Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

W którymś z numerów PE był wywiad z Adamem Chmielarzem i on powiedział, że gra może być już skończona na pół roku przed premiera, bo przechodzi przez rózne testy, potem trafia do tłoczni itd.

Bardziej miałem na myśli to, że gra jest "gotowa" w sensie - przetestowana i czeka na wysyłkę do tłoczni ;D

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to był wywiad z Adrianem, w jednym z ostatnich 2 numerów. Gra musi spełniać jakieś walory, i w sumie kiedy wychodzi demo gier (vide BF3) to developer nie może nic innego zrobić bo gra dawno jest już w tłoczni, dlatego też jesteśmy potem zasypywani łatkami :/ A demo w sumie jest wypuszczane na zachętę, choć niektórym to się nie udaje :) Sorry za offtopa. Wracając do GTA, to tylko możemy gdybać kiedy wyjdzie, ja już straciłem nadzieję na to że wyjdzie w tym roku bo ile można czekać na cokolwiek, 7 miesięcy ma pierwszy trailer którego nikt się nie spodziewał, bo nie było pompy na GTA, teraz gdy wszyscy szukają wszędzie choć plotki o GTA, R* leci w kulki i tym samym wkurza graczy. Ktoś kiedyś napisał, że trailer był wypuszczony tylko po to żeby uspokoić inwestorów, coraz bardziej jestem w stanie w to uwierzyć, bo żeby nie było żadnych informacji prócz doszukiwania się treści ukrytych w MP3.

Odnośnik do komentarza

Rockstar potrafi trzymac graczy w napieciu, widac tu po cisnieniu jakie panuje w tym temacie. :D

Przyznaje, ze faktycznie zastanawiajacy jest brak jakichkolwiek nowych informacji, screenow i filmikow/trailerow z gry - mogliby w koncu cos rzucic. Nawet na niedawnym E3 nic nie bylo i zastanawiam sie kiedy maja zamiarw koncu cos pokazac.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nigga please,

 

PSM ma jakieś info o dacie premiery i daje na okładce małe kółeczko informacyjne :lol: Ktoś w komentarzach dobrze napisał, gdyby mieli info o dacie premiery GTAV to napis byłby na całą okładkę. Na 99% imo jest to fejkowy news, taki jak z previewami lub pierwszymi informacjami. Tym bardziej co to jest PSM?

Datę premiery to Rockstar raczej sam poda.

 

PS. A w premierę w tym roku nadal wierzę. I dopóki Rockstar nie potwierdzi, że będzie to przyszły rok (lub (pipi)a przesunie) to wierzyć będę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja bym sie na premiere w tym roku az tak nie nastawial (chociaz jest nadzieja) - nawet jej data jest jeszcze nieznana, gra nie jest reklamowana, nie ma materialow i trailerow, ktorymi mozna zachecac potencjalnych klientow, a jeden krotki trailer to troche malo.

Takie promocje tytulu robi sie dlugo przed premiera i musieliby w najblizszym czasie cos ujawnic bo mamy juz koniec czerwca i jesli niebawem tego nie zrobia to na pojawienie sie gry jeszcze w 2012 bym nie lliczyl. ;) Rockstar musi miec czas na odpowiednia kampanie reklamowa w mediach. Wiem, ze to GTA, ale jak kazdy produkt ma wieksze szanse na duza sprzedaz jesli informacja o jego pojawieniu oraz materialy w postaci screenow i trailerow trafia do wiekszej ilosci odbiorcow jakis czas przed premiera, a wiadomo, ze nie kazdy siedzi na forach tak jak my tutaj i moze po prostu niewiele wiedziec.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...