Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=h-LbvFckptY&ob=av3e

 

Logo sugeruje:

 

 

 

newsthumb.png

usap3405dollars1899alte.jpg

 

 

Co daje Washington D.C. z kolei Kotaku twierdzi, że będzie to L.A. czyli Los Santos. Warto obadać pierwsze 3 strony tematu i pierwsze przecieki tam też jak byk mowa o Los Santos. No i te logo jak żywcem wyjęte z SA, anyłej jedno jest pewne pomijając już naprawdę wszystko (zapowiedź w zwykły dzień jak gdyby nigdy nic przejdzie do historii, za tydzień trailer i jedno logo które wywołało większy hype niż setki trailerów, pokazów i cały ten shit np. BF3 haha) rozwalali mnie tym, że jednak dali cyferkę V. Pewnie szykuje się coś GRUBEGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.

 

 

A teraz najlepsze 2-3 tygodnie temu pisałem, że Rockstar San Diego pracuje nad jakimiś projektami. Z tego co piszą to San Diego razem z North robi GTAV :woot: + jeszcze inne studia. (pipi)aaaaaaaaa to mam nadzieję, że ludzie z SD przemycą zwierzątka do Piątki hahahaha.

 

A strona Rockstar już normalnie działa, dali licznik odliczający czas do trailera.

 

 

Hahahaahhahahaha też sprawdzacie co chwilę stronę Rockstar obawiając się, że to tylko "matrix". I zapowiedź Piątki zaraz zniknie? :( powoli zamienia się to w paranoję.

 

 

Od razu przypomina się pierwszy trailer San Andreas:

 

 

 

 

 

O ile będzie to SA2.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słupek jednak miałeś rację ostatnio pisząc że czujesz że zapowiedź się zbliża heh , ja nadal jestem w ciężkim szoku , wydawało mi się że status "pełnoprawnej cyferkowej" kontynuacji ma następna generacja . A tu wygląda na to że jak w przypadku SA stara generacja skończy się kiedy R* tak postanowi. Edit : jeżeli chodzi o BF3 - Shit hmmm , no niech będzie że to ocena na PS3 hehe.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej zastanawia mnie sam fakt zastosowania takiej a nie innej czcionki w logo. Ostatnie dwie "duże" części (III i IV - obie stanowiły przełom dla serii), miały minimalistyczne, białe rzymskie liczby. Co sprawiło że tym razem Rockstar postanowiło wykorzystać taką a nie inną grafikę ? I po kiego grzyba ten napis "FIVE" skoro już jest rzymskie V w tle ? Tutaj jest coś głębszego ;) Albo szykuje się coś NAPRAWDĘ grubego, albo chłopaki lecą sobie z nami w kulki z tym logiem i będzie ono miało zupełnie inne znaczenie niż wszyscy podejrzewamy. Przy okazji, panowie w Rockstar muszą mieć niesamowitą ciechę czytając teraz wszystkie te fora :P

 

 

 

Pamiętamy wszyscy ten plakat, prawda ?

 

bymc5_gta-iv-seagull_bymc5.jpg

 

Drzewa iglaste ? Góry ? Pośmiarduje mi to klimatami SA :) Plotki o Los Santos i terenach mu przyległych brzmią coraz sensowniej...

Odnośnik do komentarza

Słupek jednak miałeś rację ostatnio pisząc że czujesz że zapowiedź się zbliża heh , ja nadal jestem w ciężkim szoku , wydawało mi się że status "pełnoprawnej cyferkowej" kontynuacji ma następna generacja . A tu wygląda na to że jak w przypadku SA stara generacja skończy się kiedy R* tak postanowi. Edit : jeżeli chodzi o BF3 - Shit hmmm , no niech będzie że to ocena na PS3 hehe.

 

Chodziło mi o shit hype nie grę ;]

 

Ja to samo ja tam dalej nie wierzęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę i chyba nie uwierzę aż nie zobaczę trailera ;] Zawiesiłem się gdzieś pomiędzy światem żywych a umarłych a stroną Rockstar z licznikiem hehe. Tylkooooooooooo żeby 2012 premiera....

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Były lata 80, 90, współczesne może teraz pora na niedaleką przyszłość (to również wynika z przecieków)?

