Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście nie musi być to numerowana część, a GTAV jest taką jakby aktualną nazwą kodową (jak swego czasu na przyszłe Vice City mówiło się GTA4, nawet długo po premierze tak zostało). Sam obstawiałbym nawet, że nowe GTA będzie miało podtytuł zamiast wyższego numerku. Chciałbym właśnie takiego VC z oprawą nieco ładniejsza i płynniejszą niż w GTA IV, podobną wielkością i "starym" klimatem. Zresztą preriami z SA też bym nie pogardził, chciałbym po prostu w końcu wyjechać poza miasto a nie tylko to Liberty City.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jeśli piątka nie ukaże się na wiosnę, najpóźniej jesień 2012, to już w ogóle się nie ukaże na PS3. Stąd, zapowiedź oficjalna powinna być już, albo lada moment.

Co prawda Rockstar potrafi trzymać w niepewności (jak dobrze pamiętam, to pierwsze screeny i info o San Andreas były jakoś na wiosnę 2004, a premiera w październiku tegoż roku).

Z drugiej strony, następca PS3 premierę będzie miał pewnie w 2013, a że GTA nigdy nie były gierkami startowymi dla nowych konsol, to mielibyśmy wielką przerwę między kolejnymi częściami.

Dlatego jakieś GTA powinno się na obecnej generacji pojawić, ale nie wiem, czy będzie to numerowana część.

 

Będzie wielką kichą , jeżeli będzie podobnie jak z informacjami o nowym Burnoucie (b. crash), kązdy liczył na kolejny hit z super grafa , uszkodzeniami a wyszło jak widac. Ale jak ma być wielkie boom to obstawiam na wakacje 2012, najpóźniej gwiazdka.

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza

Ten rok, najbliższe tygodnie według mnie okażą się decydujące dla nowego GTA.

 

Jeżeli teraz kolejnym wydanym, tytułem będzie tylko MP3. To słabo to widzę bo zwyczajnie nie wyrobią się w tej generacji.

Z jedną grą rok... chyba.

 

Takie RDR, MP3 czy Agent fakt, że zapowiedzieli xxx czas temu i wypuścili dopiero po xxx czasie (to znaczy RDR bo MP3 i Agent dalej są w stanie spoczynku). Ale wątpię żeby z GTA zrobili tak samo to znaczy: dzisiaj zapowiadają i cisza przez 2-4 lata. To by było niedorzeczne całkowicie, takie coś by nie przeszło przy GTA.

 

Osobiście już nawet wcale się nie zdziwię jak nowe GTA wyjdzie na Vita (najpierw).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie przywiązujcie zbyt dużej wagi do tego, że T2 jest pod kreską. Kreatywna księgowość albo gówniany zarząd. Nie pamiętacie, że po premierze GTAIV i paru mln sprzedanych kopii gry też byli POD kreską ?

 

Prędzej niż GTAV spodziewałbym się jeszcze jednego większego dodatku do RDR.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ktos jeszcze gra w rdr? nie zeby gra slaba, ale z drugiej strony jedyne czym podsycaja to gownianymi ubrankami. gta 4 mialo swego rodzaju 'restarty' wraz z epizodami, ktore jakby pozwalaly ominac problem 'zmeczenia materialem\' i pzoolic na nowo robic w sumie to samo.

 

nie lubie gadania "nie podoba mi sie jak ktos tu leje wode, chce newsy'. newsy jakie by sie nie pojawily na temat tej gry na pewno nie przejda niezauwazone, na bank pierwsze plotki pojawia sie na glownej PPE. a ze tutaj realizuja sie ludzie ktorym bardziej zalezy zeby sobie popisac farmazonki i zyczonka, coz, gra to typ gry o ktorej mozna gadac w kolko i wg mnie, jako fana serii takie gadanie nie jest zle, bo lubie ta gre i lubie poswiecac jej pare linijek literek. a jak jakiemus sfrustrowanemu, niecierpliwemu hejterowi sie nie podoba, to niech omija ten temat :)

Odnośnik do komentarza

Nie przywiązujcie zbyt dużej wagi do tego, że T2 jest pod kreską. Kreatywna księgowość albo gówniany zarząd. Nie pamiętacie, że po premierze GTAIV i paru mln sprzedanych kopii gry też byli POD kreską ?

 

Prędzej niż GTAV spodziewałbym się jeszcze jednego większego dodatku do RDR.

 

Raczej po tylu latach po wydaniu IV i chyba 2-3? po wydaniu dlc nie zrobili by kroku w stylu kolejnego dodatku, byłby to cios z stronę graczy, każdy czeka na nową pełną wersję a tu masz kolejny dodatek za który trzeba płacić. Niech dadzą za free/dobrą cenę gta V prolog, jak GT5P. :)

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie okropne złe przeczucie że następne GTA wyjdzie już na nowych sprzętach ale ciiiiiiiiii .. Po premierze Maksia Trzeciego wszystko stanie się jasne ale możliwe że - psx gta (gta2,london) ps2 gta3(vice,san andreas) ps3 gtaiv (Lost, tbogt)......historia lubi zataczać koło..

