Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie MP3 rujnuje jakiekolwiek marzenia o szybkiej premierze ;/ Też nie wierzę, że wypuszczą GTAV 2 miechy po MP3 ;/

 

Mam nadzieję, że jakimś cudem analitycy/marketingowcy Rockstar zamieszają datami na korzyść GTAV a MP3 przesuną. Wiem szanse są znikome... ciekawe na jakim etapie prac jest Piątka.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Bo to Rockstar.

 

No właśnie

 

GTA IV debut trailer - 23 marca 2007 ---> premiera - 29 kwiecień 2008 (co prawda się przesunęła ale z drugiej strony o powstawaniu GTA IV wiedzieliśmy już w 2006)

RDR debut trailer - 6 maj 2009 ---> premiera maj 2010

LA Noire debut trailer - 11 listopad 2010 ---> premiera maj 2011 (z tym że tutaj również wiedzieliśmy o istnieniu gry już parę lat temu)

Max Payne debut trailer - 14 września 2011 ---> premiera marzec 2012 (j/w)

 

ja rozumiem podjarę, ale wyłączcie fapowanie i zacznijcie myśleć... GTA V to zapewne będzie ostatnie tchnienie generacji i ma szanse stać się najlepiej sprzedającą się grą w historii. Dla takiej produkcji marketing buduje się cały rok a nie 6 miesięcy mając po drodze jeszcze inną grę do wydania.

 

Podejrzewam niestety, że przez najbliższe 4 miesiące Rockstar z powrotem wróci do promowania Max Payne 3, zrobią mu dobrą reklamę, sprzeda się dobrze, poczekają aż kurz opadnie i data o której mówimy - 24.05.2012 - to będzie kolejny trailer GTA V, a bynajmniej nie jego premiera.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem jak dotąd raz i jest zayebiście. Całe San Andreas to miazga, nie oczekiwałem aż takiego rozmachu. Trailer co prawda mógłby zrobić większe wrażenie z lepiej dobraną muzyką, no ale walić to.

Oczywiście, że piątka wyjdzie na obecne konsole (choć, co do Xa, nie wyobrażam sobie tej gry na płycie DVD, a wachlowanie płytami w serii GTA to byłaby/będzie porażka, no ale to nie mój problem), nie ma rewolucji w grafice, nie ma nawet dużego przeskoku w sumie (na screenach to "ładnie" widać), co nie zmienia faktu, że wygląda lepiej niż czwórka i ogólnie prezentuje się mocno. Nie wiem, skąd te wątpliwości co do platform. W przypadku SA też ludzie nie dowierzali, a dostaliśmy cały ten teren bez loadingów, co wówczas było szokiem.

W każdym razie, jaram się, na pewno bardziej niż zapowiedzią czwórki, której pierwszy trailer, choć bardzo dobry, to jednak nie zwalił mnie z nóg w kontekście przejścia serii na next geny (w sumie to mały ruch na ulicach głównie mi utkwił w pamięci). Ogólnie czwórka mnie nie zmiażdżyła, nie oczekiwałem jej jakoś specjalnie mocno (bo i tak nie miałem w czasie premiery na czym w nią pograć), ale teraz to inna historia. Mastah widzę w formie, jak za dawnych czasów.

Aha, nie liczę na premierę przed jesienią 2012.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

O istnieniu RDR też było wiadomo grubo przed trailerem. To samo MP3, ogłosili go jakoś na początku 2009 (nie wiem kiedy dokładnie).

 

Z GTAV padł chyba rekord od zapowiedzi do trailera bo tylko tydzień.

 

IMO nie ma się co sugerować jak wypuszczali poprzednie gry. Wszystko jest możliwe, chciałbym przypomnieć, że jeszcze do niedawna mnóstwo osób nie wierzyło w ogóle w GTAV.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gierunia dzieje się 2012 czyli nie mogą ją wydać w 2013. Dla mnie to dobra wiadomość. Co do maja i 2 miesiącach po premierze Maxa. Rockstar może wydawać gry nawet pomiędzy premierą Call Of Duty: Pustynny Ropierdziel 12, Halo 8 i Need For Speed: Szaleństo Elką Unleashed, a mimo to mogą liczyć na wielomilionową sprzedaż. To nie ten kaliber gry, żeby się obawiać że przez słabą reklamę ktoś się nie dowie o premierze. Inaczej - po premierze trailera każdy już doskonale o niej wie i na nią czeka. Nawet hejterzy, którzy przejechali się na czwórce.

