Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie też dobre - każdy z 3 protagonistów z innej warstwy społecznej - bogacz, biedak i bandzior napotykają problemy życiowe zmuszające ich do wspólnej akcji <potter>

 

Brzmi mega, i jakby nie patrzeć coś podobnego mieliśmy w Czwórce z Epizodami. Różne warstwy społeczne etc tyle., że nie działające-współpracujące ze sobą.

 

Anyłej a pomysł, że każdym typem zaczynamy w innej części LS brzmi jak dla mnie zaje.biścieeeeeeeeeeee, megaaaaaaaaaaaaa a później together.

Odnośnik do komentarza

Hah dokładnie o tym samym pomyślałem - że wariatem byśmy mogli zacząć na wsi.

 

Wyścigi quadami po grzybach i psychotropach, strzelanie do kaczek na crossie przy butelce wshisky czy w końcu dojenie krów bejsbolem.

 

(pipi)a wariat na wsi to potencjał na osobną grę ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Przy misjach ze współpracą lepiej niech Rockstar wzorem innych gier da nieśmiertelne boty, żeby nie przeszkadzały. W poprzednich częściach takie misje zawsze były najtrudniejsze, bo nie dość że samemu trzeba było uważać to jeszcze na kompanów, którzy robili wszystko tylko nie pomagali. Potem takie misje z napadem z czwórki, czy Vice City powtarzało się po kilka razy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no kurfa nieźle :D i naprawde nie spodziewalem sie ze moje dzisiejsze przewidywania sie sprawdzą i zapluty żulik będzie bohaterem. w koncu ostatnio pokazywali go bardzo wyraźnie, a pozostalych bohaterów dosyć ukradkiem
ale w sumie po fotce na skuterze bylo prawie pewne że to raczej nie NPC wali z UZI na skuterze


ale teraz pojawia sie pytanie!!!
- czy będą 3 drogi przejścia 3 postaciami?
- czy fabuła będzie nas przerzucać od postaci do postaci zależnie od misji?
- czy sami będziemy mogli wybierać postać do misji? (zawsze lub w wiekszości przypadków)
- czy może jeden z nich będzie główny a reszta troche bardziej poboczni?

albo jeszcze jakaś inna kombinacja. ja obstawiam że fabuła będzie raczej narzucać odpowiedniego kolesia, wątpie by był wybór tak że można by grac jednym 90% czasu. no chyba że chcą jakoś umieśćić 3 fabuły tak jak w 4 + epizody, że każdy z nich ma swoją, które sie oczywiście przeplatają, ale są zarazem dosyć "osobne" ??


i ciekawe czemu murzyn jest na środku obrazka, do tej pory wydawalo sie że białas jest "bardziej" głownym bohaterem

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...