Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmienia to faktu, że 3 screeny z których gó.wno wynika cieszą bardziej niż całe Sleeping Dogs.

 

Ogólnie rzadko bo rzadko się zgadzamy ale tym razem wpis 100%. Chociaż powiedziałbym więcej, że same logo GTAV ma więcej klimatu niż całe Sleepings Dogs.

Teraz jak (pipi)a człowiek ma odpalić tą śmieszną gierkę o żółtkach ("sandbox" xD) po zobaczeniu 3 screenów z prawdziwego króla sandboxów a nie jakiejś chińskiej podróby.

 

Cieszy mnie już "oficjalne" potwierdzenie rowerów i niejako potwierdzenie typa z trailera jako bohatera. Chociaż nadal będę obstawiał, że to nie będzie jedyny bohater, a jeden z dwóch, trzech (?). Ekstra, pasuje do gangstera etc. ale za cholerę go nie widzę jeżdżącego na rowerze, siejącego dym czy nawet latającego na odrzutowcu (screen) heh.

 

No i tak jak chyba każdy zainteresowany, mam nadzieję, że Godzilla (GTAV) w końcu budzi się do życia, budzi się ze snu. I maksymalnie w październiku Rockstar ruszy już z roz(pipi)iajającym czachę, pełnoprawnym marketingiem.

 

Poza tym ale mam ciśnienie zaliczyć ponownie Czwóreczkę i Epizody na 100%. To chyba jedyne gry w które można grać jak obok będzie trwał marketing GTAV...

  • Plusik 2
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj. SD jest bardzo dobre i sprawia sporo frajdy o ile nie będziesz wszystkiego porównywał do RDR/GTA IV. Aczkolwiek ma swoje babole irytujące, mimo tego jest IMO lepszy niż Saints Row 3.

 

Offtop lekki, ale teraz obejrzałem ostatni sezon Breaking Bad i tamtejsza postać Saula jest żywcem wyjęta z GTA :) fani serialu pewno się zgodzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie porównuje SD do GTA4 czy RDR. Bo to tak jakbym porównywał Transformersy (film) do filmu Ojca Chrzestnego.

Sleeping Dogs mogę co najwyżej porównać do Saints Row 1/2 czy Godfathera (gry) a nie najlepszych sandboxów generacji.

 

Żeby nie było offtopa, ciekawe jakie dadzą te nowe screeny.

Odnośnik do komentarza

@Texz odrzutowiec, odrzutowcem ale wyobraź sobie jak ponownie wrzucą jetpack heh. To będzie jazda latanie "40 letnim gangsterem w garniaku" na jetpacku ;]

 

Dzizas jak ja mam nadzieję, że wraz ze środkami transportu z SA powrócą te wszystkie licencje, pakowanie statstów - elementy rpg <błaga>

Odnośnik do komentarza

@Texz odrzutowiec, odrzutowcem ale wyobraź sobie jak ponownie wrzucą jetpack heh. To będzie jazda latanie "40 letnim gangsterem w garniaku" na jetpacku ;]

 

Dzizas jak ja mam nadzieję, że wraz ze środkami transportu z SA powrócą te wszystkie licencje, pakowanie statstów - elementy rpg <błaga>

 

Silownia musi byc, tak samo jak ogolny rozwoj sprawnosci, skilli itd... tylko zastanawiam sie, jak rozwiaza pakowanie u 40sto letniego goscia.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

True Grime to jedno ,ale tablica rejestracyjna "EA Sucks" była kozacka :D

 

A to pamiętasz?

 

http://www.youtube.com/watch?v=KEaIvmK4XeA

 

xD jeden z lepszych EE w SA hehe. To jest właśnie boskie, te (pipi)e smaczki w GTA które atakują cię na każdym możliwym kroku. Począwszy od kąśliwych nazwach fur, browarów, innych fantach, nawiązaniach do poprzednich części, popkultury, gier, filmów, muzyki, ludzi. A kończąc na takich rodzynach

 

 

 

145.full.jpg

 

 

@Komar

 

Nie mam zielonego pojęcia, nawet jakby okazało się prawdą, że będziemy grać ilomaś tam bohaterami. W tym jakimś młodym łebkiem to bez sensu byłoby jak młody miałby statsy, mógł chodzić na siłkę a stary nie...

 

Chociaż mój stary ma około 60 a dalej na(pipi)ia (ćwiczy) xD Więc czemu w grze typ by nie mógł ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

U mnie wątek fabularny przeważnie pęka na końcu, tuż przed znajdźkami i ostatnimi "perierdołami na 100%" ;]

Pamiętam, że w RDR większość moich znajomych już dawno pokończyła fabułę a ja dalej byłem w połowie misji ;p Po prostu nie umiem; jak dorwę takie GTA to czuję się, autentycznie jak takie 10 letnie dziecko zabrane do wielkiego sklepu z zabawkami. Czy Legolandu xD, włączam GTA - ok mówię teraz zrobię sobie kilka misji. No i tak odpalam misję i już 10 innych rzeczy przykuje moją uwagę, drugie 10 rzeczy mi się przypomni a kolejne 10 dojdą w czasie grania.

