Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie strasznie irytowało, że po wjechaniu np na krawężnik z prędkością 50 km/h auto skakało jak małysz :P ja nie mówię, że model był zły, bo nie był ale no w Just Case 2 jezdzilo mi sie lepiej.

a to w just cause był model jazdy ? jak dla mnie to był model jazdy pudełkiem jak już, jak w ogóle można porównywać te gry pod tym względem xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

btw, ciekawe jest to ze w multi proces tworzenia postaci odchodzi od standardow rpg i pelnej customizacji twarzy/sylwetki. w zamian mamy geny ktore dziedziczymy po wybranych rodzicach. tak tez w multi mozemy byc synem/corka Claud'a i Misty, Tommy'ego czy nawet Nico (exclusive content). Ciekawe czy Rockstar zrobi manewr znany z tworczosci Quentina Tarantino i polaczy cale uniwersum R* w jedno, gdzie bedziemy mogli wybrac geny Marstona, Jamesa Casha czy kogos innego. domyslam sie ze pula tych postaci sprowadzi sie do uniwersum fikcyjnych miast, tym samym negujac pojawienie sie potomka protoganisty z L.A.Noire, choc Benzies w wywiadzie dal hinta ze moze byc jakies nawiazanie do Max'a. 4 tygodnie zeby sie przekonac czizys fak :devil:  

Odnośnik do komentarza

Warować jak pies pod Tesco, pod paczkomatem, czekać na kuriera z ultimy czy iść 16ego do małego sklepi z grami z nadzieją, że sprzedadzą? Ach, ciężkie życie.

 

te same problemy pierwszego świata w mojej głowie. ontopic: pierwsze co robię to jabol style podpier.dalam franklinem komuś rower - tradycjai z SA musi stać się za dość.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

 

 

After several kills I’m now able to switch back to Michael manually; his portrait is flashing red on the character wheel, meaning I must either provide support for him or switch to him lest he die (at other times the character portraits may flash white, indicating a particular character is in prime position to assist or has some kind of tactical advantage).

 

takie rozwiązanie mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...