 

Co do tego Tonny'ego na balkonie. Przecież to Frank

7dec7a08e1sewest.jpg.jpg

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

R* bardzo dobrze to sobie przemyślało i wydaje mi sie że premiera gry będzie 21 grudnia 2012 wtedy już będzie końcówka tej generacji i dużo konsol na rynku. Po wydaniu zaczną pracować nad 6 na next-geny produkcja potrwa z 5-6 lat i przy wydaniu 6 już następne konsole będą miały dobrą pozycje aby koszt produkcji się zwrócił.

 

A co grafiki to jak GTA będzie w pikselach ala Mario i tak wszyscy będą ją łykać jak młode pelikany.

Kiedyś w VC i SA nie przeszkadzało słaba grafika a liczyła się grywalność i fun. W 4 poprawili grafikę i fun w moim odczuciu i przypadku spadł bo dalej moją ulubiona częścią jest VC.

 

A co do życzeń to chciałbym aby do san andreas dodali miasto z 3 oczywiście odpowiednio dopakowane.

Ale zaufajmy R* oni wiedzą co robią i nieraz nasz jeszcze pozytywnie zaskoczą

Odnośnik do komentarza

Trailer całkiem fajny, graficznie szału nie ma. Po prostu kolejny etap optymalizacji silnika z GTAIV. Zobaczymy jak to się będzie naprawdę prezentowało na konsolach. Bo materiały promocyjne, a prawdziwa gra nieraz się różnią.

Ogólnie to GTA V zapowiada się póki co zdecydowanie lepiej niż IV. Jeśli tylko same postacie,fabuła i misje poboczne będą na ciekawym i w miarę zabawnym poziomie, a przy tym nie będą nudzić jak te z GTAIV to może przy tej odsłonie wytrwam do końca.

Odnośnik do komentarza

obok symboli kart masz wielki napis ACE czyli as, wiec to pewnie jakas knajpa z mozliwoscia gry w karty, co przywitam z radoscią na multi :D (chociaż chyba pokerek na dzikim zachodzie w RDR mial fajniejszy klimat :D)

 

Co nie zmienia aktu, że może to być knajpka, zajazd w okolicach LV. Zadupie, dziwki pasowałoby zresztą jeżeli wierzyć IGN to dostaniemy całe SA nie tylko LS. I prawdę mówiąc nie chce mi się wierzyć żeby dali tylko LoS Santos.

 

Anyłej nie chce mi się już wklejać screenów ale w 53 sekundzie widać kolejny rower.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Taa a gdyby( odpukac) okazalo sie, ze gra wyjdzie na PS4 w zadoscuczynieniu Ultima dokladalaby konsole do gry...

W ogole to raczej pewne, ze gra ukaze sie jeszcze na te generacje, PS3 jeszcze troche nacieszy was fajnymi grami.

Inna rzecz, bez sebnsu zapowiadac gre na konsole ktorej jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano. To tak jakby wydawac Filmy w HD gdy na rynku nie pojawily sie jeszcze telewizory HD ke?

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia aktu, że może to być knajpka, zajazd w okolicach LV. Zadupie, dziwki pasowałoby zresztą jeżeli wierzyć IGN to dostaniemy całe SA nie tylko LS. I prawdę mówiąc nie chce mi się wierzyć żeby dali tylko LoS Santos.

 

Anyłej nie chce mi się już wklejać screenów ale w 53 sekundzie widać kolejny rower.

Z tego co pamietam to nawet w okolicach LV byla taka knajpa na za(pipi)u (blisko miasta, bylo je widac, stala przy takiej drodze a wokol zadnych innych budynkow nie bylo) i byl to zdaje sie taki maly strip club.

 

Chodziaz jesli chodzi o sam wyglad budynku to mi to bardziej przypomina ten bar kolo chaty CJa - tyle ze okolica na tym screenie nie wyglada na Grove Street, wiec nie sadze zeby to to bylo.

Odnośnik do komentarza
ta miejscówka wygląda jak teren za miastem, ale może to obrzeża LS

 

Moim zdaniem jest to Las Venturas i jest przynajmniej jeden element w krajobrazie za tym przemawiający..

Palmy w Los Angeles aka Los Santos wyglądają zupełnie inaczej. Te na tym obrazku są dużo niższe, takie rosną właśnie w Las Vegas.

Las-Vegas-Nevada.jpg

 

W Los Angeles rosną takie:

4117_kalifornia_hollywood_palmy.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...