Pamiętam ostro już katowałem GTA4 i znalazłem furę a'la "jeep" or something, w każdym bądź razie samochód podobno do tego co jechał T. Soprano w czołówce serialu. No więc dobra kilka godzin (bez żadnej ściemy) jeździłem po mieście i bawiłem się w Tonego, nie robiąc nic konkretnego a po prostu "bawiąc się" i zabijając ;]

Jeden z wielu powodów dlaczego ta seria jest taka świetna (imo). To to, że jest kompletnie nieprzewidywalna, miasto w GTA4 (ale w SA też) jest na tyle żywe i prawdziwe, że po 100, 200 czy więcej godzinach nadal potrafi zaskoczyć. Kiedy gram w inne sandboxy, szczególnie te "kopiujące" GTA mam wrażenie, że po 3,4 godzinach gra wyłożyła już wszystkie karty (plus/minus). W GTA po 100 godzinach i wbitych 100% zapewne nie wiesz, nie widziałeś, nie przeżyłeś jeszcze połowy rzeczy ;]

PS. BTW podobno taki sam/tak samo działa Skyrim - tyle, że to inne bajki zupełnie, chociaż jestem ciekaw.

  • Plusik 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Słupek

W Skyrim to nie działa tak jak w GTA/RDR,nie ma sensu nawet porównywać tych gier pod względem zawartości.

W grach od R* po 100-200h pozostaje jedynie szukanie jakiś smaczków,widoczków i robienie zadymy a w grze od Bethesdy po 200h znajduje sie nie tylko jakieś popierdółki ale całkiem nowe misje i całe lokacje.

 

 

Ja ciągle w głębi ducha wierzę w premierę GTAV w tym roku,wiem że nadzieja matką głupich ale co mi tam :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W nowym GTA powinni podobnie jak w SD czy Batmanach dać jakieś ulepszenie w trakcie gry, które odkrywa wszystkie znajdźki. Na pewno coś Rockstar wymyśli jeśli chodzi o zbieractwo. Nie chce powtórzyć koszmaru z gołębiami, gdzie spisywałem wszystko na kartce a potem się okazało, że jednego brakuje i nie wiadomo gdzie :confused:

Odnośnik do komentarza

@Słupek

W Skyrim to nie działa tak jak w GTA/RDR,nie ma sensu nawet porównywać tych gier pod względem zawartości.

W grach od R* po 100-200h pozostaje jedynie szukanie jakiś smaczków,widoczków i robienie zadymy a w grze od Bethesdy po 200h znajduje sie nie tylko jakieś popierdółki ale całkiem nowe misje i całe lokacje.

 

Ja broń Boże nie porównuje GTA/RDR do Skyrima bo chociaż w Skyrima nie grałem to zdaję sobie sprawę, że jest to gra 1000 razy obszerniejsza, większa, masywniejsza itd.

Kompletnie nie o to mi chodziło ale kit z tym.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kudlaty, mysle ze Slupkowi chodzilo o cos takiego, ze zarowno w Skyrimie jak i w GTA/RDR mimo iz masz platyne/calaka, przegrane mnostwo godzin to dalej wszystkiego nie widziales, dalej wbijasz do gry i wedrujesz po swiecie odkrywajac rzeczy, te male rzeczy, ktorych wczesniej nie widziales i jaraja one jak 150. W Skyrimie i RDR mozesz chodzic po 100 godzinach spedzonych w singlu i poznac jakies nowe miejsce, w ktorym nie byles, itd. Cos w ten desen ;]

Odnośnik do komentarza

W nowym GTA powinni podobnie jak w SD czy Batmanach dać jakieś ulepszenie w trakcie gry, które odkrywa wszystkie znajdźki. Na pewno coś Rockstar wymyśli jeśli chodzi o zbieractwo. Nie chce powtórzyć koszmaru z gołębiami, gdzie spisywałem wszystko na kartce a potem się okazało, że jednego brakuje i nie wiadomo gdzie :confused:

 

Żeby było śmieszniej Rockstar podobny patent zastosował już w Bullym. W nagrodę dostawaliśmy oznaczone gnomy i gumki (znajdźki) na mapce.

 

Chociaż absolutnym mistrzem jeżeli chodzi o znajdźki jest dla mnie RDR. Mapa skarbów, skarby - jak dla mnie najlepsza forma znajdźków jakie zbierałem w grach. Wiadomo w GTA mapa skarbów nie przejdzie ale chciałbym coś podobnego. Nie wiem, może jakieś notatki rozsiane po świecie gdzie się znajdują dane znajdźki czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...