Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

W 2008 na VGA, na 10 miesiecy przed premiera U2 pokazano tylko kilkusekundowy teaser z Nathanem w sniegu. Tym razem na prawie rok przed premiera mamy trailer, ktory juz teraz gwarantuje kapitalne cut-scenki oraz gameplay pokazujacy, ze tym razem dopracowano takze ogien(procz wody i sniegu).

To to było 2 tygodnie przed VGA, na rozdaniu pokazali trailer w pociągu który niszczył wszystko. Jedynie gameplay pojawił się kilka miesięcy później.

Najlepszy jest atak z piętra na kolesia znajdującego się na niższym poziomie :D

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
Cofam to co napisalem wczesniej, a raczej mam watpliwosci, ze U3 bedzie najlepsza gra wszechczasow z notami na poziomie 100-99%

 

wtrące się na chwilę, ale po prostu ręce opadywujoł jak takie coś się czyta

 

właśnie przez taki chory hype który już robicie na rok przed premierą Naughty Dog narzeka na olbrzymią presję.

 

A jak gra dostanie gorsze noty od dwójki? Jak będzie mieć średnią 93-94% to tragedia będzie? Niech się ockną co poniektórzy.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Cofam to co napisalem wczesniej, a raczej mam watpliwosci, ze U3 bedzie najlepsza gra wszechczasow z notami na poziomie 100-99%

 

wtrące się na chwilę, ale po prostu ręce opadywujoł jak takie coś się czyta

 

właśnie przez taki chory hype który już robicie na rok przed premierą Naughty Dog narzeka na olbrzymią presję.

 

A jak gra dostanie gorsze noty od dwójki? Jak będzie mieć średnią 93-94% to tragedia będzie? Niech się ockną co poniektórzy.

 

 

O, nasz ukochany boxowy troll, miło Cię znowu widzieć :turned:

 

A tak srs to akurat masz rację-przeginają z hypem oj przeginają ale co się dziwić? Też jestem w ch podniecony jak to wszystko widzę ale nie mam zamiaru oceniać gry na podstawie 3 filmików.

 

 

ps. Halo 3, never forget.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

w ogole co to za popie*doleniec prowadzi. Tylko psuje klimat swoimi beznadziejnymi komentarzami, ewidentnie chce byc zabawny, w dodatku grac nie umie. Ja na miejscu pracownikow ND powiedzialbym zeby stulił morde i ogladal co sie dzieje na ekranie... ehhh, (pipi)i amerykańce :angry2:

 

yebani amerykance, ciekawe czy jakby Fajkowska dostała pada, to by nie (pipi)iła a modnych botkach w tym sezonie.

Nie wszyscy jaraja sie grami.

Odnośnik do komentarza

w ogole co to za popie*doleniec prowadzi. Tylko psuje klimat swoimi beznadziejnymi komentarzami, ewidentnie chce byc zabawny, w dodatku grac nie umie. Ja na miejscu pracownikow ND powiedzialbym zeby stulił morde i ogladal co sie dzieje na ekranie... ehhh, (pipi)i amerykańce :angry2:

 

Dziwi mnie Twój post. Przecież Jimmy Fallon jest za(pipi)isty i akurat jego uwagi były mega trafne i zabawne. Dzięki niemu jeszcze lepiej mi się oglądało ten gameplay, który swoją drogą napalił mnie na "trójkę" jeszcze bardziej niż przedwczorajszy zwiastun :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

w ogole co to za popie*doleniec prowadzi. Tylko psuje klimat swoimi beznadziejnymi komentarzami, ewidentnie chce byc zabawny, w dodatku grac nie umie. Ja na miejscu pracownikow ND powiedzialbym zeby stulił morde i ogladal co sie dzieje na ekranie... ehhh, (pipi)i amerykańce :angry2:

 

Dziwi mnie Twój post. Przecież Jimmy Fallon jest za(pipi)isty i akurat jego uwagi były mega trafne i zabawne. Dzięki niemu jeszcze lepiej mi się oglądało ten gameplay, który swoją drogą napalił mnie na "trójkę" jeszcze bardziej niż przedwczorajszy zwiastun :)

 

Oraz najlepszy dowod na to, ze gry wideo zaczynaja byc powaznzie traktowane (mimo wystepu w "niepowaznym" programie :)).