 

Ten dolar też można oznaczać, że w V postawią na "siano". W sensie no nie wiem silnie rozwinięte inwestycje, wątek ekonomiczny kurde fajnie jakby było mnóstwo rzeczy do wydawania siana. Tak żeby ciągle go brakowało a jego wartość coś znaczyła.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Coraz bardziej zastanawia mnie sam fakt zastosowania takiej a nie innej czcionki w logo. Ostatnie dwie "duże" części (III i IV - obie stanowiły przełom dla serii), miały minimalistyczne, białe rzymskie liczby. Co sprawiło że tym razem Rockstar postanowiło wykorzystać taką a nie inną grafikę ? I po kiego grzyba ten napis "FIVE" skoro już jest rzymskie V w tle ? Tutaj jest coś głębszego ;) Albo szykuje się coś NAPRAWDĘ grubego, albo chłopaki lecą sobie z nami w kulki z tym logiem i będzie ono miało zupełnie inne znaczenie niż wszyscy podejrzewamy. Przy okazji, panowie w Rockstar muszą mieć niesamowitą ciechę czytając teraz wszystkie te fora :P

"five", bo wcisną do gry wszystkie pięć poprzednich miast (lub pięć nowych) :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Były lata 80, 90, współczesne może teraz pora na niedaleką przyszłość (to również wynika z przecieków)?

 

Ten dolar też można oznaczać, że w V postawią na "siano". W sensie no nie wiem silnie rozwinięte inwestycje, wątek ekonomiczny kurde fajnie jakby było mnóstwo rzeczy do wydawania siana. Tak żeby ciągle go brakowało a jego wartość coś znaczyła.

Wątek ekonomiczny (oby nie przesadzony jak w Ojcu 2), statystyki RPG, możliwość blokowania pojedynczych osób w telefonie... byłoby fajnie.

 

Może rzeczywiście 5 miast, w każdym jedna inna postać i inna historia ;)

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Były lata 80, 90, współczesne może teraz pora na niedaleką przyszłość (to również wynika z przecieków)?

 

Ten dolar też można oznaczać, że w V postawią na "siano". W sensie no nie wiem silnie rozwinięte inwestycje, wątek ekonomiczny kurde fajnie jakby było mnóstwo rzeczy do wydawania siana. Tak żeby ciągle go brakowało a jego wartość coś znaczyła.

 

Zarabianie w kilku walutach, pranie keszu, ciągle wahania się na giełdzie i wałowanie ludzi na forsę ... no i właśnie miło by było znowu przywitać kupowanie nieruchomości z VC.

 

 

Ale ja i tak najbardziej bym przywitał, jakże przez wiele osób nielubiany, motyw "pakierni" ;p

Odnośnik do komentarza

Ooo, ooo pranie keszu dobre, giełda jeżeli postawili by na siano też dobreee. W ogóle ciekawie brzmi ta plotka o niby kilku bohaterach chociaż ciężko byłoby to rozwiązać.

 

Za siłką również jestem ;] (pipi)a wychodzę z założenie, że czym więcej rzeczy, ficzerów, bajerów, sklepów, misji, sidequestów tym lepiej tak jak w SA. Powrót licencji i statystyk jak wspomniał Texz też byłoby nice.

 

No i tereny pozamiejskie, las, wieś jakieś jeziorko, góry to już w ogóle orgazm. No i zwierzęta które powtarzam do znudzenia ;p oczywiście imo. Już widzę jak kradnę furę, policja mnie ściga (powiedzmy, że 3 gwiazdki) a na ulicę wbiega kotek. I teraz dylemat dać po heblach czy wcisnąć pedał gazuuu hihihi. Takie wybory moralne byłyby ok :teehee:

 

Miałłłłłłłłłłłłłłlłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłl eee jak San Diego dłubie przy FIVE to obstawiam animalsy jak w mordę strzelił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W związku z moim postem z grudnia 2010 r.

 

Gdyby nie MOVE i Kinect śmiałbym twierdzić że GTA 5 wyjdzie dopiero na konsole kolejnej generacji a w sytuacji jaka jest - gdzie kasa zainwestowana w kontrolery ruchu na pewno wydłuży żywot PS3, Xbo360 - GTA V możliwe że wyjdzie na konsole tej generacji. I nie chodzi mi bynajmniej o to że GTA 5 będzie wykorzystywać kontrolery ruchu (ale kto wie...) tylko o hajs ładowany dalej w rozwój konsol obecnej generacji który musi się przecież zwrócić.

 

Innym problem jest według mnie to że Rockstar, miałby gigantycznie trudne zadanie by GTA 5 było uznane za kolejną pełnoprawną część sagi a nie takie GTA 4 deluxe - głównie z powodów ograniczeń technologicznych. Nie ukrywajmy - taki Xbox to 5 letni produkt i takie np. RDR wyciąga z niego - jako gry typu sandbox - wedlug mnie prawie wszystko co bylo mozliwe do wyciagniecia.

