Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

I po co im jakakolwiek kampania reklamowa?

Mógłbym się założyć że jakby dziś ogłosili premierę w ten piątek to i tak mieliby kilka milionów preorderów :P

 

Kampania musi być. Od premiery czwórki minęło już zbyt dużo czasu, od San Andreas nawet nie liczę. Pamiętajmy też, że wiele osób na czwórce po prostu się zawiodło licząc na rozwinięcie tego co mieli w SA.

Odnośnik do komentarza

Tak, CW też tam było

1467.jpg

 

BTW, oczywiście nie tylko Rockstar się tam "reklamuje":

think_different.jpg2365212857_6642f2aa6a_o.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Natomiast RDR chyba rzeczywiście tam nie było.

 

 

 

GTA IV miało za to mase innych reklam:

gta-1v-100.jpg

gtaiv.jpg

gta.jpg

posters2.jpg

posters1.jpg

 

Szkoda, że takich akcji nie ma w Polsce :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z tematu o Max Paynie 3, patrzcie co znalazłem

 

Napisałem e-maila do Rockstar odnośnie napisów PL. Oto ich odpowiedź.

Hey Mateusz,

 

Thanks. We should haVe details About supporTed subtitles cominG up soon.

 

Cheers,

 

Jeżeli odwrócimy kolejność literek VATG to wychodzi jak byk komunikat GTA V soon. Rockstar daje nam wyraźny znak, że już niedługo usłyszmy więcej o nowej odsłonie GTA, a może nawet ją dostaniemy do rąk! Nie można tego zignorować!

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Jeżeli odwrócimy kolejność literek VATG to wychodzi jak byk komunikat GTA V soon. Rockstar daje nam wyraźny znak, że już niedługo usłyszmy więcej o nowej odsłonie GTA, a może nawet ją dostaniemy do rąk! Nie można tego zignorować!

 

Ta wiadomosc juz miala pogrubione te literki czy sam tak zrobiles? Jezeli sam, to daj sobie siana na jakis czas z GTA, bo ci odbija...

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Heavy Deszcz - oryginalny post znajdziesz tutaj

Swoją drogą myślę, że ShtaS zwyczajnie drwi z całej otoczki związanej z wyczekiwaniem na jakiekolwiek informacje na temat gry przez fanów; mam na myśli szczególnie chorobliwe wyszukiwanie wszelkich powiązań, wskazówek, czyli ogólnie rzecz biorąc ukrytego przekazu odnośnie GTA V tam, gdzie go nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Minimalne szanse są zawsze nawet takie, że wypuszczą GTAV w maju tydzień przed Maxem :D

 

A tak serio według mnie te "minimalne szanse" przepadły to znaczy ja straciłem nadzieję na nie. W chwili gdy Maxa przenieśli z marca na maj, tak to sobie myślałem - miałem teorie. Że marzec - Max, jesień - V, no ale to już poszło się walić w pizdu.

 

Obecnie z realnych rzeczy (czyli pomijając chęć premiery na wczoraj) PROSZĘ ((pipi)a błagam na kolanach) o dwie kwestie. Po pierwsze jak w końcu nadejdzie ten dzień w maju, czerwcu czy kiedy Rockstar sypnie informacjami. To niech będzie tam dokładna data premiery, trudno będzie to maj 2013, kwiecień czy czerwiec ale to jest imo sprawa priorytetowa. Trailer 2, możliwości, główny bohater te informacje oczywiście swoją drogą ale numerem jeden dla mnie jest data premiery. I tak każdy fan GTA kupiłby Piątkę tylko i wyłącznie po listopadowym trailerze heh.

 

Druga sprawa nawet jeżeli data premiery to maj 2013. To chciałbym żeby Rockstar zaczął jak najszybciej hajpowanie Piątki, zauważyłem śmieszną rzecz przy RDR, L.A Noire czy MP3. Kiedy Rockstar już zaczyna hajpować tytuł na poziom na jakim jest obecnie Max. Czyli "codziennie news lub więcej" to czas zapierdziela do premiery jak głupi xD. Wiem, Amerykę odkryłem hehe ale kurde wydaje mi się jakby to wczoraj zapowiedzieli pierwszy trailer Maxa. A (pipi)a za miech już premiera a przecież Maxior jeszcze zaliczył obsuwę.

A mimo to zleciało...

 

Zresztą no kurde bele, czas w którym codziennie wychodzi news o V. Damnnnnnnnnnnnnn kojarzy mi się tylko z jednym:

time-to-fap-290x300.jpg

 

BIG FUCKING FAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP TIME.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...