Teraz czekamy az Kuba Wojewodzki zaprosi Adriana Chmielarza :)

Odnośnik do komentarza

w ogole co to za popie*doleniec prowadzi. Tylko psuje klimat swoimi beznadziejnymi komentarzami, ewidentnie chce byc zabawny, w dodatku grac nie umie. Ja na miejscu pracownikow ND powiedzialbym zeby stulił morde i ogladal co sie dzieje na ekranie... ehhh, (pipi)i amerykańce :angry2:

 

Dziwi mnie Twój post. Przecież Jimmy Fallon jest za(pipi)isty i akurat jego uwagi były mega trafne i zabawne. Dzięki niemu jeszcze lepiej mi się oglądało ten gameplay, który swoją drogą napalił mnie na "trójkę" jeszcze bardziej niż przedwczorajszy zwiastun :)

 

Nie powinien ogrywać takiej gry ktoś, kto nie umie trzymać pada. Wychodzą potem śmieszne błędy jak ta ze zbyt późnym załączeniem skryptu gdzie wali się podłoga. Nie wspominając już o strzelaniu.

 

Następnym razem niech grę testuje niepełnosprawny grając uszami i wszyscy będą happy.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

idxBZW.jpg

 

Tak gra wygląda 11 miesięcy przed premierą. :whistling:

 

Szczerze mówiąc to nie dziwię się, że Fallon "nie umiał" grać bo sam chyba jakbym zobaczył to na żywo to nie utrzymałbym pada.

To jest najlepsze właśnie 11 miesięcy przed premierą. Od razu mi się przypomina demo GoW3 i ogromna różnica pomiędzy finalnym efektem. "Progres" pewnie ND doskonale zna te słowo.

 

@Major

 

Śmiało bierz ten theme, rozdziałka i jakość jest ok.

A sam theme jak najbardziej OK.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Już pomiędzy trailerem dwójki z E3 a tym na premierę był zauważalny skok graficzny.

 

Trójka mnie jara najbardziej ze względu na klimat. Jakoś zawsze pociągają mnie filmy i programy w których jest pustynia, a w grach jest to setting rzadko spotykany.

Odnośnik do komentarza

Przypominam sobie teraz Drake's Fortune i ta gra pomimo 3 lat na karku, nadal wygląda lepiej niż 95% gier na rynku. Jestem pewien, że gdyby wyszła dzisiaj w tej samej postaci, to recenzenci by się jarali jaka to ładna gra wyszła. :turned: Są tylko dwa drobne zgrzyty, pierwszy to wybuchy, są słabe i tyle, niektóre gry z poprzedniej generacji miały lepsze. Drugi to czasem dziwna detekcja trafień, zwłaszcza przy używaniu kałacha. No ale da się to przełknąć. Dżungla nadal wygląda masakrycznie, czasem chyba nawet lepiej niż Borneo z dwójki.

Odnośnik do komentarza

Przypominam sobie teraz Drake's Fortune i ta gra pomimo 3 lat na karku, nadal wygląda lepiej niż 95% gier na rynku. Jestem pewien, że gdyby wyszła dzisiaj w tej samej postaci, to recenzenci by się jarali jaka to ładna gra wyszła. :turned: Są tylko dwa drobne zgrzyty, pierwszy to wybuchy, są słabe i tyle, niektóre gry z poprzedniej generacji miały lepsze. Drugi to czasem dziwna detekcja trafień, zwłaszcza przy używaniu kałacha. No ale da się to przełknąć. Dżungla nadal wygląda masakrycznie, czasem chyba nawet lepiej niż Borneo z dwójki.

 

Dla mnie bezapelacyjnie lepiej wygląda ta z jedynki, może też dlatego, że mimo wszystką są tam bardziej żywe i oczo(pipi)ne kolory, a Borneo jednak takie ciut stonowane było, a wybuchy "grzybko-dymko-chmurki" to klasyk i powiem ci, że jak w 2007 je widziałem to cieszyłem się, że są tka prymitywne bo dzięki nim widziałem, że to gra, a nie film :):)

Odnośnik do komentarza

Nie no jeszcze tematy piracić, To tylko/aż dwa piwa.

 

Dodam, że dżungla w jedynce towarzyszy nam przez większość czasu, właśnie kolorki robią swoje. Borneo nie dość, że jest stonowane to jest epizodem. ND bardziej się przyłożyło do śniegu w dwójce i mam nadzieję, że w trójce wszystko będzie na tip top. Broń Boże, żeby ten etap był w dwójce brzydki, po prostu jest gorszy od tej z jedynki za to woda i wybuchy są lepsze. O.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...