 

DLATEGO daje głowe i ważniejszy narząd uciąc ;p że kolejne GTA to nie będzie GTA 5 tylko GTA coś tam, który właśnie będzie takim GTA 4 deluxe -> analogicznie jak Vice CIty czy San Andreas wobec GTA 3.

 

Rockstar ma duży problem pod tym względem - z jednej strony każdy czeka na GTA 5, ale oganiczenia technologiczne robią swoje. Z drugiej strony jak robią GTA cośtam czyli taką część pośrednią między 4 i 5 to będzie to musiało być naprawdę dobre, bo ludzie nieźle by się w(pipi)ili gdyby po roku nakręcania trailerami, szczątkowymi informacjami, podgrzewaniem napięcia - jak to robi Rockstar przy każdej kolejnej części wyszło coś z stylu Episodes from Liberty City, w które co prawda jeszcze nie grałem ale raczej nie są rewolucyjne wobec samego "czystego" GTA 4. Natomiast San Andreas wobec GTA 3 już rewolucyjny był i takiej analogicznie gry się spodziewam - takiego GTA 4 very deluxe - bez rewolucji graficznej (bo a juz jest niezbyt możliwe na tej generacji) ale z wieloma ciekawymi nowymi patentami gangsterskimi - w stylu jakis nowy rozbudowany, ciekawy system tworzenia i kontrolowania własnej mafii, mniejsza liniowość (może coś na styl pracowania dla kilku mafii jak w GTA 2), możliwość inwestowania zarobionej kasy w budowe budynków z charakteryzowaniem ich lokalizacji, wygladu i przeznaczenia (taki rozbudowany trochę watek ekonomiczny - typu tworzysz salon erotyczny i starasz się żeby był rentowny) i tego typu rzeczy tongue.gif

 

pokornie kłade łeb i czekam na kata... ;p

 

Oj mega interesuje mnie ten trailer z 2 listopada :D tym bardziej że to ma być pełnoprawna nowa część a wszystko co napisałem w cytatcie (no poza tym że nie będzie V na obecną generacje;)) nadal podtrzymuje.

 

Oby po trailerze co drugi komentarz nie brzmiał "nic nie wynika z tego trailera -prawie nic nie pokazali" albo "to wygląda jak dodatek do GTA4 a nie nowa część". Dlatego podejrzewam że w pierwszych kilku sekundach będzie parę standardowych rzutów kamery na okolice gdzie będzie działa się gra a potem dynamiczne ukazanie zupełnie nowych elementów/rozwiązań których nie było w żadnej poprzedniej części

Odnośnik do komentarza

Na wiele bym nie liczył w tym trailerze, grunt, że tak szybko go pokazują. Ile było czekać na pierwszy trailer MP3, btw dalej nie mogę się nadziwić, że zabijają Maxa na własne życzenie hehe. Chyba, że faktycznie będą coś dodawać do MP3 związanego z GTAV.

 

Hype będą budować przez najbliższy rok - 2 lata zależnie od premiery. Haha już widzę te wszystkie newsy, trailery, previewy, screeny, arty, informacje, zapowiedzi, bajery, ficzery etc ;] Od razu przypomina się sytuacja z poprzednimi częściami szczególnie Czwórką. To jak Święta tyle, że xxxxxxxx razy dłużej xD

 

W trailerze fajnie jakby pokazali miejsce akcji, głównego bohatera or bohaterów i OBY jakąś tam datę premiery.

Odnośnik do komentarza

 

Gola go na lyso, zabieraja mu skore w zamian dajac brudny podkoszulek oraz wysylaja go do skapanej sloncem Brazylii.

 

Wydaje mi się, że Słupek miał na myśli coś zupełnie innego.:D A w dyskusje na temat tego czy nowy Max będzie "wujowy no bo pżeciesz u tych czarnych to nie moszna pżedstawić mrocznej chistorii" to ja się wdawać nie będę, znudziło mnie już to...

Odnośnik do komentarza

Tak ziomek uczcił zapowiedź V :)

 

 

"Około południa patrol policji przy ulicy Janiszowskiej na warszawskiej Ochocie próbował zatrzymać kierowcę samochodu osobowego. Mężczyzna nie zareagował na polecenia funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Do pościgu włączyły się radiowozy oznakowany i nieoznakowane. Uciekający "przeciskał się" między samochodami w alei Krakowskiej. Został zatrzymany w chwili gdy zjechał do warsztatu na ulicy Mineralnej"

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Poscig-i-strzelanina-na-ulicach-Warszawy,wid,13931576,wiadomosc.html?ticaid=1d450

 

Fuck ale pechowiec złapali go jak już wjeżdżał do Pay'n'Spray :)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...