacy w ostatniej scenie pokazuje, ze tego jedzenia moze im tez tak az tyle nie potrzeba, bardziej chodzi o to by ich zniszczyc psychicznie za kare, nawet kosztem jak ktos zginie po drodze

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Tekst na koniec do Ricka tak bardzo pogardliwy, jak by sam nie wiedział co włozył do ust ;]

 

Albo mina Eugene jak przyjechali xD

 

na moje jedyne co zyebali

 

pomysl by  udawac ze Meggie jest w ziemi, nie dosc ze Negan mogł spokojnie prosic o dowód, to jeszcze jak znajda Meggie gdzie indziej to na bank ktoś dostanie kuku.

Chociaż jak ksiądz wyleciał  z pomysłem to już musieli isć tym torem, ino Rick powinien zyebac ksiedza a nie pochwalic.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Negan sam powiedzial ze go nie obchodzi jak zdechnal z glodu. Tak samo go pewnie nie obchodzi czy dadza mu to czego chce czy nie. Zabija ich zombiaki? Wyyebane. Nie ma tego co chce? Wyyebane, roztrzaskam jakas glowe i nastepnym razem juz beda mieli. Widac ze Negan nie robi tego pierwszy raz. Inne wioski sa pod jego butem juz jakis czas wiec nie wiemy czy z nimi na poczatku nie bylo tak samo? Narwancy? No to wszystko zabieramy. Idziecie na wspolprace? No to cos wam dajemy.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem tą tablicę z alfabetem morsa, nawet mnie zaintrygowała. Ale tej sceny z mruganiem nie rozkminiłbym za ch... Jednak nie którzy to są spostrzegawczy, podziwiam . Ale trochę przesada, że Rick to zauważył i poskładał. Chyba, że się okażę, że kiedyś w razie w coś takiego wymyślili. Bo co by nie było, dosyć często byli w sytuacjach, gdzie lepiej by było mrugnąć niż się odezwać :D. Zobaczymy. Ale przez ten serial nie mogę się nigdy na wtorek do roboty wyspać :P. A tak BTW. To w tym sezonie jak na razie dla mnie mało zombiaków jak na serial o zombiakach. Jak kiedyś potrafiły tak namieszać, że ginęły przez nie główne postacie, bohaterowie zastanawiali się jak ich obejść do teraz tak jakby nie istniały, nie sprawiały w ogóle problemów. Trochę szkoda, bo uwielbiałem w tym serialu ten klimat survivalu, gdzie chowali się żeby nie usłyszały ich trupy. Mam nadzieję, że jeszcze wróci to :)  :diablo:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to trochę za szybko

usunęli ze stołka Gregory'ego i robią Maggie na przywódczynię Hilltop. W komiksach nastąpiło to dużo później.

A Stephen Ogg to idealny przydupas Negana, lepszego aktora chyba nie mogli wziąć.

 

Odcinek całkiem okej, lepszy od tego dziejącego się w Królestwie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, ale mogliby pokazać więcej czym tam się ludzie zajmują.

Zresztą podczas

nocnej akcji z mieszkańców Hilltop oprócz Jezusa nie wyszedł bronić osady NIKT. 

Obronili ją Jezus i dwie laski, w tym jedna w ciąży XD.

Wstydziliby się, nie tak mi namalowali Hilltop w komiksach.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...