Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe screeny z GI i tu taka cisza? 

http://imgur.com/a/yF8gn

 

 

IdzZ6HGh.jpg

 

Wychodzi na to, że dostaniemy 40 stron o GTA V w nowym GI. Największa zapka od czasu GTA IV. 

 

Nope. Numer w większości poświęcony PS4. Jakaś zapka GTA V jak widać będzie. 13 maja premiera. 

 

Zwróciliście uwagę na ten kask? :D 

 

Ten screen: 

 

b616f1f2e1f56ff2m.jpg

 

wygląda mi na screena z gameplayu, a Wam? 

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Jak wyglądała fizyka jazdy motocyklami w IV? W sensie - ostatnie GTA, z którym miałem styczność to San Andreas i model

w SA był beznadziejny. W czwórce to poprawiono?

 

Model jazdy w GTA IV jest bardzo miękki i motocykle podobnie jak pojazdy czterokołowe bardzo łatwo wpadają w nadsterowność. Na prostej jest ok, choć brakuje tej pewności skrętu z San Andreas, przy zakrętach natomiast trzeba operować ręcznym i mocno ścinać zakręty. Stoppie jest, ale daleko mu do SA. Coś czuję, że w piątce w porównaniu do czwórki będą duże zmiany, na korzyść oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Heh muve się obsra troche przy dostawach coś czuje. Darmowa wysyłka, polska lokalizacja, kod na -50% idealny zestaw dla growych januszy. Mi w sumie na to ogromne dzieło nie będzie szkoda wydać 230zł bo wiem, że spędze przy tej grze co najmniej 200h więc wydaje mi się to uczciwy układ.

 

 

 

 

 

 

 

Chociaż jakbym miał kod to bym go wykorzystał hehe

Odnośnik do komentarza

No to ominela cie jedna z najlepszych gier wszech czasow. Wiekszosc osob ktore znam i graly w sa potrafilby po 3 latach przerwy dojechac gdzie bym im powiedzial bez uzywania radaru. Sam nieraz odpalam sa zeby sobie tylko pojezdzic po tych za(pipi)istych terenach: )

 

Jak mnie zminusowali :/ Prawda jest taka że PS2 nie miałem, wersja pecetowa klatkowała u mnie niemiłosiernie w porównaniu do VC, klimat mnie nie ujął więc odpuściłem sobie, a potem to już jakoś byłem podjarany innymi grami.

 

Cały czas się zastanawiam nad ograniem SA przed piatką, ale strasznie się te GTA z ery PS2 zestarzało w porównaniu do innych gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...