Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Theme faktycznie lepszy niz ten z dwojki, ale i tak WARTO miec oba :)

 

Zaraz co drugi znajomy bedzie mial avatar Drake'a w profilu ;)

 

Uncharted 3: DD - GOTY ;)

 

Ale tak mowiac calkiem serio, to cholernie wyrownana walka o ten tytul zapowiada sie w 2011. I choc kazdy bedzie mial swojego zwyciezce, o nasze uznanie bedzie toczyc sie cholernie wyrownana walka ;)

 

Szczurek - akurat Uncharted to nie jest uniwersum, ktore wymaga i ma zakonczyc sie na trylogii. Z otwartymi rekoma przywitam piata, czy szosta czesc ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

1.11.11

 

Muzyka + rzut kamerą na pustynię + końcowy gameplay - ucieczka przed wodą = zafajdane gacie.

Ciężko to opisać słowami.

 

Ale odnośnie trailera zauważyliście podczas sceny Nathana z Sullym, Drake ma normalną twarz tą z dwójki. Czyli całkiem możliwe, że ta spuchnięta to tylko na pustyni po wypadku z samolotem. Poza tym trailer znowu wskazuje, że może będziemy mieli porozrzucane czasowo rozdziały/fabułę jak w dwójce.

 

Martwi mnie tylko brak Chloe ale to w końcu pierwszy trailer ;].

 

No i jeszcze te 3 czy 4 paski z gameplayem na końcu. UCIECZKA PRZED WODĄ i na samym początku jakiś skok czyli szykuje się rozje.bongo z dwójki.

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co za akcje smażą nam geniusze z ND.

 

Bardzo to przypomina ten motyw z dwójki gdzie uciekał przed pojazdem ostrzeliwując go jednocześnie.

 

Fajny jest ten motyw jak idzie i wyrywa kałacha jakiemuś przysypanemu trupowi i za chwilę pojawia się ręka.

Odnośnik do komentarza

Super, wyjdzie Uncharted 3! :)

 

Nie super, bo wyjdzie pod koniec przyszłego roku, ja jadę na studia, więc nie zdążę ograć :(

 

I czy ktoś jeszcze zauważył, że Nathan wydaje się być inny niż w dwójce? Mam wrażenie, że go postarzali o kilka lat.

 

Drake to ogólnie się sporo zmienia:

 

uncharted_1_vs_uncharted_2_by_gtone339-d34pqrk.jpg

5244820772_2926be8cdf_z.jpg

Odnośnik do komentarza

No ale właśnie na tej scence z Sullym wygląda tak samo jak w dwójce.

 

@Zwyrol

 

Noo to samo pomyślałem z tą wodą. Jestem tylko ciekaw czy przebiją akcję z helikopterem w budynku i początkiem wspinaczką po wagonie.

Nawet jak nie przebiją to pewnie dorównają co i tak dyskwalifikuje jakąkolwiek konkurencję jeżeli chodzi o opad szczeny.

Odnośnik do komentarza

Super, wyjdzie Uncharted 3! :)

 

Nie super, bo wyjdzie pod koniec przyszłego roku, ja jadę na studia, więc nie zdążę ograć :(

 

I czy ktoś jeszcze zauważył, że Nathan wydaje się być inny niż w dwójce? Mam wrażenie, że go postarzali o kilka lat.

 

Drake to ogólnie się sporo zmienia:

 

uncharted_1_vs_uncharted_2_by_gtone339-d34pqrk.jpg

5244820772_2926be8cdf_z.jpg

Design Drake'a z U3 bardzo mi się podoba. Taki doświadczony przez życie i przygody człowiek, nie żaden lizus czy nie wiadomo jaki emo ciołek jakich obecnie coraz więcej w każdej branży. Choć ten w U2 też był bardzo udany. Jak się patrzę na ten pierwszy screen to naprawdę nie wyobrażam sobie Drake'a z takim designem. Wygląda strasznie nijako, taki typowy burgerowy nastolatek...

Odnośnik do komentarza

Super, wyjdzie Uncharted 3! :)

 

Nie super, bo wyjdzie pod koniec przyszłego roku, ja jadę na studia, więc nie zdążę ograć :(

 

I czy ktoś jeszcze zauważył, że Nathan wydaje się być inny niż w dwójce? Mam wrażenie, że go postarzali o kilka lat.

 

Drake to ogólnie się sporo zmienia:

 

uncharted_1_vs_uncharted_2_by_gtone339-d34pqrk.jpg

5244820772_2926be8cdf_z.jpg

Z każdym nowym wcieleniem ma coraz mniejsze oczy :potter:

 

Ale powyższe obrazki pokazują jaki postęp można osiągnąć w ciągu 3-4 lat ;P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...