Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gram.pl/n...emat_GTA_V.html Max payne 3 przywrócił temat GTA V

 

Pachter Pachterem wydawał już GTAV z 20 razy hehe ale brzmi to sensownie. Mi też pierwsze co wczoraj przyszło do głowy, że Max wychodzi w marcu to "oho to GTAV nie jest skreślone".

 

Taka opcja byłaby idealna; zapowiedź na FirstLooK a premiera na jesień 2012/pod koniec roku 2012.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z kategorii "domysły i pierdoły":

 

Dokładnie już wiadomo, że za Maxa trzeciego odpowiada Rockstar Vancouver (no to było wiadome od początku) we współpracy z London, Toronto i New England. Czyli North był wolny od Maxa czyli albo dłubią przy Agencie albo przy GTA. No chyba, że mają urlop od Czwórki :rolleyes:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To:

 

http://www.rockstargames.com/agent/ ;]

 

I to jak na złość "to" robi North. I moim zdaniem nie można zapominać o tej grze bo kto wie czy to właśnie Agent nie wystartuje po MP3. Cisza w temacie akurat w przypadku R* o niczym nie musi świadczyć. Pewnego dnia mogą raptem wyskoczyć z Agentem jak z MP3, L.A. Noire, RDR etc. Nie wierzę w to, że skasowali projekt. Ostatni news bodajże z E3 mówił, że Agent i MP3 dalej się robią (no MP3 już "wystartował").

 

Wcale bym się nie zdziwił jak to Agent jest następny w kolejce. Może za 2 tygodnie Holandia coś rozjaśni (trailer GTAV :rolleyes: ).

Odnośnik do komentarza

Agenta jestem ciekaw bo to kompletna niewiadoma, większa niż swego czasu L.A. Noire. Ale również wolałbym (ba) najpierw GTA, nie ma o czym w ogóle mówić ;]

 

Tak podobno to już nie jest ex ale nie wiem czy to plotki czy potwierdzone info. Ale to raczej pewne jak w mordę strzelił, że wyjdzie też na Xboxa co najwyżej może jakiś czasowy ex na Ps3. Pewnie "potwór" tyle kasy ciągnie znając Rockstar to Sony nie wyrabia ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wystarczy, że na rok przed premierą GTA V pokażą gdzieś literkę "V" z napisem "Cumming soon" i gry od Rockstar zanotują kilkukrotny wzrost sprzedaży, bo ludzie będą robić "zaprawę" przed piątką. Chociaż ostatnie lata pokazywały, że gdy coś wypływa to jest to już oficjalne rozpoczęcie kampanii marketingowej. Że sobie przypomnę o pierwszych informacjach nt. San Andreas, długo przed premierą. Aż człowiek się doczekać nie mógł. Na coś podobnego liczyć nie możemy.

Odnośnik do komentarza

To co wychodzicie z założenie, że przykładowo jakby nowe GTA wyszło za pół roku. To byłoby niedopracowane, słabe etc?

 

Bez przesady, w końcu od ostatniego GTA trochę minęło. Poza tym jeżeli plotki z pierwszej strony te od Mastaha są prawdziwe to znaczy, że w jakiejś tam, zaawansowanej fazie już jest nowe GTA.

No nie wiem, ja tam uważam, że GTA za pół roku byłoby tak samo "kosmiczne" jak GTA wydane za 2 lata (pod warunkiem, że mówimy o obecnych konsolach, co innego jak pracują już na nowym sprzęcie). I tak wątpię żeby robili je cały bity czas. No i trzeba się z jednym faktem liczyć nawet jak już w końcu zapowiedzą to i tak minie co najmniej pół roku-rok za nim je wyplują. Jak nie lepiej...

 

Pewnie, że niech dłubią tyle ile trzeba zresztą czy "płacz milionów fanów" coś zmienia. Już widzę jak Rockstar się spieszy i wydaje niedopracowane, słabe GTA bo fani tak chcą.

 

Sorry ale w tym wypadku jestem niecierpliwy (nic to nie zmienia), jestem tak głodny nowego GTA. Że sprzedałbym własną nerkę albo dwie, oddałbym każdą grę za Piątkę. A najgorsza w tym wszystkim jest niepewność, czy i na co. Przykładowa wizja, że zapowiadają GTA niedługo ale będzie to np. GTA na PS Vita mnie nie robi.

 

Cierpliwy bym był jakby w końcu oficjalnie zapowiedzieli albo chociaż ogłosili, że robią. Nawet jakby miało wyjść za 2 lata bo chcą je max dopieścić. Wtedy byłbym spokojny, cierpliwy.

 

 

No ale ch,uj będzie jak będzie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nie bardzo rozumiem o co tu się spierać - ktoś wątpi w to, że GTA V powstaje? Really?

Kwestia tylko i wyłącznie tego KIEDY GTA V zostanie wydane - czy przyjdzie nam poczekać do nowej generacji, czy może plotki o jesiennej premierze 2012 staną się faktem. Mi to szczerze mówiąc lotto, czekam na piątkę, ale jeśli Rockstar robi już tą grę z myślą o nowych konsolach, to jakoś strasznie z tego powodu nie ucierpię, mogę spokojnie poczekać te 2/3 lata.

Odnośnik do komentarza

A jakie to ma znaczenie czy powstaje czy nie. Jeśli chcieliby wydać grę pod koniec 2012 to powinni już od dawna działać z marketingiem. GTA IV zostało ogłoszone już na E3 2006, a pierwszy trailer pojawił się na rok przed premierą i sprawił że prawie internet wybuchł :D (ahh wspomnienia)

 

Ja bym z chęcią przywitał GTA V (lub jakiekolwiek GTA) pod koniec 2012, ale jeżeli do końca tego roku nie będzie żadnego oficjalnego info to wątpię w szybką premierę, tym bardziej że teraz Rockstar jedzie z Max Paynem.

 

Kolejne GTA na nowe konsole szybko nie wyjdzie. Pewno developing będzie kosztować znów 100 mln $ jak nie lepiej, nikt nie będzie poświęcał tyle pieniędzy dla wydanie gry na zupełnie nowe konsole, skoro może zrobić grę dla tej generacji, której rynek obejmuje 100 milionów konsol.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Spójrzmy prawdzie w oczy na obecną chwilę MP3 cieszy się małym zainteresowaniem. Mniejszym niż swego czasu L.A. Noire wiadomo, że do premiery jeszcze trochę czasu zostało więc jeszcze odpowiedni hype ukręcą. Ale gdyby teraz zapowiedzieli GTAV to nie oszukujmy się MP3 by przestał istnieć ;]

 

To by nawet nie był strzał w stopę a harakiri. IMO i tak wszyscy tu gdybamy, nie prędzej niż wiosna - E3 nie zapowiedzą, nie przed Maxem. A jak w tym okresie zamiast GTAV padnie hasło Agent to wtedy według mnie nie ma już opcji na GTA na tą generację. No bo KIEDY WTEDY?

 

Swoją drogą zabawne niby każdy wie, że się robi. Niby wisi te GTA w powietrzu a tak naprawdę to shit wiadomo ;]

Odnośnik do komentarza

A kto powiedział, że GTA V ma wyjść w 2012? Dla mnie realne są lata następne. Generacja next gen, jeżeli już mówimy o konsolach. Pewnie do gry wrzucą tą technologię wychwytywania grymasów twarzy z L.A. Noire i kupę innych rzeczy, która po prostu zjedzie konkurencję w formie trzeciej gry z serii Saints Row z góry do dołu. Rockstar FTW! Firma, która pokazuje że za ścianami ich biur coś takiego jak demokracja nie ma po prostu miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...