Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

miałbym słuchać Boberka lub jakiejś gwiazdy TVN-u, Polsatu

 

Bo to jest właśnie problem że nawsadzają takiej cwelozy zawsze do tych polonizacji że się bebechy przewracają, teatr telewizji albo jakieś deklamacje konkursowe wierszy z tego wychodzą. Jakby tak zebrali normalnych ludzi z ulicy, bełkoczących, mówiących za szybko, z wadami wymowy czy ucinających końcówki, z przepitymi i przejaranymi głosami, zamiast przecinków używających k.urew itp to za 1/3 tej kasy co wydają na tych pedałów z tv wyszłaby polonizacja w piz.eczkę. Do tego tłumaczenie sensu wypowiadanych kwestii a nie tłuczenie slowa w słowo, przy tłumaczeniu filmów animowanych potrafią się wysilić.

Zresztą ja i tak bym najchętniej usłyszałbym po prostu lektora, jak w filmie :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

A,mnie ciekawi czy GTA V wyjdzie jeszcze na tę generacje czy już jednak na nextgeny.

 

Rockstar przeciez jeszcze nie ujawnił na co wyjdzie Gta V.

 

Czuje coś w kościach ze GTA V zobaczymy jako tytuł startowy PS4 i NextBoxa ;)

Odnośnik do komentarza
Rockstar przeciez jeszcze nie ujawnił na co wyjdzie Gta V.

 

To jest jedna z bardziej poronionych i niezrozumiałych dla mnie rzeczy. Czemu od razu Rockstar nie podał platform docelowych...sic.

Natomiast moja prywatna teoria jest taka, że po prostu GTAV wyjdzie też na WiiU.

 

A taką niespodziankę Nintendo, Rockstar nie wiem trzymają na E3!? Stąd brak informacji na co wyjdzie V.

Chociaż tej opcji z next-genami również nie skreślam.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

No,ale gdyby jednak wyszło na nextgeny to Rockstar mógłby wdrożyć do GTA V lepszą technologię. Polepszona fizyka,system destrukcji,możliwość interakcji ze środowiskiem,lepszą grafika i wiele innych rzeczy które nie są do wykonania na tych konsolkach.

 

A tak dostaniemy GTA IV z innym środowiskiem(Los Santos),wiekszym światem i pewnie parę małych ulepszeń.

 

Ale nie siejmy fermentu tylko poczekajmy na pierwsze informacje od Rockstara ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...