Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że to jasne jak 2+2, że jest właśnie tak jak piszesz. Że podpisują lojalki, w razie wygadania - grube kary finansowe i spalenie w branży.

 

No tak... :turned:

Choć ploty przez drogę pantoflową ekstremalnie szybko się rozprzestrzeniają , znajomy słyszał od znajomego, który ma znajomego, co pisał innemu znajomemu, który zna kogoś tam... zrobiłby się z tego niezły bałagan, ale pewnie jakoś by w końcu doszli do sedna.

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich mówiących, że gta 5 ma grafikę podobną do 4.

http://www.youtube.com/watch?v=y-I7gjPNJbE

0:42 - zatrzymajcie, a w drugim oknie otwórzcie trailer gta 5 i zatrzymajcie w sekundzie 0:50. Następnie porównajcie sobie grafikę :)

Ja osobiście doznałem takiego szoku, że musiałem gdzieś o tym napisać hehe.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Dla wszystkich mówiących, że gta 5 ma grafikę podobną do 4.

 

0:42 - zatrzymajcie, a w drugim oknie otwórzcie trailer gta 5 i zatrzymajcie w sekundzie 0:50. Następnie porównajcie sobie grafikę :)

Ja osobiście doznałem takiego szoku, że musiałem gdzieś o tym napisać hehe.

 

Fajnie, tylko na razie nie wiemy jak grafa w GTA V będzie się do końca prezentować, więc nie wiem skąd te porównania. Pierwszy trailer GTA IV graficznie mocno przewyższa czysty gameplay. Jak będzie z AA, jakością tekstur - trudno to ocenić.

Odnośnik do komentarza

Przy GTA IV PS3 i X369 sie dusiły i ksztusiły. Mam więc nadzieję, że Rockstar udało się jakoś zoptymalizować silnik - może po tylu latach pracy z nim jeszcze więcej z niego wycisną. Inaczej nie ma mowy o lepszej grafice. Choć szczerze mówiąc, wolę stabilne 30 klatek na sekundę i lepszy AA.

 

W sumie Vice City było trochę ładneijsze od GTA III, a trójka na PS2 słabo chodziła (pamiętacie te doczytyjuące się tekstury?). Zobaczymy jak będzie. Nie ma co spekulować.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że VC było trochę więcej niż tylko trochę ładniejsze od III. Choć może to być zasługa filtrów i blura, które skutecznie maskowały pewne niedoskonałości.

SA za to pod względem technicznym było prawdziwym technologicznym masakratorem. Wielkość i jakoś świata była niewyobrażalna, co dowodzi, że R* potrafi wycisnąć ostatnie soki z konsoli i silnika. Więc raczej nie ma powodu do obaw o stronę techniczną V.

 

Edit:

Coś odnośnie spekulacji nt. nowego nr. GI.

 

http://www.ppe.pl/news-14777-GI_szykuje_sie_do_kwietniowego_uderzenia.html

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem, że ujrzę taki brak rzetelności w magazynie growym. Dobrze jest jednak kupować PE.

 

Popularna plotka - i sensowna na dodatek - głosi, że Las Venturas i San Fierro zobaczymy w dodatkach do GTA V. Czemu plotka jest sensowsna? Bo jeden z pracowników Rockstara został zwolniony, to zagrała w nim gorąca krew i w akcie zemsty wrzucił na Twittera mapę terenu gry. Widać na niej wyraźnie, że centralnym meijscem akcji jest Los Santos z drobnymi przyległościami - nie ma na niej miejsca na dodatkowe miasta.

Jaki zwolniony pracownik? :) To nie był fakt, to raz. Dwa, kto byłby na tyle głupi by publikować informacje o grze, gdy obowiązuje go umowa tajności z pracodawcą. Trzy - ta mapa była zrobiona w photoshopie, bo miała elementy z mapy San Andreas.

 

Cała zapowiedź to lanie wody, analiza trailera i spekulacje autora. Nie wiem po co to wrzucali. Podany przeze mnie cytat udowdania niekompetentność autora. Nie sądziłem, że takie coś ujrzę kiedyś w magaxynie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Współczuję jeżeli przez sekundę myślałeś, że będzie coś tam sensownego...

 

Nie sądziłem, że ujrzę taki brak rzetelności w magazynie growym. Dobrze jest jednak kupować PE.

 

Nom, szczególnie, że oni na gry Rockstar mają całkowicie wyjebane od jakiegoś czasu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jaja jak nic by były, jakby w tym numerze GI wyskoczył z informacjami o GTAV. Damnnn akurat pół roku minie od zapowiedzi, listopada. A jak nie teraz to może za miesiąc albo w czerwcu, przecież w tym okresie mamy dostać w końcu INFOOO.

 

@Kudłaty

 

Bo od czasów RDR nie licząc recenzji, w ogóle nie robią, żadnych zapowiedzi, playtestów gier R* - kompletnie nic. Tak było z RDR, L.A. Noire i tak jest z MP3 gdzie Neo+, gry online, polygamia czy inne polskie śmietniki trzaskają już po drugie/trzecie zapowiedzi, playtesty.

Zapowiedź GTAV w formie 4 zdań na krzyż to nawet nie śmiech na sali a obrzydliwy żart. I do tego te recenzje z miesięcznym opóźnieniem, sram na tego nowego Extrema.

 

PS. Jeszcze lekkim offtopem, w ogóle nieźle, że Rockstar przyjechał na Polski pokazywać Maxa. Ale zazdroszczę :((((((((((((((((((((, wyczyściłbym im buty.

Niech mnie kule biją, że to nie kolejny dowód, że będzie wersja PL heh.

A dwa mam nadzieję, że z GTAV też zawitają do nas.


 

Tak mi się przypomniało:

 

 

Najpiękniejsza zapowiedź ever <3

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wracajac do GTA V;

Trzeba miec jaja, zeby zapowiedziec najbardziej oczekiwana gre na swiecie i przez pol roku zupelnie nic o niej nie mowic :) Rockstar obralo moim zdaniem interesujaca strategie - budowanie hype'u na Max Payne`a 3 poprzez zwrocenie na siebie uwagi zapowiedzia "piatki". Prosty, aczkolwiek troche ryzykowny sposob:)

Odnośnik do komentarza

wg mnie mega głupim posunięciem byłoby wyskakiwanie z info nt. GTAV moment przed premierą MP3. To byłoby zbyt duże odwrócenie uwagi od Maxa, a dla R* jak widać to też bardzo ważny tytuł. Myślę, że po jakimś czasie po premierze MP, ja już jakoś się sprzeda, to dostaniemy jakieś info o naszej perełce, wcześniej byłoby to po prostu nielogiczne z marketingowego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...