Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

swoja droga to te screeny powyzej byc moze naprawde pokazuja odpowiednie budynki i mosty, ale chyba juz wczesniej tak bylo wielokrotnie ze R* wrzucało do miasta charakterystyczne budowle ale to nie oznaczało że są one rozłożone na planie prawdziwego miasta, tylko są przeplatane budynkami wymyslonymi na potrzeby gry

tzn mowie to na wypadek jakby ktos sie zasugerowal powyzszymi obrazkami ze skoro sa tam te 4 budowle to i cała mapa bedzie wygladac jak mapa prawdziwego miasta

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

no sporo prawdziwych budynkow, ale czy to oznacza że mapa z gry bedzie odwzorowana dokladnie na prawdziwym miejscie? wczesniej chyba tak nie bylo prawda?


W L.A. Noire tak bodajże było i mapa delikatnie mówiąc była dość rozległa, a dostaliśmy zaledwie mały wycinek LA. Nie wyobrażam sobie jak miałoby to wyglądać z prawdziwym LA.

Co do tego modu to skok w czasie powinien nas przenosić do RDR, a że ta gra nie wyszła na PC to :(
Odnośnik do komentarza

ja osobiście jestem za przemodelowaniem istniejącego systemu, niekoniecznie na autoregenerację (przeciw której ja osobiście nie jestem), ale przyjąłbym z otwartymi rękami system noszenia ze sobą kilku apteczek.

Co do innych spraw to liczę na start z ekwipunkiem i stanem zdrowia/kamizelki sprzed powtarzanej misji.

Odnośnik do komentarza

Z MP3 powinni też wziąć system noszenia broni. Jestem za tym, żeby przed misją mieć dylemat czy brać coś dużego, czy więcej mniejszego kalibru ale bardziej różnorodnie. Czy może wziąć jeden typ - kałasza ale z dodatkową amunicją, czy może wystarczy zwykła beretta ale z dodatkową kamizelką pod płaszcz. A może właśnie płaszcz + shotgun ala Terminator 2 do schowania przed wścibskim okiem patrolujących ulice gliniarzy.

Fajnie jakby nam ekwipunek się rozwijał niczym statystyki w RPGach, łącznie z możliwością modyfikacji.

 

Jezusie, dlaczego Rockstar nie chce zrobić najlepszej gry wszechczasów? Wystarczyło, żeby mnie zatrudnili!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...