Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie strasznie irytowało, że po wjechaniu np na krawężnik z prędkością 50 km/h auto skakało jak małysz :P ja nie mówię, że model był zły, bo nie był ale no w Just Case 2 jezdzilo mi sie lepiej.

a to w just cause był model jazdy ? jak dla mnie to był model jazdy pudełkiem jak już, jak w ogóle można porównywać te gry pod tym względem xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

btw, ciekawe jest to ze w multi proces tworzenia postaci odchodzi od standardow rpg i pelnej customizacji twarzy/sylwetki. w zamian mamy geny ktore dziedziczymy po wybranych rodzicach. tak tez w multi mozemy byc synem/corka Claud'a i Misty, Tommy'ego czy nawet Nico (exclusive content). Ciekawe czy Rockstar zrobi manewr znany z tworczosci Quentina Tarantino i polaczy cale uniwersum R* w jedno, gdzie bedziemy mogli wybrac geny Marstona, Jamesa Casha czy kogos innego. domyslam sie ze pula tych postaci sprowadzi sie do uniwersum fikcyjnych miast, tym samym negujac pojawienie sie potomka protoganisty z L.A.Noire, choc Benzies w wywiadzie dal hinta ze moze byc jakies nawiazanie do Max'a. 4 tygodnie zeby sie przekonac czizys fak :devil:  

Odnośnik do komentarza

Warować jak pies pod Tesco, pod paczkomatem, czekać na kuriera z ultimy czy iść 16ego do małego sklepi z grami z nadzieją, że sprzedadzą? Ach, ciężkie życie.

 

te same problemy pierwszego świata w mojej głowie. ontopic: pierwsze co robię to jabol style podpier.dalam franklinem komuś rower - tradycjai z SA musi stać się za dość.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

 

 

After several kills I’m now able to switch back to Michael manually; his portrait is flashing red on the character wheel, meaning I must either provide support for him or switch to him lest he die (at other times the character portraits may flash white, indicating a particular character is in prime position to assist or has some kind of tactical advantage).

 

takie rozwiązanie mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

 

 

 The distinction between GTA V and GTA IV’s vehicle handling is immediately clear; carving my way through the throngs of 18-wheelers the low-slung supercar feels more sure-footed and grippy than similar models in GTA IV. It’s more responsive, but without erring towards feeling too superficial or light.

Dobrze.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę tego nawet czytać żeby sobie nie spoilerować. 

Jest tam cokolwiek napisane o stronie technicznej/płynności gry??

 

Wspomniano o tym, że oprawa jest znacznie jaśniejsza od tej z GTA IV, a błędy graficzne, które były zauważalne na wiosennym pokazie dziś już są wyeliminowane. Poprawienie jasności sprawiło, że z gry wręcz wylewa się klimat słonecznej pogody.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...