Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

To może z tego poniedziałkowego/wtorkowego gameplaya.

 

Kurde rzeczywiście wszystko to tak szybko się dzieje. Jeszcze tydzień temu "jedna, wielka niewiadoma" i "kłótnie", że gra nie wyjdzie w 2011 itd. ;p. A teraz mamy już trailer, gameplay (zaraz), okładkę, datę premiery.

 

Nie wiem czy to dobrze biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze tyleeeeeeeeee czekania.

 

Btw wygląda na to, że U3 jest w mocno zaawansowanej fazie produkcji. Pewnie prace zaraz pod dwójce ruszyły.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jedyne co mnie dziwi to czemu naszym kompanem musi być Sullivan. Nie mogła być nią Chloe albo inna piękna dziewka albo nawet już Elena.

 

Wcale nie musi przez całą grę a na pewno nie będzie jedynym "kompanem" podczas przygody. Ja nie mam cienia wątpliwości ze ujrzymy genialną Chloe! a też możliwe że nasza stała kompanka Elena również się pojawi (dla twórców jest to na pewno ważna postać)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

 

 

co Ty odpierd,alasz?

 

 

rok, długo, przez rok mozna umrzec, stracic konsole, moze Ci splonac dom.

Chyba sobie przejde jedyneczke i dwojke , az mi sie zachcialo.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

No patrząc na to jak się skończyła dwójka to... ;] Elena myślę, że bankowo na 100 % będzie ej w sumie Chloe też powinna być w końcu ją Sullivan bajerował.

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

Coś mi się wydaje, że Elena znowu powtórzy swoją słyną kwestię z dwójki :whistling:, a Chloe zastąpi pewnie inna "koleżanka" Drake. Chloe i Sullivan, ble :yucky:.

 

@Major, dzięki, plusik dla ciebie ^_^ .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Chloe będzie na bank bo ND mówiło, że cieszy się taką popularnością, że mogliby zrobić dla niej grę. Ale i tak Elena to jest to!

 

 

dostałem zwykłą tapete i avatara, które mozna sciagnac za free ze sklepu, gdzie tu okazja?

 

Przecież tego nie ma w sklepie...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

No patrząc na to jak się skończyła dwójka to... ;] Elena myślę, że bankowo na 100 % będzie ej w sumie Chloe też powinna być w końcu ją Sullivan bajerował.

Może stary zamoczył!? Pewnie cygarem ją przypalał BSDM.

Coś mi się wydaje, że Elena znowu powtórzy swoją słyną kwestię z dwójki :whistling:, a Chloe zastąpi pewnie inna "koleżanka" Drake. Chloe i Sullivan, ble :yucky:.

 

@Major, dzięki, plusik dla ciebie ^_^ .

 

Jeszcze jest ta trzecia babka co była w komiksie i jako skórka do multi.

Rika, może ją wcisną.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...