Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskoczyły nowe fotki do Heroes Reborn

Heroes-Reborn-Zachary-Levi-Luke-Collins.

Heroes-Reborn-Kiki-Sukezane-Miko-Otomo.j

Heroes-Reborn-Jack-Coleman-HRG1.jpg

 

“From original creator Tim Kring, the Supernatural phenomenon begins again with a fresh crop of inspiring heroes who take on the ultimate struggle between those with extraordinary abilities and those with nefarious motives to hunt and harness their powers. Epic adventures await these newly empowered allies as they cross paths with some of the original characters (such as the beloved “HRG” and fan-favorite time-traveler Hiro Nakamura), unlocking the mysterious fate of the universe and their place within it.”

 

 

Pierwszy odcinek zatytułowany będzie "Awakening", a serial emisję będzie miał jesienią w czwartki o 8pm (czasu amerykańskiego) czyli u nas w piątki.

Odnośnik do komentarza

obejrzałem sobie pierwszy odcinek "wayward pines" od m. szalahamajana z Mattem dillonem i plejadą innych znanych mord i powiem wam, że całkiem niezłe. lubię takie podszyte paranoiczną atmosferą mystery drama typu "prisoner", a to dodatkowo dzieje się w pozornie idyllicznym amerykańskim miasteczku więc wiadomo jakie skojarzenia dodatkowo nasuwa ;). nie ma nic w podobnym klimacie obecnie no i zawsze fajnie popatrzeć na carlę gugino w letniej sukience więc chyba będę oglądał.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zaczyna się: firma produkcyjna założona przez dwójkę prominentnych figur amerykańskiego komiksu niezależnego (Matta fractiona i Kelly sue deconnick) ogłosiła swój pierwszy projekt. będzie to adaptacja nominowanego do eisnera "the wicked + the divine" w którym bogowie przedstawiani są jako współczesne gwiazdeczki popu. myślę, że to początek prawdziwego wysypu projektów telewizyjnych, w których autorzy zachowują kreatywną kontrolę nad losem swoich dzieł co zapoczątkował już poniekąd Robert kirkman. fajna przeciwwaga chociażby do tego co Fox odpie.rdala z "luciferem".

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bardzo polecam

 

outlander-key-art-600.jpg?w=600&h=900

 

Dobry budżet i wciągająca historia. Do tego chemia między dwójką głównych bohaterów aż się wylewa z ekranu a przy tego typu serialu powinna być to rzecz podstawowa.

Dobrze, że zacząłem oglądać dopiero teraz bo serial po odcinku nr 8 zaliczył półroczną (!) przerwę.

Fajnie można się również doedukować z życia codziennego Szkotów w połowie 18ego wieku.

Największym kozakiem Outlander bez wątpienia jest

 

tumblr_nbvfvh8GBP1tw1ddlo1_500.gif

 

ale zapewniam, że chyba każdy aktor został bardzo dobrze obsadzony.

Odnośnik do komentarza

Istnieje duże prawdopodobieństwo że jedna z najlepszych historii przedstawionych w X-Files doczeka się kontynuacji.

(Reszta w spoilertagu)

 

 



We know that FOX is reviving "The X-Files" for a six-episode limited series which goes to air starting in January next year. Previously it has been indicated that the six episodes will include a mix of mythology and stand alone 'monster of the week' episodes.

Today, TV Line reports that the second episode of the new season could be a sequel to the second episode of the show's fourth season, the infamous episode "Home" about an in-bred family.

The new season's second episode is entitled "Home Again" and is being penned and directed by Glen Morgan who co-wrote the original "Home" with James Wong.

"Home Again" is scheduled to go to air on January 25th 2016, almost twenty years since the original episode went to air.

 

 

Jeśli plotka się potwierdzi to nie mam pytań. Oryginalny odcinek to jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy jakie można było zobaczyć w tv. Do tego jeszcze ta muzyka:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IH0_XfxnXWI

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zacząłem oglądać nowy serial "Between". Historyjka dość prosta: w małym miasteczku gdzieś w USA wybucha epidemia, umierają ludzie (ale tylko powyżej określonego wieku), rząd USA otacza ich murami w celu "kwarantanny" i gównażeria rozrabia. Aktorstwo trochę drewniane, koncept samej choroby był popularny nawet w latach 90-tych (pamiętam serial "Plemię" kręcony na podobnym motywie)... Zobaczymy. Oglądał ktoś?

Odnośnik do komentarza

Istnieje duże prawdopodobieństwo że jedna z najlepszych historii przedstawionych w X-Files doczeka się kontynuacji.

(Reszta w spoilertagu)

 

 

 

 

We know that FOX is reviving "The X-Files" for a six-episode limited series which goes to air starting in January next year. Previously it has been indicated that the six episodes will include a mix of mythology and stand alone 'monster of the week' episodes.

 

Today, TV Line reports that the second episode of the new season could be a sequel to the second episode of the show's fourth season, the infamous episode "Home" about an in-bred family.

 

The new season's second episode is entitled "Home Again" and is being penned and directed by Glen Morgan who co-wrote the original "Home" with James Wong.

 

"Home Again" is scheduled to go to air on January 25th 2016, almost twenty years since the original episode went to air.

 

 

Jeśli plotka się potwierdzi to nie mam pytań. Oryginalny odcinek to jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy jakie można było zobaczyć w tv. Do tego jeszcze ta muzyka:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IH0_XfxnXWI

 

Wspaniale, tylko niech to zrobią z głową, a nie tylko na zasadzie "teraz mamy takie możliwości, że będzie jeszcze obrzydliwiej".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...