Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

To jaki postęp zrobili z efektami świetlnymi w stosunku do GTAIV to się w głowie nie mieści (już RDR był przedsmak, ale to :O). Widać słabe tekstury, ząbki, pewnie gra będzie chodzi w 25fpsach, ale ku'rwa japie'rdole jak odpale to u siebie i bedę mógł się przejść po tej promenadzie w deszczu i podczas burzy to autentycznie dostane growego orgazmu.

Odnośnik do komentarza

nasuwa sie kolejne pytanie co do nalecialosci z RDR - czy bandama u Franka jest tylko z powodu okreslonej misji, czy jest to element ewentualnego inventory? podobno bedzie mozna kupowac rozne rzeczy, wiec inventory chyba bedzie do tego potrzebne. druga sprawa: czy bedziemy mieli jakikolwiek wskaznik reputacji jak Marston? w sumie bandamy uzywal by nie obnizac wskaznika Honoru, ale w GTA V raczej sie taki nie znajdzie bo i po co. trzecia rzecz: beda inne nakrycia glowy? w 4 byla kominiarka ktora dostepna po napadzie na bank w szafie w  safe housie. Na drugim trailerze V, w scenie wysadzania skarbca widac ze tez maja kominiarki, ale czy beda mialy jakies znaczenie we free roamie?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Kadr z filmu Heat (polecam obejrzeć przed premierą, dużo znajomych motywów z artów i screenów sie przewija). R* będzie wzorować się na postaci  Robert DeNiro, widać to jak na tacy.

KGD7i9V.jpg?1O8iVCrS.jpg

 

Ponieważ to jest mój film nr 1 i ubóstwiam go..... zes.rałem się jak to zobaczyłem :D

 

Mam nadzieję, że dużo pociągnął z filmu. Film w sumie 1996 więc takie czasy by mi siedziały :D

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Tym bardziej, że sterowanie w VC na konsoli ssie kule.

 

Jedną z najfajniejszych rzeczy do robienia w każdej części GTA jest dla mnie jeżdżenie Sanchezem, jak widzę to zdjęcie to już nie mogę się doczekać jak objadę te wszystkie góry

 

actual_1364387879.jpg

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej, że sterowanie w VC na konsoli ssie kule.

 

Jedną z najfajniejszych rzeczy do robienia w każdej części GTA jest dla mnie jeżdżenie Sanchezem, jak widzę to zdjęcie to już nie mogę się doczekać jak objadę te wszystkie góry

 

actual_1364387879.jpg

Zagraj sobie w Just Cause 2. Tam też można się nieźle ponapawać widokami.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

 

Gta wyjdzie na ps3 i ps4 ?? czy tylko na ps3 ??

Z drzewa się urwałeś? Już dawno Rockstar powiedzial że gra ukaże się tylko na PS3 I X360 a o wersjach na nextgeny możemy zapomnąć

No nie wiem czy tak "zapomnąć". Pewnie wyjdzie na PS4 w wersji takiej jak np. SA, VC,VCS na PS3, czyli na PSS. Ale to dopiero za kilka lat.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

I klasycznie jak w każdym GTA od trzeciej części - w lewym górnym rogu helikopter :D

 

bardzo bym chciał żeby Rockstar taką kampanię marketingową zrobił do tej gry, że wkręci w glebę zarówno BF4 jak i nowego CoDa.

 

No i liczę że Cenega zainwestuje w jakieś porządne bilboardy, ta gra ma szanse u nas być najlepiej sprzedającą się grą na konsole.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

I klasycznie jak w każdym GTA od trzeciej części - w lewym górnym rogu helikopter :D

 

bardzo bym chciał żeby Rockstar taką kampanię marketingową zrobił do tej gry, że wkręci w glebę zarówno BF4 jak i nowego CoDa.

 

No i liczę że Cenega zainwestuje w jakieś porządne bilboardy, ta gra ma szanse u nas być najlepiej sprzedającą się grą na konsole.

Mozliwe, bo akurat jak bylem w Warszawie to na jednym z budynkow byl dup.ny poster GTA V.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...