 

Z tym, że tylko w przypadku GTA4 mieliśmy do czynienia cały czas z tym samym miastem (Losty i Ballada byłyby raczej odpowiednikami Stories). Co nie zmienia faktu, że analogia jest dobra i też mi to przeszło przez myśl, co oczywiście (traktowanie DLC jak kolejnych części) byłoby bardzo choojowe ze strony Rockstar.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że kolejne GTA pojawi się dopiero na next genach. Może chcą poczekać i wypuścić produkt dopieszczony do granic możliwości (choć to już wizytówka Rockstar). Sądzicie, że nowe GTA jeszcze na tej generacji konsol zafundowałoby taki przeskok jak swojego czasu GTA IV? Wątpliwe. Rockstar dobrze wie, że potrzebuje silniejszych obliczeniowo platform, jeśli ich nowe GTA miałoby zwalić wszystkich z nóg.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Po części się zgodzę. Daje sobie głowę uciąć że Grant Theft Auto V będzie na nowych maszynach. Tak jak było zawsze nie licząć GTA I i GTA II

PS 2 :

- GTA III

- VIce City

- San Andreas

 

PS3/ x360:

- GTA IV

- dodatki

- GTA.... ( np Vice City 2 )

 

PS4/ xbox 3

- GTA V

 

R* to mistrzowie, mają wy(pipi)ane na wszystko i zobaczycie, że będą chcieli nokautowac piątką jak to robili przy III i IV.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie jest aż tak źle. Mieliśmy jeszcze GTA na dzikim zachodzie (RDR) z podkładaniem zakonnic pod pędzący pociąg i ugrzecznione wydanie w latach 40 ubiegłego wieku (L.A. Noire). Z GTA V może być ten problem, że nie zapowiedzą go jeżeli nie będą mieć 100% pewności, że są w posiadaniu hiciora, którzy przyniesie ogromne zyski. Przecież nie mogą wypuścić GTA IV część 2, żeby nie zostać posądzonymi o odcinanie kuponów. To nie w stylu Rockstar. Ciężko będzie osiągnąć nową jakość na obecnej generacji konsol. Może zaatakują handheldy z GTA IV?

Nie mam kompletnie pojęcia jak będzie z tą piątą częścią.

Nie ma żadnych przesłanek, wszystko się może wydarzyć.

Nawet moja szklana kula nie reaguje na próbę wywróżenia przyszłości... muszę ją chyba oddać do serwisu.

Odnośnik do komentarza

No właśnie sytuacja jest bardzo ciekawa , z tym że moim zdaniem jeżeli RDR można uznać za "część" uniwersum GTA to już L.A.Noire niespecjalnie (mi to przypomina trochę sytuację z Bully ) . Na pewno nie ma szans na GTA V w sensie stricte nazwy , rzymska cyferka zawsze była "zarezerwowana" dla nowej generacji heh . Wydaje mi się że.. - Nowe GTA na Vitę , jestem pewien że R* coś tam dłubie na nowego handhelda Sony , obstawiam raczej spin-off w Liberty . Current -geny silniczek gotowy (Euphoria) tyle że takie PS3 ledwo go ciągnie i mimo że GTA grafiką w 100% nie stoi , to biorąc pod uwagę postęp jaki się dokonał możliwe że Dan Houser zastopował wydanie nowej części i zadecydował świadomie o "dziurze wydawniczej" . Jednak GTA zawsze wyznaczało jakieś tam trendy designerskie i możliwe że nie chcą stracić tej etykietki , a nowe GTA jakie za(pipi)iste by nie było gameplayowo zostało by zjedzone przez onanistów graficznych . Tak w ogóle to wydaje mi się że najgorszą robotę ma na koncie DICE- przez ich Pecetowy PR z BF3 ..... wiele firm które posiadają cenne IP pewnie zadało sobie pytanie czy jest sens jeszcze coś wydawać na ta generację ( nawet Acti się ostatnio podłączyło pod śpiewkę "konsole nas ograniczają' , co w ich przypadku jest oczywiście wierutną bzdurą)

Odnośnik do komentarza

Niby ostatnia nadzieja umarła wczoraj na nowe GTA wraz z ogłoszeniem, że teraz "startuje" MP3.

ALE JEDNAK NIE!!!

 

Właśnie się dowiedziałem, że istnieje coś takiego jak "Firstlook 2011" w Holandii (choć chyba nie tylko). W każdym bądź razie "targi" te odbędą się 1-2 października, niby nic wielkiego gdyby nie fakt, że Rockstar się na nich pojawi. HA ;]

 

http://www.firstlookevent.nl/

 

Jak ktoś umie holenderski to przeczyta a jak nie to wrzućcie sobie w google tłumacz. W każdym bądź razie pojawi się Rockstar, co śmieszne nawet na stronie podkreślają, że będzie to unikatowy występ bo Rockstar nigdzie indziej nie pojawił się w tym roku. Heh nie E3, nie GS a FS w Holandii - beka.

 

Zobaczcie jakie gry widnieją przy R* "Surprise, surprise" hehe.

Widzę dwie opcje albo pokazowy trailer/pokaz MP3 albo właśnie zapowiedź GTA (no bo chyba nie pokażą L.A. Noire na pc jako "szokera - niespodzianki).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...